Pouličné boje

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

95%
Hra - City War 3D

Obsaďte celé mesto obyvateľmi a získajte moc nad všetkými budovami.

 
85%
Hra - Funny Battle Simulator

Bojová hra, v ktorej musíte postaviť vojsko, aby zničilo to nepriateľské. Vaši aj nepriateľskí vojaci si však často robia to, čo sami chcú. Musíte teda veľmi dobre dávať pozor, ako vojsko umiestňujete.

 
95%
Hra - Janissary Battles

Chceš sa svojou kamarátkou alebo kamarátom zmerať vašu presnosť a obratnosť, ale nevieš, kde? Tak práve táto hra je priamo pre teba. V sérii minihier máš za úlohu dostať protivníka z hracej plochy alebo ho zničiť rôznymi variáciami hier. Hier je tu množstvo a nudiť sa určite nebudeš. Tak hor sa do toho, ukážte, kto z vás je bystrejší.

 
70%
Hra - Powerpuff Girls Battle
Video sa načíta

Dievčenské bitky môžu byť dosť odvážne a pekelne nebezpečné. V tejto hre si vyskúšajte poriadny dievčenské boj. Môžete si vybrať z niekoľkých druhov hier, či už boj versus, alebo nejakú mini hru. Potom stačí len zvoliť obtiažnosť, vybrať postavu, za ktorú budete hrať a boj môže začať. Bojovníčka majú rôzne chvaty a kopy, ktoré sa budete musieť naučiť.

 
73%
Hra - Alien Squad
Video sa načíta

Stali ste sa poslednými, kto prežil explóziu bojovej vesmírnej lode. Ovládajte pohyb hlavnej postavy smerovými šípkami a klávesom Z útočíte na nepriateľské mimozemšťanmi. Dávajte pozor, mimozemšťania vás nechcú dostať živé a snaží sa vás zlikvidovať. Klávesou C v kombinácii so smerovými šípkami uhne pred nepriateľmi.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
83%
Hra - Schoolgirl Street Fighter
Video sa načíta

Boje medzi dievčatami sú mnohokrát zákernejší než medzi chlapcami. A zvlášť jedlá ak sa o nejaký vážny boj. Presuňme sa na strednú školu medzi dievčenské gangy. Vyberte si svoju bojovníčku a potom zje bojujte na ulici proti súperke. Snažte sa používať lepší chvaty ako ona, aby ste ju ľahko premohli. Budete musieť byť rýchli a opatrní.