Klon

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

70%
Hra - Duplicator
Video sa načíta

V hre Duplicator máte pred sebou ťažkú ​​úlohu. Dostanete na starosť podivnú kreatúru a musíte si poradiť v nehostinnom prostredí. Používajte kombináciu klávesov W, A, S, D na pohyb po hernej obrazovke. Klávesy L, M a B slúži k rôznym akciám. Tlačidlom R môžete restarovat hru. Cestou zbierajte bonusové body.

 
82%
Hra - Sticky Blobs
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si skvelú logickú hru, v ktorej musíte pomôcť lepkavým guličkám dosiahnuť ich sladké odmeny. Pohybujete sa tak, že vytvárate ďalšie guličky do reťaze, ktoré sú na sebe vzájomne prilepené. Na guličku stačí kliknúť a potiahnuť ľubovoľným smerom, tým sa vytvorí ďalšia gulička. Máte však obmedzenú zásobu čiernej tekutiny, tak premýšľajte!!

 
75%
Hra - Broken Dreams
Video sa načíta

V tejto logickej skákačke s názvom Broken Dreams budete mať za úlohu dostať zamilovaný pár k sebe. Využiť pritom môžete klony hlavného hrdinu alebo množstvo ďalších herných prvkov, ktoré pribudnú až vo vyšších leveloch.

 
75%
Hra - Magicians
Video sa načíta

V logickej skákačke Magicians bude vaším cieľom v 32 leveloch dopraviť kúzelníka k dreveným dverám. Aby ste dokázali prekonať všetky prekážky a aktivovať vypínač, ktorý otvorí cieľové dvere, musíte využiť vašeho dvojníka. Ten sa pohybuje presne opačným smerom, takže nájsť správnu cestu nebude jednoduché.

 
83%
Hra - Leave Me A Clone
Video sa načíta

Leave Me A Clone je zábavná logická skákačka, v ktorej hráte za malé stvorenia, ktoré sa vedia klonovať. Vašou úlohou bude vyzbierať všetko v poli a potom hurá k portálu čo vás prenesie do ďalšieho levelu. Keď nepovedie žiadna cesta k cieľu, tak si ju budete musieť postaviť zo svojich vlastných klonov. Podarí sa vám zdolať všetkých 35 levelov?

 
80%
Hra - Enough Plumbers 2
Video sa načíta

Zahrajte si parádny skákačku, v ktorej budete musieť využiť vlastných klonov, aby ste sa dostali ďalej. Vždy, keď zoberiete mincu, tak sa objaví jeden váš klon. Vďaka týmto klonom potom môžete plniť úrovne, v ktorých musíte využiť ich počet.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Crazy Old Man
Video sa načíta

Cieľom tejto logickej skákačky je dostať starého muža v každom kole bezpečne do cieľa. Pomáhať vám pritom bude váš duch, ktorého môžete kedykoľvek vytvoriť. Duch je však taktiež smrteľný, takže dávajte pozor na ostne a ďalšie prekážky.

 
75%
Hra - Tweeny Up
Video sa načíta

V tejto logickej skákačke bude vašou úlohou dostať hlavného hrdinu a jeho klon bezpečne do cieľa. Po ceste sa musíte vyhýbať prekážkam a ničiť nepriateľov. Postavičky sa pohybujú zrkadlovo, takže musíte ich pohyb naplánovať tak, aby obe zdolali všetky nástrahy.

 
83%
Hra - Use Boxmen
Video sa načíta

Vašou úlohou v tejto logickej skákačke bude pomôcť hlavnému hrdinovi dostať sa ku kocke. V ceste vám pritom budú stáť rôzne prekážky v podobe ostňov či zamknutých dverí. Aby ste dokázali všetky tieto nástrahy zdolať, budete musieť využívať vašeho dvojníka.

 
79%
Hra - Together Alone
Video sa načíta

V tejto logickej skákačke budete mať za úlohu dostať hlavného hrdinu k dverám na konci kola. Po ceste budete musieť zdolať mnohé prekážky a nástrahy. Váš hrdina sa dokáže rozdeliť na dve postavičky, čo vám umožní vetšinu prekážok prekonať. Dôležitá bude pritom vzájomná spolupráca postavičiek.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)