Virtuálne zamestnanie

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
70%
Hra - Cocktail Girl
Video sa načíta

Dievča sa dostane za bar a obsluhuje zákazníkov. Zákazníci majú rozmanitá priania a vašou úlohou bude požiadavky plniť. Dávajte si pozor na časový limit, ktorý pomerne rýchlo ubieha. V každom kole musíte získať určený počet peňazí, inak prehráte. Snažte sa zákazníkov obslúžiť ako najrýchlejšie to len pôjde.

 
74%
Hra - Movie Munchies
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov, ktorí sa chystajú do kina. Títo zákazníci majú hlad a alebo si len tak chcú niečo smlsnout. Preto sa musíte postarať o ich pohodlie. Servírujte im to, čo si želajú.

 
78%
Hra - Janes Hotel
Video sa načíta

Obsluhujte hostí v hoteli a plňte im všetky priania. Určite ste sa niekedy chceli stať vedúci hotela. V tejto hre Vám nič nebráni. Pokojne sa do toho pustite. Noste im kafe a tešte sa na ich ďalšiu návštevu.

 
73%
Hra - Caffe Waitress
Video sa načíta

Obsluhujte svojich zákazníkov a plňte im všetko, čo im uvidíte na očiach. Noste im správna jedla, aby sa k Vám radi vracali. Nezabudnite po nich upratovať neporiadok. Ničoho sa nebojte a pustite sa do hry.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - The ice cream Parlour
Video sa načíta

Ocitáte sa v sparnom slnečnom dni. Obsluhujete v malom stánku a snažíte sa zarobiť na živobití. Preto ste, sa rozhodli predávať zmrzlinu. Obsluhujte zákazníkov a plňte im ich priania.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

73%
Hra - Dr.Daisy Pet+Vet
Video sa načíta

Zahrajte si na veterinárku. Najprv zapíšte zvieratká na recepcii a potom ich dovezte na správne miesto. Na tomto mieste je musíte uzdraviť. Akonáhle to urobíte, zvieratko zmizne. Hurá do liečenia.

 
75%
Hra - Big bobs burger joint
Video sa načíta

Ocitáte sa priamo v kuchyni a vašou úlohou je obsluhovať zákazníkov. Ku tvorenie jedla musíte používať brožúrku. V ľavom hornom rohu máte objednávkový lístok, ktorý musíte splniť. Prejdite si tutoriál.

 
91%
Hra - Family Restaurant
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov. V tejto hre je Vašou úlohou tvoriť jedlo pre zákazníkov s čo najväčšou presnosťou. Je to len na Vás, na koľko percent to zvládnete a koľko peňazí za to dostanete. Ničoho sa nebojte a pustite sa do hry.

 
68%
Hra - Beauty Resort
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov, ktorí sa vydali do kúpeľov. Vašou úlohou bude presúvať zákazníkov podľa toho, kam chcú ísť au masážou im nesmiete zabudnúť dať krém. Tiež musíte čistiť vírivku.

 
81%
Hra - Burger Restaurant
Video sa načíta

Obsluhujte zákazníkov a nenechajte je dlho čakať na ich hamburgery. Chce to rýchlosť a presnosť. Upečte si žemle, usmaží si mäso a nezabudnite na kečup. Tiež si musíte zobrať peniaze za nákup.

 
71%
Hra - Fashion Run
Video sa načíta

Vyberte si pomáhajte svojim zákazníčkam vo výbere oblečenia. Tiež im noste oblečenie, ktoré si budú priať. Ovládajte ich postavičky a nechávajte si za to zaplatiť. Koľko kôl dokážete prejsť? Dokážete uspieť? Neváhajte a pustite sa do hry.

 
89%
Hra - Beach cofe
Video sa načíta

Ocitáte sa na rozpálenej pláži. Na tejto pláži je Vašou úlohou obsluhovať smädné a hladné zákazníkmi. Servírujte im zmrzlinu a chladné pitie. Dokážete svojich zákazníkov uspokojiť tak, aby sa vrátili späť?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)