Scifi

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

87%
Hra - The Telekinetic Incident
Video sa načíta

The Telekinetic Incident je super logická hra od Armor Games! Vaším hlavným cieľom bude nájsť teleport, ktorý vás prenesie do ďalšieho levelu. K tomu budete využívať vaše telekinetické schopnosti. Nebudeme vám nič nahovárať, nebude to ľahké. Podarí sa vám nájsť všetky východy?

 
77%
Hra - Foxys Ride
Video sa načíta

Skákanie je jediná cesta, ako sa môžete dostať cez prekážky v hre Foxys Ride. Musíte sa však odrážať tak, aby ste neprepadli do hlbiny. Prvýkrát je možné postavičku ešte vzkriesiť. Akonáhle však spadnete druhýkrát, je to definitívne. Ako ďaleko ste schopní dobehnúť?

 
71%
Hra - Elsa Time Travel Prehistoric Age
Video sa načíta

V tejto hre pomôžete Else opraviť stroj času, ktorý ju prenesie späť o niekoľko tisíc rokov späť. Budete ju tiež obliekať.

 
90%
Hra - Sailor Warriors New Era

Scifi obliekačka s bojovníci, ktoré sa púšťa do urputného boja so zlom. Vyber im vhodný oblek pre ich putovanie vesmírom.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)