Tanky

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

69%
Hra - Color Tanks
Video sa načíta

Máš radšej tie "chlapčenské" hry? Zastrieľajte si s tankom a v tejto skvelej jednoduchej hre poraz všetkých 27 nepriateľov. Za zničené nepriateľov získavaš peniaze a za peniaze si môžeš kúpiť mnohé vylepšenia. Tá však fungujú len nejaký čas.

 
62%
Hra - Tank Trouble
Video sa načíta

Zaujímavá strieľačka Tank Trouble, ktorá by mohla baviť aj teba. Zmeraj si sily s počítačom a alebo s ďalšími kamarátmi! Nepriateľa síce stačí zasiahnuť len raz, ale tie tiež znesieš iba jediný zásah. Musíš byť rýchla a obratná a všetkým strelám sa vyhnúť.

 
84%
Hra - ShellShock Live 2
Video sa načíta

Máme tu parádne Parbat, ktorú môžete hrať s kamošom na jednom PC alebo po nete. Je to tanková bitka, kedy tanky stoja proti sebe v 2D režime. Svoj tank môžete vylepšovať alebo kúpiť nový.

 
90%
Hra - Pixel Coloring

Ak máte radi jednoduché a roztomilé omalovávání, kde iba dosadzujete farbičky pod príslušným číslom, potom je táto hra priamo pre vás. Každé číslo predstavuje jednu farbu, ktorú budete dosadzovať do obrázka. Tým tak vznikajú nádherné pestrofarebné obrázky, ktoré si potom môžete uložiť do vášho počítača alebo si vymaľovavá ďalšie.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)