Morské panny

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
76%
Hra - Aquatic Beauty Dress Up
Video sa načíta

Malá morská víla žije celý život vo vode, ale to jej nebráni v tom, aby chcela vyzerať štýlovo. V nasledujúcej hre jej to môžeš dopriať, stačí si pre ňu vybrať tie najlepšie veci, ktoré dostaneš v ponuke. Nemusíš jej iba obliekať, ale máš možnosť ju pridať aj pekné hudobné nástroje a zmeniť vlasy. Kedykoľvek môžeš začať znovu stlačením Reset.

 
69%
Hra - Mermaid Love
Video sa načíta

Morská panna má na návšteve v romantickom svete pod morskou hladinou svojho ľudského nápadníka a práve sa s ním bozkáva. Ako by tento zvláštny pár mal podľa Vás vyzerať? Vyberte pre námorníka to najlepšie oblečenie, pre oba niektorý zo super účesu a pre samotnú morskú pannu potom krásny rybí chvost aj nevyhnutné doplnky.

 
87%
Hra - Cute Mermaid Makeover
Video sa načíta

Ujmite sa krásne morské panny a pomôžte jej byť ešte krajšia. Uplatní svoje kozmetické vedomosti a zručnosti a poriadne jej vyšistěte pleť od všetkých nečistôt, upravte obočie, ... Potom sa už budete môcť pustiť do výberu najlepšieho líčenia, účesu, doplnkov. Podľa svojej chuti ju môžete zěmnit i rybí chvost a dať jej něktré zklasických krásnych topíkov.

 
91%
Hra - Mermaid Slacking
Video sa načíta

Nuda nemusí byť len v kancelárii, ale aj taká malá morská víla sa v mori pod hladinou potrebuje nejako odreagovať od svojich nezáživných povinností. A ako správna podmorská kráska sa chce nalíčiť, okúzľovať námorníkmi alebo chytať bublinky a rybičky. Pomôžete jej so všetkými týmito zábavnými mini hrami tak, aby ste neboli prichytené?

 
81%
Hra - Sleeping Mermaid game
Video sa načíta

Krásna morská panna čaká v hlbinách len na to, kým začnete s jej premenou. Vyberte pre ňu podľa svojej fantázie nové oblečenie, kalsický rybí chvost, doplnky, účes aj farbu vlasov a dokonca aj tvar očí ... Ako bude nakoniec vyzerať?

 
81%
Hra - Sea Fairy
Video sa načíta

Ponor sa (doslova) do obliekačky s pôvabnou morskou vílou. Pri plávaní musí vyzerať nádherne, takže jej vyber rozviate vlasy, rovnako rozviate oblečenie, zaujímavé tetovania po tele a nakoniec samozrejme prekrásne krídla. Vyšperkuj si svoju vílu a ukáž ju kamarátom! :)

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

82%
Hra - Barbie Mermaid Dress up
Video sa načíta

Barbie je morská panna, ktorá potrebuje poradiť v móde. Nachádza sa v podmorskom svete a potrebuje vyzerať, čo najlepšie. Pomôžete jej s touto módnou krízou?

 
79%
Hra - Princess Ariel Hairstyle
Video sa načíta

Malá morská panna Ariel sa rozhodla, že je na čase zmeniť účes. Pomôžeš jej s novým strihom, umývaním a farbením?

 
83%
Hra - Tender Mermaid Princess
Video sa načíta

Morská víla je podľa povestí tajuplná bytosť žijúca v mori. Vieš si predstaviť, ako by mohla v skutočnosti vyzerať? Vytvor si i ty svoju vlastnú morskú vílu. V hre jej môžeš zmeniť účes, plutvu, horný diel plaviek a doplnky.

 
80%
Hra - Mermaid Lola Baby Care
Video sa načíta

Lola je morská panna, ktorá ešte potrebuje dozor a opateru. Preto jej musíte venovať čas a samozrejme plniť to, čo si Lola v bublinkách bude želať. Ak jej to nesplníte, Lola sa rozplače a vy tak prehráte. Dokážete sa o ňu postarať?

 
82%
Hra - Ariel's Princess Makeover
Video sa načíta

Ariel je morská panna, ktorá má ísť prvýkrát na ples. V podmorskom svete sa morské panny obliekajú inak, a preto potrebuje zmeniť celkový výzor. Pomôžeš jej s touto úlohou i ty?

 
90%
Hra - Mermaid Makeover
Video sa načíta

Morské panny sú známe už od čias pirátov, kedy tieto tajuplné bytosti neustále stretávali na cestách. Opisovali ich ako pôvabné ženy, ktoré mali na miesto nôh plutvu. Avšak morská panna z hry Mermaid Makeover, vyzerá zanedbane. Pomôž jej s kozmetikou, výberom účesu a doplnkov, aby bola opäť krásna.

 
91%
Hra - Neptune's Daughter
Video sa načíta

Navrhnite si aj vy, ako by vyzerala v skutočnosti Neptunova dcéra, ktorá údajne žije na dne oceánu. Na výber máte množstvo dekorácii, ktoré môžete všemožne skladať a farbiť. Bude vaša panna najkrajšia ?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)