Ufo

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Ufo Rescue
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Máme tu ďalšiu parádnu hru na skóre. V hre Ufo Rescue budete mať za úlohu pozbierať v každej úrovni všetkých malých mimozemšťanov. Dávať pozor si pritom musíte na letiace meteority a na čierne gule, ktoré sa k vám prisajú. Pokúste sa pozbierať čo najviac ufónov naraz a získať tak čo najväčší bonus.

 
74%
Hra - UFO Run
Video sa načíta

V tejto hre budete utekať s ufóna a snažiť sa vyhnúť všetkým nebezpečným prekážkam. Po ceste tiež zbierajte hviezdičky, vďaka ktorým dostanete vyšší level a viac životov.

 
90%
Hra - Adam and eve Aliens

Prichádza pokračovanie úspešnej hernej série Adam and Eve, tentoraz s podtitulom Aliens. Rovnako ako v predchádzajúcich dieloch, aj tu vás čaká mnoho zradných hádaniek a minihier, ktoré je potrebné vyriešiť. Hru ovládate myšou.