Mr. Bean

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
57%
Hra - Mr Bean
Video sa načíta

Ak máte radi Mr Beana a jeho roztomilého medvedíka, ale nepáči sa Vám jeho krátke nohavice či nemožný účes, je táto hra určená práve vám. Oblečte si známeho komika podľa svojich predstáv, pridajte jeho malé auto, zmeňte mu účes alebo scenériu, ktorá je za ním. Nie je nič ľahšie. Vyskúšajte a předělejte Mr Beana k obrazu svojmu!

 
60%
Hra - Crazy Mr Bean
Video sa načíta

Kto by nepoznal postavičku pána Beana ? V nasledujúcej hre sa s týmto komikom stretneš. Pán Bean vyskočil z lietadla, aby zachytil svojho milovaného medvedíka, ktorého vyhodila nahnevaná staršia dáma. Teraz sa musí Bean dostať bezpečne na zem, bez toho by sa mu niečo stalo. Pomôž mu pri pristátí a dostaň ho do bezpečia.

 
68%
Hra - Mr Bean Skiing Holiday
Video sa načíta

Mr Bean Skiing Holiday je hra, ktorá prináša mnoho zábavy. Musíte pomôcť známemu hlupáčikovi v prekonaní všetkých nástrah na trati. Dokážete sa vyhnúť všetkému a do toho zbierať medvedíkov?

 
85%
Hra - Mr Beast Solitaire Adventures

Zahrajte si soliter karty s motívom slávneho animovaného Mr. Beana. Skladajte na seba všetky karty z balíčka od najmenšieho po najväčšie a vyčistite hernú plochu. Hru ovládate myšou.