Petra's Planet

Deti, pripravte sa na veľké dobrodružstvo, ktoré vám prinesie táto náučná hra! Táto hra má naozaj senzačný prvky, ktoré podnecujú detskú zvedavosť a podporí vás v preskúmavaní rôznych kultúr a oblastí na planéte!

Budete mať možnosť preskúmať hneď 4 oblasti na našej planéte. Navštívte Sami v severnej časti Nórska a Fínska, Srí Lanku, Senegal a Jordánsko! Každé miesto, ktoré navštívite, môžete podrobne preskúmať, zistiť niečo o miestnych ľuďoch, ich kultúre a zvykoch. Môžete tiež preskúmať miestne živočíchy, klímu a terén. Hra vám dodá pocit, ako by ste tam naozaj boli.

Navyše okrem týchto vzdelávacích prvkov si môžete zahrať aj desiatky ďalších minihier. Stretávajte aj ostatných hráčov v tomto svete. Komunikujte s nimi prostredníctvom chat okna alebo predpísanými frázami, výrazmi, smajlíky a srandovními gestami.

Hra úplne zadarmo a je celá v angličtine, jediné, čo sa po vás chce je registrácia a môžete sa okamžite pripojiť a tiež sa niečo priučiť.

Image galery
Petra

Petra

Petra 2

Petra 2

Súhrnné informácie
Autor:Dramaforum
Domovská stránka:http://www.petrasplanet.com/
Operačný systém:Windows XP/XP 64bit/Vista/Vista 64bit/7/7 64bit/8/8 64bit
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)