Mierenie

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Grunge Balls
Video sa načíta

Roztodivné guľaté príšerky sa rozmnožili a vašou úlohou bude ich hádzať do záchodovej misy. Záchodová misa je umiestnená na obrazovke au nej sa nachádza obrázok, ktorý vám ukazuje, aká príšerka do daného záchoda patrí. Dokážete mieriť presne? Hra obsahuje celkom dvadsať náročných úrovní, ktoré musíte vyriešiť.

 
73%
Hra - HedgeHood
Video sa načíta

Ježko sa chce stať najlepším lukostrelcom v lese. Vyrobil si luk a šípy a vyráža na súťaž, aby dokázal, že ho v lese nikto nepredbehne v streľbe. V tejto hre máte na výber štyri varianty hry - klasickú streľbu (Classic shooting), streľbu na čas (Time shooting), streľbu naslepo (Blind shooting) a ostrostřelbu (Sharpshooting).

 
75%
Hra - Angry Bee
Video sa načíta

Rozzúrená včela dokáže narobiť pekný neporiadok! V hre Angry Bee si vezmete jednu takú včelu na povel a pokúsite sa s ňou zničiť všetko, čo vám príde pod zameriavač. Dostanete viac bodov, ak sa vám podarí misiu dokončiť skôr. Čím neskôr misiu dokončíte, tým horšie skóre si zapíšete. Hra počíta dokonca aj do mínusu.

 
81%
Hra - Princess Saver
Video sa načíta

Pred dávnymi časmi žil osamotený a smutná drak. Aby nebol tak sám, uniesol princeznú. Princeznú sa vydal zachraňovať nepekne vyzerajúci mladík. Vyzeral skôr ako žabiak, ktorý premáva na koni, než ako človek. Drak ho prehltol ako malinu. Medzitým šialený alchymista vytvoril elixír, ktorý vybouchnul a zbúral Dracov veža. Vašou úlohou bude zachraňovať princeznú.

 
78%
Hra - Golferrific
Video sa načíta

Cieľom hry bude rozbiť v každej úrovni všetky sklenené predmety s vaším golfovou loptičkou. Nemusíte sa triafať vždy priamo, môžete využívať aj rôzne podporné objekty v hre. Zvoľte si, či chcete použiť ťažšie alebo ľahšie loptičku. Môžete využívať dva typy odpaľovanie. Normálne sa vykonáva klikaním, zatiaľ čo ťažký ťahaním.

 
73%
Hra - Alphabet Shoot 2
Video sa načíta

Hra Alphabet Shoot 2 ponúka celý rad úrovní a obtiažnosťou. Najprv si musíš zahrať na najnižšej úrovni. Pre možnosť hry na strednej obtiažnosť musíš splniť minimálne šesť ďalších hier na jednoduché úrovni. Aby sa dala spustiť hra na ťažkú ​​úroveň, musíš úspešne zakončiť ďalších osem stredne ťažkých úrovní.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

82%
Hra - Shot Shot Pirate
Video sa načíta

Pred dávnymi časmi sa statočný pirát plavil siedmich mori a hľadal korisť. Jeho loď bola vyzbrojená delom a pirát obsadzoval ostrovy a hľadal diamanty a klenoty. Práve tu sa začína dej hry Shot Shot Pirate. Vy sa stanete oným statočným pirátom a pokúsite sa zostreliť cennosti, ktoré sa vám zapáčia. Hra obsahuje celý rad úrovní.

 
79%
Hra - Bubbulz
Video sa načíta

sme stredne veľká červená chobotnica, ktorá má v ruke nebezpečnú zbraň. Táto zbraň v sebe obsahuje kvapky vody, ktoré sú však nebezpečné iba pre farebné bublinky, ktoré musíte na čo najmenej výstrelov prasknúť. Nastavte pohybom myši správny uhol a kliknutím vystreľte, čím dlhšie kľučiek podržíte, tým viac vody z pistolkou vytečie. Ak zničíte všetky bubliny - v správnom poradí - postúpite do ďalšieho levelu. Na každý level máte obmedzený počet striel.

 
72%
Hra - Marmoot
Video sa načíta

Pred dlhými rokmi dediny Marmoot prosperovala a bola príjemným domovom pre roztomilá morčiatka. Teraz sa ale časy zmenili. Nešťastie, hladovanie a mor sa objavujú na každom rohu. Všetko to začalo pred tromi rokmi, keď hladná myšou rodinka dorazila do dediny. Dedinčania sa o ne postarali a dali im domov. Za dva roky už myši dominovali celej dedine. Vašou úlohou je to zmeniť.

 
73%
Hra - Kaboomz 2
Video sa načíta

Druhé pokračovanie hry Kaboomz obsahuje celkom tridsať úrovní. Vyberať si ale zo začiatku príliš nemôžete, pretože odomknutá sú iba prvé dve úrovne. Ostatné si musíte zaslúžiť len svojimi kvalitnými výkonmi. Vaším cieľom bude zostreľovať balóny z kanónu. V každej úrovni vám hra napočíta, koľko ste potrebovali delových gúľ.

 
79%
Hra - Paper Cannon 2
Video sa načíta

Nebaví vás hádzať papier ručne? Zaobstarajte si kanón, rovnako ako v nasledujúcej hre. Už druhýkrát sa stretávame s kanónom na papiere. Na začiatku hry si môžete zvoliť z dvoch obtiažností - Easy (jednoduchá) a Hard (ťažká). Pri ťažšej obtiažnosti môžete získať viac bodov. V každej úrovni bude vašou úlohou eliminácia nepriateľov.

 
79%
Hra - Cavemen VS Dinosaurs: Coconut Boom
Video sa načíta

v Tejto hre sa stretnete s veľmi odvážnym pračlovek, ktorý sa ale musí prebojovať cez svet, v ktorom na neho číhajú nebezpeční dinosaury. Potrebuje Vašu pomoc, aby mohol túto neľahkú úlohu zvládnuť. Vašou úlohou je doviesť ho cez všetky úskalia k zdarnému cieľu a zničiť všetky dinosaury, ktoré po ceste stretnete.

 
83%
Hra - Big Blocks Battle
Video sa načíta

Minihra pre strelca a strelkyne! Svojim obrím kanónom sa snažíš zostreliť čo najviac a čo najrýchlejšie zlé, škaredé, modré bloky. Pri hre zbieraš body a snažíš sa získať čo najviac bodov a môžeš aj súťažiť s kamarátmi.