Tvé obľúbené hry
85%
Hra - Animal.IO

Bojuj proti ostatným zvieratkám v tejto IO hre. Na začiatku každej hry zbieraj čo najväčšie množstvo dobrôt, vďaka ktorým sa bude tvoj chvost zväčšovať. Až je dostatočne veľký, máš silu na to svojím chvostom zostreliť ostatné zvieratká z plošiny a práve to je cieľom tejto hry.

 
85%
Hra - Clara Cosmetic Surgey

Krásna dievčina Clara chce byť ešte krajšia. Preto za tebou prišla s prosbou, či ak ju nepomôžeš. Najskôr urob dievčatku pleťovú masku, potom ju nalíč a uprav tak, aby bola ešte krajšia.

 
80%
Hra - Blondie's Makeover Challenge

Dnes budeme spoločne líčiť krásnej princeznej. Tie sa totiž rozhodli, že chcú urobiť ten najkrajší makeup na svete. Pomôžeš im v ich snažení? Najskôr všetkým urob skrášľovací masku a potom ich nalíč podľa svojho najlepšieho uváženia. Hru ovládaš myšou.

 
80%
Hra - Chef Kids

V tejto hre budeme spoločne variť. Dnes si uvaríme spoločne jeden z troch lahodných receptov. Najskôr spoločne pripravíme prísady, ktoré potom vložíme do misy a vytvoríme cesto. To vložíme do rúry a hľa, výsledný pokrm je hotový.

 
80%
Hra - Princess Egirl vs Softgirl

Dve krásne princezné sa chcú obliecť do dvoch nových subkultúr. Pomôžeš im v ich snažení? Každú z princezien obleč a nalíč tak, aby boli krásne a bola na ne radosť pozerať.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Battle Royale Coloring Book

V tejto hre budeš omalovávat a zase omalovávat. Najskôr si vyber jeden z mnohých obrázkov na motív slávnej hry fortným a potom sa už vrhni do samotného omalovávání. K dispozícii je veľa nádherných farbičiek, preto tí nič nebráni v tom vymaľovavá si dlhé hodiny s touto príjemnou hrou.

 
80%
Hra - Baby Taylor Backyard Cleaning

Baby Taylor sa hrala so svojím psíkom na záhrade, keď v tú prišla mamička s tým, že je dom celý zaneřáděný a je potrebné ho upratať. Malé dievčatko nelenila a vrhla sa s mamičkou do upratovania. Pomôž Taylor vybrať všetky vhodné pomôcky na upratovanie a potom sa spoločne vydajte upratovaním domova. Hru ovládate myšou.

 
80%
Hra - Cute Penguin Puzzle

Dnes budeme spolu skladať puzzle. Konkrétne teda puzzle na motív roztomilých tučňácký. Najskôr si vyberiete jeden obrázok. K nemu potom zvolíte obtiažnosť a veselé skladanie puzzlí môže začať.

 
85%
Hra - Dino Rock

V tejto hre si zahráme trochu tej rockovej hudby. Tvojou úlohou bude správne sa triafať myšou do políčok v spodnej časti a to práve vo chvíli, keď sa políčka kryjú. Tým dosiahneš najväčšieho počtu bodov. Dokážeš mať maximálne skóre?

 
86%
Hra - Influencers Fashion Show Adventure

Princezné sa rozhodli, že usporiadajú svoju vlastnú show, v ktorej sa predvedú ako modelky na móle. Každá princezná si vytvorí vlastný účes, makeup a potom sa vhodne oblečie. Pomôžeš im v ich snažení? Všetky princeznej uprav podľa najlepších možností a potom sleduj, ako ich outfit ohodnotí verejnosť.

 
85%
Hra - Fairy Pony Caring Adventure

Dnes budeme spoločne upratovať. Nebojte sa, nebude to otravné ako upratovaní mnohokrát býva. Dnes budeme upratovať stajňa poníkom, ktorí sa teraz pasú na lúke a čakajú, až im spoločne upraceme ich domček. Dokážete vysmýčit neporiadok, oprášiť všetky pavučiny a urobiť zo zašpinené stajne opäť útulný domček pre poníky?

 
85%
Hra - The Night of The Witches Jigsaw

Dnes si budeme spoločne skladať puzzle. A to nie hocijaké puzzle. Budeme spoločne skladať puzzle nádherných obrázkov čarodejníc. Najskôr si vyberiete jeden z mnohých pripravených obrázkov, potom zvolíte obtiažnosť a potom hurá do hry.

 
84%
Hra - My Best #Frenemy

Dve krásne princezné z rozprávky Ľadové kráľovstvo bojujú o princovo srdca. Pomôžeš im v ich snažení? Najskôr obom princeznám urob ten najvhodnejší makeup a potom ich obleč do vhodného oblečenia tak, aby boli krásne a mohli sa princovi páčiť. Dokážeš to?

 
84%
Hra - Princess Dazzling Goddesses

V tejto veľmi podarenej hre bude tvojou úlohou obliecť krásnej princeznej ako postavy z bájnych povestí ale aj ako historické postavy z Egypta či Indie. Princezné teda postupne nalíč a obleč napríklad ako Kleopatru či iné slávne bytosti. Hru ovládaš myšou.

 
Ďalšie hry