Medvedík

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

67%
Hra - Colouring 21
Video sa načíta

Zručný maliar nám nakreslil na plátno medvedíka, ako sedí na lúke a hrá si s kvetinkami. Našťastie ho nešika zabudol vyfarbiť. Asi sa bál, či by dokázal zvoliť tie správne farby. Ty máš však dosť farieb a talentu na to, aby si to zvládla miesto neho. Tak sa do toho s radosťou pusť.

 
66%
Hra - Teddy Goes Swim
Video sa načíta

Medvedík sa rozhodol vydať na podmorské dobrodružstvo. Obléknul si neoprén a vydal sa pod morskú hladinu hľadať dávno stratené pirátske poklady. Pomôžte mu cestou zbierať peniažky. Musíte sa vyhýbať nebezpečným morským živočíchom, skalám a ďalším prekážkam. Zásoba kyslíka samozrejme tiež nie je nevyčerpateľná.

 
80%
Hra - Pooh Big Show
Video sa načíta

Svetoznámy medvedík Pú a jeho milovaný med! Medvedíka Pú má každá rád. Tento milý a veselý medvedík musí s tvojou pomocou prenášať krčahy s medom z jedného miesta na miesto vyznačené a musia to stihnúť skôr, než ho uvidí Krištofko Robin! Cestu mu napovedá králik a cestu znepríjemňujú rozčúlene včeličky. Pomôžeš medvedíkovi s jeho úlohou?

 
60%
Hra - Medvídek Pů oblíkačka
Video sa načíta

Macko Pu je veľmi rozkošný. Obleč ho v tejto báječné oblíkačce, aby sa nám tu neproducíroval v nedbalkách :). Vyber správne oblečenie a skvele sa bav.

 
82%
Hra - Pooh Word Match
Video sa načíta

Zahrajte si hru Pooh Word Match pre najmenších, kde si precvičíte znalosti niekoľkých základných anglických slovíčok spoločne s pár postavičkami z rozprávky Medvedík Pú. S pomocou trpezlivého tigra, pána Sovu a pána Králika sa naučíte daná slovíčka nielen správne anglicky prečítať, ale dokonca aj vyspelovat.

 
73%
Hra - Medvídek Pů omalovánka
Video sa načíta

Niektoré maľovanky sú jednoduché, iné zložité. Táto profesijné vymalovánka je niečo medzi. Každopádne je pekne urobená a bude sa ti páčiť. Skús vymaľovať medvedíka Pú a jeho kamarátky na obrázku.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
76%
Hra - Polar Pogo
Video sa načíta

Ľadový medveď Pekka potrebuje vašu pomoc pri skákaní. Stratil sa a tak potrebuje nájsť cestu za svojou rodinou skôr, než sa roztajou ľady. Kliknite a držte ľavé tlačidlo myši na nastavenie sily a smeru vášho skoku. Dávajte pozor, aby ste nespadli do vody alebo aby vás nesmtely plávajúce ľady. Čas od času sa ľady pohnú.

 
80%
Hra - BubbleLand
Video sa načíta

Ocitli sme sa v krajine bubliniek. Vašou úlohou bude prasknúť všetky bublinky. Nenechajte je dotknúť sa vás. Zbierajte bonusy padajúce z niektorých prasknutých bubliniek. Smerovými šípkami hýbte s medvedíkom. Vystřelujte lano so šípkou na konci. Akonáhle bublinku trafíte, tá sa rozdelí na menšie časti. Pozor, aby na vás bublinka nespadla!

 
79%
Hra - Glitter Bear Dress Up
Video sa načíta

Oblečte svojho malého trblietavého medvedíka. Môžete mu pridať košeľu, kraťasky, mašličku alebo treba korunku. Možností je naozaj veľa. Nielen oblečenie môžete v tejto zábavnej hre meniť. Ďalšou možnosťou je zmena farby medvedíka. Páčil by sa vám napríklad modrý medvedík s ružovým ňufáčikom? V tejto hre to nie je problém.

 
80%
Hra - Cudldy Teddy Bear Dress Up
Video sa načíta

Pohrajte sa s roztomilým medvedíkom. V tejto hre ho môžete obliekať, obúvať, česať, ale tiež meniť ušká, noštek, očká, obočie aj pusinku. Ak sa vám nepáči farba jeho srsti, jednoducho ju zmeňte. Ďalej môžete tiež prihodiť nejakú tú rekvizity či módny doplnok - ako inak než štýlový. Môžete sa tiež snažiť docieliť vzhľadu medvedíka, ktorý sa vám zobrazí na úplnom začiatku hry. Obrázok si môžete tiež vytlačiť, takže sa dobre bavte ...

 
80%
Hra - Honey Trouble
Video sa načíta

Medvedík sa dostal do ťažkostí. Chcel by získať med, ale nevie ako na to. Trefujte sa guličkami sa včielkami do rovnakých farieb. Ak trafíte aspoň tri guľôčky v rade, zmizne. Dokážete vymazať všetky guľôčky sa včielkami z cesty? Nesmie sa vám dostať na koniec dráhy. Hra obsahuje veľa úrovní, dokážete je prejsť všetky?

 
76%
Hra - Yogi Bear
Video sa načíta

Oblečte si svojho medvedíka podľa vašich predstáv. Vyberať môžete z veľkého množstva oblečenia, ako sú napríklad tričká, nohavice, rôzne farebné kostýmy a doplnky ako sú topánky, klobúky, kravaty a množstvo ďalších. Začínať môžete znovu a znovu a skúšať tak rôzne kombinácie oblečenia pre vášho medvedíka.

 
74%
Hra - Panda Dressup Game
Video sa načíta

Netradičný Oblékací hra. V tomto prípade máte na starosti pandu, ktoré musíte najprv vyplniť tvár. Potom sa môžete vrhnúť na klasické obliekanie av poslednej časti meníte prostredie, v ktorom sa panda nachádza. Vítanou zmenou oproti mnohým hrám je dozajisté možnosť prefarbenie jednotlivých častí pandy.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)