Obrannej

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Rise Egg Up

Krehké vajíčko letia nahor skrz mnoho nebezpečných predmetov. Našťastie si si požičala obranný štít od kapitána Ameriky, a tak hravo odkloníš všetky nebezpečné predmety, ktoré na inak bezbrannej vajíčko v hre čakajú.

 
80%
Hra - Coronar.io

Postav sa koronavírusy, ktorý na teba útočia zo všetkých strán v tejto postrehovej klikacie hre. Budeš ovládať chlapca, ktorý sa rozhodol čeliť tomuto zabijakovi. Vystreľujte guličky ničivé protilátky a nič všetko, čo sa k tebe snaží dostať. Cieľom hry je prežiť čo najdlhšie.

 
85%
Hra - Fruit Legions: Monsters Siege

Ochráňte svoj hrad pred zástupmi nepriateľov, ktorí sa vás snažia zničiť. Kupujte si kvety, ktoré vám pomôžu o obranou pevnosti. Kvety môžete za vyhrané peniaze vylepšovať a získať tak ďalšie peniaze. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Monster Shooter Defense

Táto zábavná hra preverí vašu schopnosť rýchlych reakcií. Vašou úlohou bude čistiť herné pole, ktoré sa postupne v dráhe plní farebnými guličkami. Dokážete vyčistiť celú plochu strieľaním guličiek na štýl "spoj3", ako guličky dôjdu k cieľu?

 
85%
Hra - Merge Cannon: Chicken Defense

In this game you have to defend against the hordes of chickens that are attacking you. Upgrade your defense towers and try to survive as long as possible. You control the game with the mouse.

 
85%
Hra - Zombie Last Castle

V tejto hre musíte ubrániť vašu pevnosť pred zástupmi nepriateľov, ktorí sa budú snažiť zničiť vašu pevnosť. Dokážete pevnosť ubrániť? Na pomoc si môžete vziať vášho kamaráta alebo kamarátku a hrať vo dvojici.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Keeper of the Grove 3

Stavajte obranné jednotky a získajte čo najviac mincí, za ktoré si obranné veže môžete vylepšovať.