Slacking

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
81%
Hra - Pou Classroom Slacking
Video sa načíta

Pou musel zostať po škole a preto mu chýbajú vedlajšie činnosti, ktoré plánoval. Pomôžte mu, aby si tieto plány splnil. Zahráte si futbal na gitaru a so spolužiakmi. Musíte si dávať pozor na pani učiteľku, ktorá ho z času na čas kontroluje.

 
78%
Hra - Superhero Slacking
Video sa načíta

Sara je obyčajné dievča, avšak nikto okrem vás netuší, že je aj superhrinkou! Avšak z času na čas sa chce stať nezodpovednou a užiť si svoju silu aj vo voľných chvíľach. Pomôžte jej s hľadaním keksíkov, pečením a lietaním nad mestom. Okrem toho musíte dávať pozor na zlodeja, ktorý by chcel vykradnúť banku. Podarí sa vám všetky úlohy splniť?

 
78%
Hra - Halloween Slacking 2014
Video sa načíta

Sara si nemôže užiť tento Halloween pretože musí strážiť malého chlapčeka. Pomôžte jej so splnením aspoň niekoľkých úloh, ktoré chcela splniť. Pozor si však musíte dávať na malého chlapca, aby vás nevidel.

 
86%
Hra - Magic School Slacking
Video sa načíta

Sara je mladá čarodejnica v škole kúziel. Jej úlouha spočíva v robení si domácej úlohy. Pomôžte jej, aby sa neunudila k smrti a zabavila sa čarovaním.

 
84%
Hra - Elsa Royal Ball Slacking
Video sa načíta

Elsa sa nudí a preto a potrebuje zabaviť. Pomôžte jej s jedením koláčov, lyžovaním a korčuľovaním. Pri týchto činnostiach si musíte dávať pozor na Olafa, aby vás nevidel.

 
78%
Hra - Fairy Tale Slacking 2
Video sa načíta

Pomôžte malej Sare, ktorá sa nachádza v zimnej krajine so svojím priateľom. Počas tohto pobytu chce urobiť niečo zábavné ako je stavba snehuliaka, guľovačka alebo písanie listu. Pomôžete jej a zabránite, aby ju videla ľadová kráľovná?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

76%
Hra - Thanksgiving Slacking 2014
Video sa načíta

Sara musí pomáhať s varením obedu na Deň vďakyvzdania, aby a všetko stihlo na čas. Pomôžte jej, aby sa pri varení zabavila a splňte všetky úlohy, ktoré si pre vás pripravila. Podarí sa vám všetky úlohy splniť bez toho, aby si vás jej mama všimla?

 
82%
Hra - Hall Monitor Slacking
Video sa načíta

Pomôžte Sarah so strážením svojich kamarátov, ktorí striekajú školské skrinky. Počas tejto činnosti musíte splniť aj ostatné úlohy. Podarí sa vám to všetko do časového limitu?

 
71%
Hra - Barbie Slacking
Video sa načíta

Pomôžte Barbie, aby sa nemusela učiť na zajtrajší test a užila si trošku zábavy. Musíte si však dávať pozor na jej mamu, ktorá Barbie chodí kontrolovať po určitých intervaloch. Podarí sa vám splniť všetky povinnosti okrem učenia?

 
78%
Hra - Wedding Slacking 2
Video sa načíta

Sara je na svadbe svojej sestri a zastáva post družičky preto by sa mala venovať hlavne neveste. Ale poznáte Saru, musí sa zabaviť aj pri tejto príležitosti. Pomôžte jej zjesť koláč, zajazdiť si s koňmi alebo vytvoriť kyticu. Podarí sa vám to stihnúť včas, bez toho, aby si vás nevesta všimla?

 
59%
Hra - Fashion salon slacking
Video sa načíta

Pomôžte Kláre užiť si tento deň v luxusnom butiku, v ktorom pracuje. Jednotlivé úlohy musíte plniť tak, aby vás nevidela vaša šéfka. Podarí sa vám to?

 
79%
Hra - Cinema Slacking 2
Video sa načíta

Sara a jej priateľ sa rozhodli navštíviť kino. Film je nudný a preto sa Sara rozhodla robiť niečo iné. Pomôžte jej s plnením jej želaní, ale tak aby vás jej priateľ nevidel. Podarí sa vám splniť všetky?

 
76%
Hra - Candy Slacking
Video sa načíta

Samantha pracuje ako predavačka cukroviniek. Dnes nemá veľa zákazníkov a čas ubieha pomaly. POmôž jej, aby sa zabavila utekal jej čas rýchlejšie. Dokážeš splniť všetky úlohy bez toho, aby vás videla nadriadená?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)