Tvé obľúbené hry
90%
Hra - Checkers RPG: Online PVP Battle

V tejto hre je vašou úlohou postaviť sa v špeciálnom šachovom turnaji protivníkom z celého sveta.

 
90%
Hra - Puzzle Love

Vašou úlohou bude dostať dve zamilované osoby k sebe. Na to je potrebné prehadzovať rôzne bloky a vytvoriť cestičku, ktorá je zablokovaná.

 
85%
Hra - Drac & Franc

Prechádzajte všetky pripravené úrovne s Drakulom a Frankensteinom a vyhýbajte sa všetkým prekážkam, ktoré na vás číhajú.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
90%
Hra - Dinosaur Merge Master

Bojujte s vašimi dinosaurami o holý život. Vylepšujte vaše existujúce, aby ste sa dostali do ďalšej úrovne.

 
80%
Hra - Wedding Hairdresser For Princess
Video sa načíta

V hre Wedding Hairdresser For Princess bude tvojou úlohou pomôcť trom princeznám pripraviť perfektné účesy. Môžeš používať tie najmodernejšie techniky a prípravky - tak sa snaž, nech vykúzliš niečo parádne!

 
90%
Hra - bubble Pop Butterfly

V tejto hre budete musieť spájať jednotlivé farebné guličky, čím čistíte herný plán.

 
85%
Hra - Wizard Mike

V tejto hre musíte zničiť všetkých nepriateľov, ktorí sa vás pokúšajú zničiť. Zošlite na nich kliatbu a pošlite ich na onen svet. Hru ovládate myšou.

 
80%
Hra - Bomb The Bridge

Táto hra otestuje váš logický odhad a presnosť. Vašou úlohou bude skladať bomby takým spôsobom, aby pri výbuchu zničili čo najviac nepriateľských jednotiek.

 
90%
Hra - Idle Country Tycoon

Klikaním zbierate peniaze, za ktoré si môžete najímať nových zamestnancov a vylepšovať vašu firmu tak, aby prosperovala a stala sa najbohatšou spoločnosťou na planéte. Dokážete to?

 
78%
Hra - Visit to the Mall
Video sa načíta

V hre Visit to the Mall budeš mať za úlohu pomôcť slečne s výberom vhodného oblečenia. V obchodnom dome si budeš môcť vybrať zo širokej ponuky rôzneho oblečenia a doplnkov. Podarí sa ti pre slečnu vytvoriť nádherný outfit, v ktorom by mohla rovno odísť?

 
Ďalšie hry