Tvé obľúbené hry
89%
Hra - Funny Shopping Supermarket

Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou pomôcť všetkým zvieratkám s nákupom lahodných dobrôt v obchode. Najskôr správne rozmiestnite všetky zvieratká a potom im pomôžte s výberom vhodného výrobku, ktorý si želajú. Hru ovládate myšou.

 
90%
Hra - The Mergest Kingdom

V tejto hre budete musieť objavovať krásy rozsiahle krajiny, ktorá len čaká, až niekto objaví všetka jej temné zákutia a krásy. Štýlom spoj3 spájajte najrôznejšie priestory a snažte sa vylepšiť existujúce jednotky a budovy, aby ste mohli neustále preskúmavať ďalšie okolia.

 
85%
Hra - Fantasy Creatures Princess Laboratory

V tejto hre budete s našou princeznou experimentovať a vytvárať všemožné monštrá, ktorá vás napadnú. Vrhnite sa do našej špeciálnej laboratória, v ktorej miešajte špeciálnej ingrediencie a pozorujte, ktoré z nich sa ukážu ako pravé pre stvorenie mystických bytostí.

 
85%
Hra - Fishin 2 Online

V tejto logickej adventúre bude vašou úlohou získať pre našu rybičku dostatok vody, v ktorom prežije. Zároveň si však dajte pozor na ostatné ryby, ktoré môžu naši rybyčice uškodiť. Dokážete nájsť správny postup vo všetkých leveloch?

 
85%
Hra - Princess Cute zombies April Fun

Podarená hra, v ktorej musíte pomôcť našim princeznám vo tvorbe najlepšieho zombie kostýmu. Dokážete to?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Princess Maid Academy

Podarená hra, v ktorej je vašou úlohou pomôcť našej princeznej vytvoriť nádherný maid kostým, ktorý jej musíte sami vytvoriť. Oblečte ju a nalíčte podľa svojich predstáv. Hru ovládate myšou.

 
90%
Hra - Mary Knots Garden Wedding Hidden Object

Nájdite všetky schované predmety, ktoré po vás budú chcieť ľudia v mnohých pripravených leveloch chcieť. Za nájdený predmet získate peniaze, ktoré môžete použiť pre nákup užitočných predmetov. Hru ovládate myšou.

 
85%
Hra - Creative Coloring

V tejto hre bude vašou úlohou kreslenie roztomilých zvieratiek. Musíte si však zapamätať čo najväčšie množstvo farieb, ktoré sú na pôvodnom obrázkov a tie potom vkresliť do vášho obrázku, prípadne si môžete zvoliť "free style" a kresliť si, ako sa vám zapáči.

 
80%
Hra - Cat Family Educational Games

Ponorte sa do sveta zábavného učenia s našimi roztomilými mačičkami, ktoré vás prevedú množstvom zábavných a náučných minihier, ktoré majú za úlohu pomôcť tým najmenším rozvíjať ich schopnosti logického uvažovania.

 
87%
Hra - Bubble Shooter Rainbow

V tejto podarené hre bude vašou úlohou čistiť herné pole v mnohých pripravených leveloch. Vždy musíte zničiť určité množstvo farebných guličiek, prázdnych bublín alebo prekonať určité prekážky. Hraním si odomykáte nové postavy zo sveta Disney a tým tak aj nové špeciálne schopnosti jednotlivých hrdinov.

 
83%
Hra - Microsoft Jigsaw

Prinášame vám podarenú puzzle hru, v ktorej si môžete vybrať jeden z celkom 2 264 obrázkov prehľadne rozdelených do kategórií, ktoré vám sú najbližšie. Na výber tak máte z veľa pekných obrázkov pokrmov, zvieratiek, krajiny alebo budov. Dokážete poskladať všetky puzzle?

 
85%
Hra - Monster Destroyer

V tejto hre budete musieť potrápiť vaše mozgové závity. Cieľom hry je ničiť v určitom poradí bloky tak, aby sa dve príšerky dostali k sebe. Po ceste zbierajte čo najväčšie množstvo hviezd. Dokážete to?

 
85%
Hra - Winx Slide

Vyberte si jeden z troch roztomilých obrázkov víl a potom si zvoľte vami požadovanú obtiažnosť. Potom už vám nič nebráni pri skladaní roztomilých puzzle obrázkov.

 
85%
Hra - Love Tested Deluxe

Vyskúšajte, ako je na tom vaša láska s vaším miláčikom alebo si overte, či je meno vášho vysnívaného mládenca pre vás to pravé. Do políčok vpíšte vaše mená a potom už ľahko zistíte, či sa k sebe hodíte alebo práve naopak.

 
Ďalšie hry