Letecké strielačky

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

77%
Hra - Planet Pursuit
Video sa načíta

Máš rada vesmír? Poznáš poradie planét v našej slnečnej sústave, ich mená a dokonca farby? Potom potom skús túto skvelú on-line hru, ktorá má 3 časti. V prvej vyberieš planétu na ktorú poletíš, vyhneš sa meteorům, nazbieraš bonusové predmety. V tej druhej prejdeš ťažký terénom planéty a vyzvedneš dôležitý predmet. Nakoniec odpovieš na otázku. Navštív všetky planéty a splň misiu!

 
67%
Hra - Shmusicup
Video sa načíta

Staňte sa anjelom skazy. V tejto hre si na starosť vezmete okrídleného zabijaka. Smerovými šípkami sa pohybujete, klávesou Z strieľate, klávesou X použijete chytrou bombu, ktorá zničí nepriateľské strely a dostane vás z tesných miest. Klávesa P vám dá možnosť prestávky. Zbierajte bonusy a vylepšíte si tým skóre.

 
78%
Hra - Blitz Blaster
Video sa načíta

Vitaj vo vesmírnej strieľačke Blitz Blaster. Práve bola vyrobená najnovšie a najlepšie vesmírna stíhačka v celej galaxii a ty sa staneš testovacie pilotom! Neuveriteľné šťastie, ale vystriedali zmiešané pocity, pretože diabolskí mimozemšťania ukradli všetky drahokamy, ktoré poháňajú tvoju loď. Zostrel všetkých nepriateľov a pozbieraj drahokamy.