Závodné autá

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

70%
Hra - Park it fast
Video sa načíta

Vieš riadiť auto? Či už áno alebo nie, pre túto hru vodičský preukaz nepotrebuješ! Dopráv svoje auto na vyznačené miesto na parkovisku a pokus sa nenabourat všetky autá, ktorá stojí okolo teba! Za správne zaparkované autá získaš body, ktoré sú pre víťazstvo dôležité! A nesmieš zabudnúť na časovač, ktorý neľútostne ubieha!

 
65%
Hra - Mad Trucker 3
Video sa načíta

Vodič - ten tvrdý chleba má. A čo potom vodič kamiónu. Môžete si jeho rolu na chvíľu vyskúšať. Kamión ovládate klávesovými šípkami alebo písmenami A, W, D a S. Pretože máte super moderné týrák, môžete aj strieľať klikom myši (ktorú okrem iného tiež zameriavate cieľ) a medzerníkom. Po každom dni si môžete v obchode za utŕžené peniaze dokúpiť výbavu vaše železného miláčika.

 
73%
Hra - Desktop Racing 2
Video sa načíta

Desktop Racing 2 je super závodná hra, v ktorej musíte s malým červeným autíčkom prekonať dráhu plnú nástrah a najrôznejších prekážok. Na trase môžete navyše zbierať mince rôznych hodnôt, za ktoré je po každom kole možné nakúpiť mnoho upgradov.

 
94%
Hra - Overtorque Stunt Racing
Video sa načíta

Parádny 3D pařba, v ktorej sa stretnete s tými najrýchlejšími autami na planéte. Na výber budete mať zo 4 herných režimov a veľa áut a tratí. Autá navyše môžete aj ľubovoľne upravovať.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Car Eats Car 2: Mad Dreams
Video sa načíta

Skvelá hra, v ktorej máte za úlohu dostať autíčko do cieľa, bez toho aby ho iná zlá autíčka zničila. Po ceste musíte zbierať červené diamanty a zlatá ozubené kolieska. Za tieto bonusy si potom môžete nakúpiť množstvo vylepšení pre svoje autíčko.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Renegade racing
Video sa načíta

Renegade Racing je super závodná hra pre každého. Máte na výber zo spústy vozňov ako napríklad Mini Cooper, Dodge Charger, Bugatti Veyron, rôzne monštier trucky a ďalšie. Hra samozrejme ponúka aj rôzne vylepšenia pre vaše autá. Cieľom hry je dôjsť najlepšie prvý. Robte triky vo vzduchu, jazdite po zadných kolesách, keď robíte tohle často, tak sa vám spustí TURBO. Na čo ešte čakáte? Podarí sa vám poraziť všetky rivalov a získať najlepšie autá?

 
65%
Hra - Mario Rain Race
Video sa načíta

Ak ste závodný typ, potom sa Vám určite bude páčiť závodná hra Mario Rain Race. Na štvorkolke sa postavíte svojim súperom v neľútostnom počasí. Na trati môžete nabiehať na špeciálne oblasti, ktoré Vás zrýchlia. Pozor však na voľne sa povaľujúce krabice, ktoré Vás po náraze spomalia.

 
78%
Hra - Smash and Dash 2: The Amazon Jungle
Video sa načíta

Už druhý diel skvelej závodnej hry, v ktorej budete musieť prekonať všetky úrovne a získať čo najviac bodov. V hre máte navyše možnosť úprav, takže prekonávať úrovne by nemal byť problém.

 
80%
Hra - Racers Revolution
Video sa načíta

Hra Racers Revolution je skvele spracovaná závodná hra, ktorá disponuje vynikajúcou grafikou. Na začiatku máte päť možností na výber vozidla. Šieste vozidlo musíte vybojovať výhrou v preteku. Pretekať môžete na štyroch zaujímavých tratiach. Zbierajte tiež všetky darčeky po ceste. Tieto Vám dajú náhodnú schopnosť, ktorú použijete proti ďalším pretekárom v hre.

 
59%
Hra - Super Drift 2
Video sa načíta

Máš rada závodné hry? Vyber si auto a vyraz na trať, ktorá je taktiež podľa tvojho výberu. Myslíš si, že zvládneš poraziť všetkých súperov? Najlepšie to pôjde pomocou driftovania v zákrutách pomocou shifu.

 
72%
Hra - Spongebob Speed Car Racing
Video sa načíta

V hre Spongebob Speed ​​Car Racing zasadnete za volant a budete pomáhať SpongeBobovi. Musíte jazdiť čo najrýchlejšie kolá a tiež prejsť čo najviac slimákov, ktorí sa povaľujú na trati. Akonáhle ich prejdete dostatočný počet, odomkne sa Vám ďalšia trať, kde je úloha rovnaká.

 
74%
Hra - Spongebob Speed Car Racing 2
Video sa načíta

V hre Spongebob Speed ​​Car Racing 2 Vás čakajú na každej trati dve podmienky, ktoré je potrebné splniť. Ide o počet přejetých hviezdic, ktoré sú Spongebobovými nepriateľmi. Tiež musíte trať zájsť v časovom limite, ktorý je vopred daný. Ak to dokážete, môžete sa zapísať do tabuľky sa skóre.