Máša a medveď

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

68%
Hra - Máša a medvěd: Počítání
Video sa načíta

Matematická hra, v ktorej musíte Máši pomôcť počítať všetky úlohy. Medveď sa s ňou na ceste domov zastaví vždy pri pni, kde začnete počítať.

 
71%
Hra - Masha And The Bear Puzzle
Video sa načíta

Zložte si puzzle s rozprávkovými postavami Mášou a jej medvedíkom. Každý nasledujúci obrázok bude řažší a řažší vašou úlohou je ho poskladať, čo najrýchlejšie.

 
75%
Hra - Masha & The Bear Injured
Video sa načíta

Massha našla zraneného medvedíka a chcela mu pomôcť, aby sa cítil lepšie, ale nevie ako na to. Pomôžte jej, aby sa tak nebála o svojho kamaráta a uľavte od bolesti aj medvedíkovi.

 
74%
Hra - Masha Morning Selfie
Video sa načíta

Masha si chce urobiť nové fotografie ale vyzerá príšerne. Zmeňte to za pomoci nových šiat a make-upu.

 
79%
Hra - Wonderful Toys Party
Video sa načíta

V tejto hre budete mäsom pomáhať hľadať jej hračky. Tie schoval jej kamarát medveď. Každá hračka sa ukrýva v drevenej bábike, v matrijoške.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)