Powerpuff Girls

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

70%
Hra - Powerpuff Girls Battle
Video sa načíta

Dievčenské bitky môžu byť dosť odvážne a pekelne nebezpečné. V tejto hre si vyskúšajte poriadny dievčenské boj. Môžete si vybrať z niekoľkých druhov hier, či už boj versus, alebo nejakú mini hru. Potom stačí len zvoliť obtiažnosť, vybrať postavu, za ktorú budete hrať a boj môže začať. Bojovníčka majú rôzne chvaty a kopy, ktoré sa budete musieť naučiť.

 
Hra - Powerpuff Girls: Meat the Mayor
Video sa načíta

Predtým bolo mestečko pokojné, ale akonáhle s ETAM nasťahovali nepriatelia, ktorí sa snažiť komplikovať život obyčajným obyvateľom, všetko bolo razom inak. Zbierajte jabĺčka, ktorá Vám vyhadzuje žena z okna. Pozor si dávajte na padajúce hviezdy, ktoré po Vás hádže nepžítel. Ďalej musíte preskakovať kutálející sa balóny. Nesmiete sa nechať zasiahnuť.

 
79%
Hra - Powerpuff Girls: Zombgone
Video sa načíta

Dievčatá musia byť mnohokrát statočnejší ako chlapci. Často sa dostanú do situácií, v ktorých si musí vedieť samy poradiť. Potom ich nemôže nič zaskočiť. Vydajte sa s tromi dievčatami na dobrodružstvo, na ktorom ich bude čakať veľa nebezpečenstva. Stretnú sa tam s různýma příšerama a nástrahama, ktoré sa ich budú snažiť zastaviť. Snažte s prejsť všetky levely v zdraví.

 
Hra - Powerpuff Girls Dress Up
Video sa načíta

Niekedy sú Obliekačky trochu zvláštne a úsmevné. Čím bude hra zajímavjší, tým ju viac ľudí bude hrať. O tejto to platí taky smaozřejmě. Ide o netradičné Obliekačky, v ktorej neobliekajú klasickú modelku ale postavičku neznámeho pôvodu. Oblečenie je urobené veľmi jednoducho, ale štýlovo. Preto neváhajte a vyskúšajte všemožné kombinave sukýněk, tričiek a iných doplnkov.

 
74%
Hra - Powerpuff Bubbles
Video sa načíta

V hre Powerpuff Bubbles dostaneš jedinečnú príležitosť upraviť vzhľad mladučkej dievčine stojacej v lesíku na pni. Stačí klikať na jednotlivé možnosti po ľavej i pravej strane herné obrazovky a dievčaťa vzhľad sa bude meniť. Ak chceš čokoľvek zmeniť a začať úplne od začiatku, stačí kliknúť na možnosť Reset.

 
68%
Hra - Powerpuff Girls Online Coloring
Video sa načíta

Tí z vás, čo pozerajú na Cartoon Network, si určite pamätajú atominky! V tejto hre ich budete môcť vymaľovať tak ako vyzerajú alebo stvoriť svoj ​​vlastný návrh. To už je ale len na vás!

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
72%
Hra - Boutique Character Color Plate
Video sa načíta

Vymalujte si vaše oblíbené kreslené postavičky z filmů a seriálů. Mezi nimi jsou například Tom a Jerry, Dora a Hello Kitty. Příjemnou zábavu.