Tvé obľúbené hry
82%
Hra - My Little Baby Fish

V tejto hre bude tvojou úlohou postarať sa o rybičku. Tá sa práve vrátila z výletu a je celá chudák podření a od rán. Pomôžeš jej? Najskôr jej očisti, potom jej zbav všetkých bolestí a bodliakov, ošetri jej rany a zalep. Postaraj sa o to, aby rybička bola opäť šťastná a veselá.

 
85%
Hra - Yuki's Enchanted Creature Shop

V tejto hre sa vžijete do role majiteľky zverimexu. Budete predávať najrozmanitejšie zvieratká. Ty si však musíte najskôr "vyrobiť" pomocou špeciálnych ingrediencií. Aby ste ich získali, musíte si ich najskôr vytočiť zo špeciálneho příšerkovského automatu. K tomu potrebujete peniaze, ktoré získate predajom zvieratiek. Znie to zložito? Už po pár minútach hrania zistíte, že to zložité vlastne vôbec nie je. Tak hor sa do toho. Zábava čaká len a len na vás.

 
88%
Hra - Ice Kingdom Beauty Salon

Eliza, Annie a Kriss z rozprávky Ľadové kráľovstvo sa rozhodli, že si nechajú urobiť jarné zostrih a pri tej príležitosti aj pekné nechty a vkusný make-up. Pomôžeš im? Zájdite spolu do salónu krásy. Tvojou úlohou bude všetkým trom urobiť pekný účes, potom je pekne nalíčiť a na záver princeznám urobiť nádherné nové nechty. To všetko za sprievodu príjemnej hudby. Tak hor sa do toho a pol je hotovo :).

 
80%
Hra - Box Delivery Trucks Hidden

Hľadaj všetky skryté hviezdy vo všetkých obrázkoch áut, ktoré sa ti budú postupne zobrazovať. Dôležité je nájsť všetky pred vypršaním časového limitu, potom hra končí a ty musíš hľadať od začiatku. Dokážeš nájsť všetky ukryté hviezdy skôr, než tí vyprší časový limit?

 
80%
Hra - Match the Shapes

V tejto hre budeš musieť hľadať rovnaké dvojice na štýl pexesa. Tu máš ale obrázky úplne viditeľné. Na tebe je len pred vypršaním časového limitu presunúť všetky rovnaké kartičky k sebe. Vždy je nutné presunúť tvar k postavičke držiace rovnaký obrys. Hru ovládaš myšou.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Cute Vehicle Coloring Book

Ak radi maľovanky, tak práve táto hra bude presne pre vás. V tejto hre si ale trochu netradične môžete vymaľovať napríklad bager, cisternu, jašteričku, valec alebo dokonca žeriav. Jedná sa teda trochu o takejto chlapčenskú omaľovánky. Vymaľovavá môžete podľa predlohy, alebo čisto podľa vašej fantázie. Tak hor sa do toho :)

 
85%
Hra - Superhero Lookalike Contest

V tejto hre sa ujmeš role módneho návrhára pre tri superhrdinky, ktoré spolu súperia o to, ktorá z nich je krajšia. Tvojou úlohou bude každú z hrdiniek najskôr nalíčiť a potom im vybrať vkusný účes a najoriginálnejšie outfit. Záverom môžeš všetky tri hrdinky ohodnotiť, ktorá z nich má najkrajší účes, ktorá najkrajšie šaty a mnoho ďalšieho.

 
90%
Hra - Pixel Coloring

Ak máte radi jednoduché a roztomilé omalovávání, kde iba dosadzujete farbičky pod príslušným číslom, potom je táto hra priamo pre vás. Každé číslo predstavuje jednu farbu, ktorú budete dosadzovať do obrázka. Tým tak vznikajú nádherné pestrofarebné obrázky, ktoré si potom môžete uložiť do vášho počítača alebo si vymaľovavá ďalšie.

 
85%
Hra - Princess Salon Frozen Party

V tejto hre bude tvojou úlohou pomáhať princeznej, ktorá chce byť ešte krajšia. Preto sa rozhodla vydať sa do salónu krásy. Najskôr princeznú očisti, nanes jej na tvár regeneračnú masku. Nesmieš zabudnúť ani na vlasy. Po dokončení môžeš princeznej urobiť pekný a vkusný make up a záverom aj roztomilo obliecť snehuliaka, ktorý celú akciu z diaľky sleduje.

 
80%
Hra - Snoring Elephatn Puzzle

Veľký sivý slon neustále len spí. Dokážeš ho za pomoci ostatných zvieratiek prebudiť? V každom leveli musíš pred vypršaním časového limitu vymyslieť, ako slona prebudiť. K tomu ti môže byť nápomocná sova, zebry, tučniaky, žirafy a mnoho ďalších zvieratiek. Hru ovládaš myšou.

 
86%
Hra - Princess Nail Salon Makeover

Urob princeznej Else z rozprávky Ľadové kráľovstvo pekné nechty, aby vyzerali opäť krásne a všetky ostatné princeznej jej závideli. Najskôr princeznej obe ruky umy, následne očisti a nanes regeneračnú masku. Potom ju môžeš nechty nalakovať a ozdobiť ruky peknými a vkusnými ozdobami. Hru ovládaš myšou.

 
83%
Hra - Sort IT

Dokážeš vo všetkých pripravených leveloch zoradiť guličky vždy takým spôsobom, aby boli vždy v jednej čašu guličky iba jednej a tej istej farby? Na prvý pohľad to znie veľmi jednoducho, ale už po pár pokusoch rýchlo zistíš, že to zase tak jednoduché nie je. V hre je dôležité logicky premýšľať a plánovať dopredu, ktorú guličku kam umiestniš. Tak hor sa do toho.

 
83%
Hra - ABC Jump

Precvič si v tejto hre znalosti abecedy. S červeným panáčikom môžeš skákať iba po obláčikoch, ktorých písmená idú po sebe v abecede. Týmto spôsobom sa môžeš dostať až hore. V opačnom prípade však spadneš dolu a musíš začať od začiatku. Dokážeš sa dostať až hore?

 
84%
Hra - Baby Taylor Fireman Dream

Malé dievčatko Taylor má dnes naozaj divoké spanie. Zdá sa jej totiž sen o tom, že sa stala profesionálnou hasičky. Volajú jej teda ľudia z celého mesta, ak sa im stalo nejaké nešťastie, alebo im horí dom. Dokonca aj dievčatká rodný dom pohltí plamene. Pomôžeš malé dievčatku byť neohrozená hasičky a pomôcť všetkým ľuďom v ich trable? Hru ovládaš ľavým tlačidlom myši.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)