Farm Frenzy

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Farm Frenzy 2
Video sa načíta

Veľmi podarená a chytľavá farmárska online hra, to je Farm Frenzy 2. Vyskúšaj si, aké to je byť ťažko pracujúci farmár, ktorý sa musí starať o sliepky a ostatné domáce zvieratá. Hra je fakt super, vydrží na dlhé hodiny.

 
90%
Hra - Farm Frenzy 3
Video sa načíta

Starajte sa o svoju vlastnú farmu v tejto hre. Už tretí diel hry Farm Frenzy je tu práve pre vás! V každej úrovni dostanete určité úlohy, ktoré musíte splniť. Čím rýchlejší budete, tým lepšie a získate viac bodov. Dokážete sa postarať aj o tie najnáročnejšie zvieratá? Čaká na vás kopa úloh, v ktorých si preveríte svoje schopnosti.

 
89%
Hra - Farm Frenzy American Pie
Video sa načíta

Čo tak vyskúšať si prácu farmára? Jedná sa o dlhé hodiny driny a úporné práce. Farmár musí zabezpečiť živobytie všetkým svojim zvieratkám, ale aj sebe. Takže čo vyprodukujú, on musí predať. Pozor si ale musí dávať na nepozvaných hostí, škodca, ktorí mu chcú zabrániť v prosperujúcom hospodářsví. V každom kole máte navyše splniť nejakú normu, nejaký pořadovaný počet vyprodukovaných surovín.

 
90%
Hra - Farm Frenzy Ice Age
Video sa načíta

Farm Frenzy je jedna z najlepších sérií hier s virtuálnym zamestnaním. V tomto diele sa pozrieš na klasickú odľahlú farmu, kde budeš tvrdo pracovať. Cieľom je postarať sa o zvieratá a plodiny. Splnením úloh sa dostaneš do ďalšej úrovne.

 
80%
Hra - Farm Frenzy 3: Ruská ruleta
Video sa načíta

Super hra, v ktorej sa budete na ruskom vidieku štart o husi. Husi budú znášať vajcia a vy ich budete predávať. Za utŕžené peniaze potom môžete nakúpiť vylepšenia a rozšíriť výrobňu.

 
88%
Hra - Farm Frenzy Gone Fishing
Video sa načíta

Farm Frenzy je jedna z najznámejších farmárskych hier. Tentokrát ťa ale čaká chov rýb a ďalších vodných živočíchov. V každom leveli musíš splniť určité povinnosti a za zarobené peniaze si kúpiš lepšie vybavenie a ďalšie vodné živočíchy.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

87%
Hra - Farm Frenzy 3 Pizza Party
Video sa načíta

Skúste si zahrať 3. diel vašej obľúbenej farmárske hry, ktorú máte tak radi! Ako vždy začnete s pestovaním trávnika a sliepok. Neskôr budete vyrábať aj valstní produkty a odháňať divokú zver. Tiež sa môžete tešiť na veľa nových vylepšení, aj niektorých zvierat.

 
91%
Hra - Farm Frenzy 3 Ice Age
Video sa načíta

Opäť ďalší vydarený diel tejto úspešnej strategickej hry! Tentoraz sa budete starať o farmu na Antarktíde plnú tučniakov a samozrejme aj ďalšieho nebezpečenstva, ktorá táto drsná zem skrýva. Cieľom je ako vždy poriadny zisk a výroba produktov. Samozrejme sa môžete tiež tešiť aj na množstvo vylepšení. Hlavne nezabudnite kupovať tučniakom jedlo zo studne!

 
89%
Hra - Family Barn

Dokážete postaviť čo najkrajšie a najlepšie farmu presne podľa vašich predstáv? V tejto hre budete musieť z obyčajnej malej Farmička postaviť obrovskú farmu, ktorá vám budú všetci závidieť. Tak hor sa do toho a pol je hotovo.

 
85%
Hra - Klondike 1

Podarená farmárska hra, ktorá vás zavedie do vašej vlastnej farmy, ktorú dostanete a vašou úlohou bude pestovať všemožné obilniny a správať vlastné zvieratka tak, aby ste svoju farmu rozšírili a získali si tak slávu a obdiv okolitých farmárov. Dokážete to?

 
90%
Hra - The Mergest Kingdom

V tejto hre budete musieť objavovať krásy rozsiahle krajiny, ktorá len čaká, až niekto objaví všetka jej temné zákutia a krásy. Štýlom spoj3 spájajte najrôznejšie priestory a snažte sa vylepšiť existujúce jednotky a budovy, aby ste mohli neustále preskúmavať ďalšie okolia.