mini šéf online hry zadarmo

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
87%
Hra - Baby Boss Photo Shoot

Ak poznáte film Mini šéf, bude vám táto hlavná postava Wizzie určite povedomá. Je to to totiž hlavný hrdina tohto vynikajúceho filmu. Práve v tejto hre ho budete obliekať do mnohých pripravených módnych štýlov a potom ho aj fotiť. Môžete ho obliecť napríklad do plážového ľahkého oblečenia, do kostýmu superhrdinu či dokonca do hip hopového speváka. Všetko si môžete vyfotiť a uložiť do svojho počítača.

 
83%
Hra - Baby Food Cooking

Postarajte sa o malé hladné deti. Každé má chuť na niečo iné, musíte teda každému špuntovi uvariť špeciálnu dobrotu, aby bolo nakŕmené a veselé. Dokážete sa o všetky postarať?