Virtuálna Realita

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Supermarket Mania
Video sa načíta

Supermarket Mania je parádna hra, kde si vyskúšaš najrôznejšie veci, ktoré môžeš robiť s potravinami. Začneš nákupom, potom si všetok tovar roztriediš a potom sa môžeš pustiť napríklad do prípravy chutného pokrmu.

 
85%
Hra - Mommy Washing Clothes

V tejto hre sa ujmeš role mamičky starajúci sa o domácnosť. Najskôr si spoločne s mamičkou ukážeme, ako sa triedi bielizeň, ako sa dáva do práčky a všetky ďalšie náležitosti vrátane sušenia a žehlenie bielizne. Dokážeš spoločne s ustarostenou mamičkou urobiť všetku domácu prácu?

 
85%
Hra - WOWZVille

V tejto hre budete roztomilú dievčatko vo veľkom meste. Vašou úlohou bude zarábať peniaze hraním najrôznejších minihier. Za zarobené peniaze si potom môžete kupovať nové oblečenie pre svoju postavičku a nové vybavenie do svojho bytu. Hru ovládate myšou.