Tvé obľúbené hry
85%
Hra - Ellie Get Ready With Me

Pomôžte Ellie v nalíčení na večernú hostinu.

 
85%
Hra - Awesome 4×4 Slider

Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou presúvať bloky z miesta na miesto a tým tak zložiť roztomilý obrázok. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - 4 Colors Classic

Zahrajte si sami alebo s kamarátom podarenú kartovú hru Uno, v ktorej je vašou úlohou poraziť vášho súpera pomocou tradičných trikov. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Magical Fairy Fashion Look

V tejto hre bude vašou úlohou obliecť a nalíčiť krásnu kúzelnú vílu presne podľa vašich predstáv.

 
85%
Hra - Angry Chickens

Dnes nás čaká zábavná IO hra, v ktorej musíte dostať všetkých svojich nepriateľov do úzkych a zničiť ich pomocou svojich sliepok. Zbierajte vajíčka a dostaňte sa na prvú priečku na mape.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
91%
Hra - Witch Magic Academy

Dnes tu máme obzvlášť podarenú a zábavnú hru. V tejto hre sa stanete čarodejnicou a vašou úlohou bude správne uvariť všetky lektvary. Oblečte sa do čarodejníckeho habitu a uvarte elixíry života.

 
85%
Hra - Uphill Rush 8

Zábavná arkádovka, v ktorej musíte s plavkyňou prejsť celý bazén na nafukovacom kruhu za čo najkratší čas. Medzerníkom môžete krátkodobo zrýchliť. Dokážete to?

 
85%
Hra - Ellie Fashion Police

Postarajte sa s policajtkou Ellie o to, aby všetky dievčatá vo vašom revíre boli správne oblečené. Hru ovládate myšou.

 
90%
Hra - Save Red Square

Podarená postrehová hra, v ktorej bude vašou úlohou dostať kocku na plošinu v celku. Musíte si tak dávať dobrý pozor a rýchlo ničiť všetky drevené bloky, ktoré kostičke stoja v ceste.

 
85%
Hra - Personal Computer

Zdokonaľte svoj anglický jazyk v tejto podarenej hre, v ktorej je vašou úlohou opravovať zle zvolené slová za správne.

 
85%
Hra - Hex Takeover

Roztomilá 3D hra, v ktorej bude vašou úlohou v každej úrovni zabrať čo najväčšie územie, ktoré potom musíte ubrániť pred vašimi nepriateľmi.

 
85%
Hra - Genie Quest

Zábavná hra, v ktorej musíte zbierať rôzne sfarbené aladiny a nazbierať dostatočný počet bodov. Dokážete to?

 
85%
Hra - Elizas Heavenly Wedding

Pomôžte Elze s výberom správneho outfitu pre dnešné predstavenie. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Horse Derby Racing

Stretnite sa proti umelej inteligencii alebo proti vášmu kamarátovi v tejto zábavnej dostihovej hre, v ktorej musíte dobehnúť do cieľa čo najskôr. Svojho džokeja ovládate pomocou šípok alebo klávesov A a D.

 
Ďalšie hry