Zalúbené

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

73%
Hra - Tropical Kissing
Video sa načíta

Henry a Shelly sú na prvom rande v krásnom letovisku pri mori. Pomôžte im prvýkrát sa pobozkať, bez toho aby ich ktokoľvek pristihol. Klikajte na nebezpečenstvo, aby ste ho udržali ďalej od Bozkávajúci sa dvojice. Hra má niekoľko úrovní, do ďalšej postúpite, akonáhle sa vám podarí naplniť láskoměr (srdiečko hore uprostred).

 
74%
Hra - Spin the Bottle
Video sa načíta

Roztočte fľašku! Hlavná hrdinka hry Spin the Bottle sa volá Julia. Ona a jej chlapec Sam sa vydávajú na piknik do prírody. So sebou berú aj svojich priateľov. Sam a Julia budú hrať starú známu hru Fľaška. Budú sa bozkávať, ale nesmú ich u toho nikto vidieť! Nenechajte sa nachytať, inak pre vás hra skončí.

 
61%
Hra - Romantic Rainy Valentine
Video sa načíta

Romantic Rainy Valentine je ďalšia hra z radu tzv Oblékací hier. Oblečte mladú dievčinu na Valentína tak, aby sa páčila. Ako už tradične vyberáte z množstva účesov, tričiek, nohavíc, šiat, sukní, pančúch, obuvi a ďalších doplnkov, ako sú náhrdelníky alebo náušnice. Na záver vyberte vhodný darček pre partnera.

 
60%
Hra - Kiss Zac Efron
Video sa načíta

Ak ste fanúšičkou hollywoodske hviezdičky Zaca Efrona, potom pre vás máme skvelú zábavu. Na jeden deň sa stanete jeho priateľkou a budete sa s ním chcieť pobozkať. Ale všetko má jeden háčik. Zac je slávny, a preto si nemôže dovoliť nechať sa s vami vyfotografovať. Pokúste sa dotiahnuť všetko do zdarného konca.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Valentine Couple Kissing
Video sa načíta

Blíži sa Valentín, sviatok všetkých zamilovaných. Láska visí vo vzduchu a vy sa budete musieť postarať o jednu dvojicu - Johna a Jenny. John a Jenny sa vydali na romantickú dovolenku. Chceli by si užiť dovolenku len sami pre seba. Snažte sa dať si pusu, ale dávajte pozor, aby vás pri bozku nikto nevyrušovali.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Annie Wedding Kissing
Video sa načíta

Annie má svoj veľký deň a vydáva sa. Použite myš k bozku medzi manželmi. Nenechajte si narušiť svoju svadbu. Keď niekoho uvidíte, pustite myš, aby vás nechytili. Máte obmedzený časový limit na každú úroveň. Akonáhle vás niekto nepovolaný uvidí, stratíte jeden život, celkom máte tri životy. Hra má niekoľko úrovní.

 
71%
Hra - Minnie in love
Video sa načíta

Minnie je malá hrdinka v tejto peknej oblíkací hre. Keďže má novú lásku a chce sa páčiť, tak ťa požiadala o pomoc s výberom oblečenia. Pusť sa do práce, Minnie už čaká a je zvedavá, aké oblečenie vyberieš.

 
66%
Hra - Meeting By Chance
Video sa načíta

Meeting By Chance je pekne spracovaná Postrehové hra. Vašou úlohou bude na obrázkoch vždy hľadať rozdiely za pomocou svietiace hviezdičky. Za každú správne nájdenú položku sa vám pripočíta k dobru 100b. a za každú zle nájdenú položku sa vám odpočíta 10b .. Našťastie budete mať k dispozícii nápovedu, ktorá vám v prípade nutnosti pomôže.

 
71%
Hra - Cosmo Kiss
Video sa načíta

Vezmite si na starosť dvojicu zamilovaných kozmonautov. Dávajte pozor, aby vás pri bozkávaní nenachytali vesmírna stvorenia všetkého druhu. Na splnenie každej úrovne máte vopred stanovený čas a získavate body za každú prolíbanou sekundu. Dokážete prejsť úspešne všetkými úrovňami tejto vesmírnej hry? Koľko bodov dokážete na konci hry nazbierať?

 
73%
Hra - Kiss Kiss Kiss
Video sa načíta

Sedíte v obývacej izbe na gauči so svojím chlapcom a snažíte sa, aby vás pri bozkávaní nenachytal nikto z rodiny. Na naplnenie ukazovateľa lásky máte vopred stanovený čas. Získavate body a snažíte sa postúpiť do ďalšej úrovne. V prvej úrovni vám vašu činnosť znepríjemňuje mamička s vysávačom, v ďalšom kole už sa pridá aj rozzúrený otecko.

 
89%
Hra - Jennifer Rose Restaurant Love
Video sa načíta

V tejto hre pracujete ako očarujúce servírka Rosé. Medzi Vašu hlavnú činnosť patrí obsluha hostí, na to by ste nemali v žiadnom prípade zabudnúť, ale čo keď sa medzi dverami reštaurácie objavia neodolateľný mladík, ktorý po Vás už od začiatku pokukuje? Skúste zvládnuť viac vecí naraz, postarajte sa o hostí a Oslňte mladíka!

 
77%
Hra - French Kiss
Video sa načíta

Bonjour, sladká Paríži. Vitajte u slávnej Eiffelovej veže! Vašou úlohou je obliecť slečnu na obrázku podľa vlastnej voľby. Urobte z dievčaťa pravú Francúzku, ktorá vždy presne nasleduje najnovšie módne trendy. Veď Paríž je okrem hlavného mesta kultúry známa tiež ako mesto módy. Až budete spokojní, môžete si v programe urobiť fotografiu vašej dvojice.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)