Tvé obľúbené hry
85%
Hra - Spooky Princess Social Media Adventure

Vyskúšaj si, aké to je byť slávnym módnym návrhárom dvoch krásnych pricezen. Tie sa dnes chystajú na večerné bál a tvojou úlohou bude vhodne je na túto príležitosť obliecť. Prejdi ich šatníky a nájdi ideálny outfitu, v ktorom to bude našim dvom princeznám naozaj veľmi pristane.

 
85%
Hra - Children Doctor Dentist 2

Postarajte sa o roztomilé zvieratká vo zvieracej nemocnici. Každé zvieratko má určitý problém so zúbkami a potrebujú vašu pomoc. Vezmite do rúk zubárske náčinia a uzdravte ich zúbky, aby boli zase zdravé a krásne.

 
92%
Hra - Four Colors Multiplayer

Využite možnosti zahrať si túto vynikajúcu kartovú Uno hru proti svojim kamarátom alebo kamarátkam. Hrať môžete až v štyroch hráčoch na jednom zariadení alebo online, kde si zmeriate svoje sily každý v pohodlí svojho počítača alebo smartphonu.

 
89%
Hra - Disney Halloween Jigsaw Puzzle

Jednoduché puzzle, v ktorom si vyberiete jeden z mnohých pripravených obrázkov so slávnymi Disney postavičkami a vrhnete sa do relaxačného skladanie obrázkov. Všetky postavičky sú oblečené v roztomilých halloweenskych oblečení.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
87%
Hra - Princesses Witchy Dress Design

Opäť sa nám po roku nezadržateľne blíži Halloween a s ním aj mnoho príprav na túto každoročnú udalosť. Aj krásnej princeznej sa rozhodli, že nenechajú nič na náhodu a začali vyrábať strašidelné kostýmy čarodejníc. Pomôžeš im s prípravami?

 
95%
Hra - Adam and Eve Night

Prinášame vám ďalší diel úspešnej hernej série Adam a Eva. Rovnako ako v predchádzajúcich dieloch, aj tu na vás čaká mnoho zákerných úloh, ktoré musíte vyriešiť. Pomôžte Adamovi prejsť všetky levely a napínavé prekážky a dostaňte sa k svojej milovanej Eve.

 
85%
Hra - BFF Neon Fashion Dress Up

Dnes budeme spoločne vytvárať špeciálne outfit pre krásne princezné. Neónové světléklující farby pomôžu rozžiariť večerné šaty tak, aby princovia zo širokého okolia zaujala krása týchto svetiel. Dokážete vytvoriť ten najlepší farebný outfit?

 
79%
Hra - High School Princess Fairytale

Blíži sa nám pomaly ale iste Halloween a s ním aj veľa strašidelné zábavy a radovánok. Krásne princeznej sa chcú spoločne pripraviť na tieto radovánky. Pomôžeš im vybrať ten najvhodnejší oblek alebo šaty, ktoré si majú na slávnostné maškarný bál obliecť?

 
83%
Hra - Halloween P!uzzle Game

Dnes budeme spoločne skladať puzzle. Vopred si vyberte jeden z mnohých pripravených obrázkov, zvoľte si obtiažnosť a potom sa vrhnite do samotného skladanie puzzle. Nič ďalšieho vás netrápi, iba skladajte a užívajte si pohodové chvíle. Čas Halloweenu prichádza.

 
90%
Hra - Heroes of Match 3

Pomôžte Hrdinovi kráľovi v boji proti nepriateľovi. Vašou úlohou je pomocou typu spoj3 ničiť nepriateľov spájaním potrebných pochutín a dobrôt, aby ste zničili všetky životy nepriateľa. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Eliza & Annie Puff Sleeve Dress Up

Pomôž dvom princeznám z rozprávky Ľadové kráľovstvo v neľahkom úlohy upraviť si ich šatník podľa ideálnych predstáv. Obleč obe princezné do čo najlepších šiat alebo iného oblečenia a ukáž im, čo im pristane najviac.

 
80%
Hra - Knight War Coloring

Oddýchnite si u tejto vynikajúcej oddychovej, v ktorej je vašou úlohou iba jediné. Baviť sa, oddychovať a kresliť si. Vyberte si teda jeden z mnohých pripravených obrázkov a užite si pohody pri kreslení obrázkov.

 
85%
Hra - Annie's #Fun Party

V této hře budeme společně pomáhat krásné princezně Annie z pohádky Ledové království vybrat ten nejlepší možný outfit pro večerní zábavný večírek. Pomůžeš Annie?

 
Ďalšie hry