Tvé obľúbené hry
85%
Hra - Hero Tower Wars

Vynikajúca hra, v ktorej musíte s rytierom zničiť všetkých vašich nepriateľov. Postupne útočte na vašich súperov a vylepšujte svoju silu.

 
80%
Hra - Mosaic Fantasy
Video sa načíta

V hre Mosaic Fantasy popusť uzdu svojej fantázii a vytvor nádhernú mozaiku za pomoci množstva farebných sklíčok, ktoré môžeš nafarbiť a vytvoriť tak rozličné obrázky. Sklíčka sú dosť malé na to, aby si mohli nakresliť konkrétne veci aj abstraktné obrazce.

 
90%
Hra - Vex 7

Prinášame vám pokračovanie legendárnej plošinovky Vex, ktorá opäť ponúkne celý rad zábavných úloh a bláznivých prekážok, ktoré musíte prekonať pre vstup do ďalšej úrovne.

 
85%
Hra - Ludibubbles

Zábavná hra, v ktorej je vašou úlohou čistiť herné pole od prichádzajúcich loptičiek a tým tak odomykať cestu do ďalšej úrovne. Dokážete to?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Huggie & Kissy The Magic Temple

Ovládajte príšerky Huggie a Kissy a prekonajte spoločne všetky prekážky, ktoré na vás v danej úrovni čakajú. Medzi príšerkami prepínate klávesom X.

 
80%
Hra - Stay On Road

V tejto hre je vašou jedinou úlohou zostať na ceste. Nie je to však také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Ostatne, skúste sa presvedčiť sami.

 
80%
Hra - Pixie Sauna Flirting
Video sa načíta

V hre Pixie Sauna Flirting bude tvojou úlohou pomôcť Pixie s prípravou na parádne rande v saune. Najskôr Pixie pomôžeš s prípravou, nech sa svojmu náprotivku páči a potom zariadíš, aby sa do seba obaja zamilovali.

 
90%
Hra - Sheep Sheep!

Zábavná hra, v ktorej je vašou úlohou vyčistiť herné pole od všetkých kartičiek štýlom spoj3. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Castle Keeper

Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou poraziť nepriateľov snažiacich sa dostať do vášho hradu. Vylepšujte si váš lúk a zničte ich všetky. Hru ovládate myšou.

 
Ďalšie hry