Tvé obľúbené hry
90%
Hra - Adam and Eve: Cut The Ropes
Video sa načíta

Hon za veľkou láskou pokračuje v novom pokračovaní hry Adam and Eve. Dnešný diel nesie názov Cut The Ropes a ako už názov napovedá, tvojou úlohou bude rezať laná. Konkrétne bude tvojou úlohou rezať laná tak, aby sa Adam vždy dostal ku všetkým srdiečkam a potom k Eve, ktorá ho už čaká na zemi.

 
90%
Hra - Checkers RPG: Online PVP Battle

V tejto hre je vašou úlohou postaviť sa v špeciálnom šachovom turnaji protivníkom z celého sveta.

 
90%
Hra - Puzzle Love

Vašou úlohou bude dostať dve zamilované osoby k sebe. Na to je potrebné prehadzovať rôzne bloky a vytvoriť cestičku, ktorá je zablokovaná.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Drac & Franc

Prechádzajte všetky pripravené úrovne s Drakulom a Frankensteinom a vyhýbajte sa všetkým prekážkam, ktoré na vás číhajú.

 
90%
Hra - Dinosaur Merge Master

Bojujte s vašimi dinosaurami o holý život. Vylepšujte vaše existujúce, aby ste sa dostali do ďalšej úrovne.

 
80%
Hra - Wedding Hairdresser For Princess
Video sa načíta

V hre Wedding Hairdresser For Princess bude tvojou úlohou pomôcť trom princeznám pripraviť perfektné účesy. Môžeš používať tie najmodernejšie techniky a prípravky - tak sa snaž, nech vykúzliš niečo parádne!

 
90%
Hra - bubble Pop Butterfly

V tejto hre budete musieť spájať jednotlivé farebné guličky, čím čistíte herný plán.

 
85%
Hra - Wizard Mike

V tejto hre musíte zničiť všetkých nepriateľov, ktorí sa vás pokúšajú zničiť. Zošlite na nich kliatbu a pošlite ich na onen svet. Hru ovládate myšou.

 
80%
Hra - Bomb The Bridge

Táto hra otestuje váš logický odhad a presnosť. Vašou úlohou bude skladať bomby takým spôsobom, aby pri výbuchu zničili čo najviac nepriateľských jednotiek.

 
90%
Hra - Idle Country Tycoon

Klikaním zbierate peniaze, za ktoré si môžete najímať nových zamestnancov a vylepšovať vašu firmu tak, aby prosperovala a stala sa najbohatšou spoločnosťou na planéte. Dokážete to?

 
Ďalšie hry