Šmolkovia

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

85%
Hra - The Smurfs Ocean Cleanup

Zábavná hra, ve které je vaším úkolem vyčistit co největší množství nečistot, které na vás číhají pod mořským dnem. S malým šmloulou chytejte nepořádek a čistěte tak mořské dno.

 
70%
Hra - Indi Smurf
Video sa načíta

Dokážete malému šmolkovi pomôcť vybehnúť z jaskyne? Musíte ustáť otrasy a tiež sa vyhnúť mnohým prekážkam na trase. Medzi tie najhoršie patria malé sopky a ľadové plochy.

 
74%
Hra - Sumrfs 2 Puzzle
Video sa načíta

Zaujímavo poňaté puzzle nájdete v hre Sumrfs 2 Puzzle. Cieľom je samozrejme opäť vybrať dielik, ktorý bude sedieť do medzery. Je nutné dávať si pozor na chyby, pretože sú obmedzené na počet troch chýb. Dokážete poskladať obrázky vo všetkých kolách?

 
73%
Hra - The Smurfs Mahjong
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Cieľom hry The Smurfs Mahjong je odstrániť všetky hracie kamene z hracej plochy. Sú na nich obrázky šmoulů vykonávajúcich pracovné činnosti. Dokážete zvíťaziť vo všetkých kolách?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Smurfs Baby Bathing
Video sa načíta

Šmolkovia musia bojovať proti Gargamelovi, a preto sa nemôže nik postarať o toto bábätko. Splňte mu všetky želania, aby sa nerozplakalo. Budete sa s ním hrať, kúpať a nakoniec mu môžete vybrať pekné oblečenie a doplnky.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
90%
Hra - Smurfette School Style Makeover
Video sa načíta

Šmoulinku už nebaví jej typický vzhľad, a preto očakáva že jej v tomto smere poradíš. Navrhni jej nový make-up, šaty, topánky a doplnky. Už vieš, ako jej typický vzhľad zmeníš?

 
80%
Hra - Šmolkovia v ťažkostiach
Video sa načíta

Dedinka obľúbených modrých hrdinov sa ocitla počas vianoc v nebezpečenstve. Pomôžte šmolkovi ich problém vyriešiť. Navštevujte jednotlivé miesta, zbierajte veci, ktoré by mohol potrebovat a potom ich aj správne použite. Dokáže to?

 
75%
Hra - Smurf Dinner
Video sa načíta

Obľúbené detské postavičky Šmolkovia majú svoju vlastnú reštauráciu, do ktorej chodí na kávičku, džús alebo na nejaký dobrý zákusok. Vy sa vžite do úlohy čašníka. Prineste svojim zákazníkom všetko, čo si len budú priať. Musíte byť dostatočne rýchli, aby ste nenazlobili svojich zákazníkov a neodišli Vám ku konkurencii. Najskôr je usaďte k voľnému stolu, potom im dajte jedálny lístok a vyčkajte až si vyberú. Akonáhle budú mať vybraté, prineste objednáku a potom len vyberte peniaze. V každom leveli musíte zarobiť určitý minimálny obnos peňazí, aby ste postúpili ďalej.

 
68%
Hra - Smurf Dress Up
Video sa načíta

Smurf Dress Up vyzerá ako obyčajná dievčenská hra. Opak je však pravdou, pretože v tejto hre budete mať za úlohu obliekať známe detské postavičky Šmolkov. Kto by si však myslel, že do klasických oblečkov, tak je na omyle. Šmolko budete strojiť do drsných oblečkov a rôznych nápaditých doplnku alebo ich môžete vybaviť rôznymi predmetmi.

 
72%
Hra - Ontsnap
Video sa načíta

Máš rada hry s rozprávkovými postavami? Máš rada plošinovky a skákačky? A čo hovoríš na Šmolko? V tejto hre sa ti Šmoulové ukážu v trochu inej úlohe - budú tí tropit problémy. Najprv si vyber svoju obľúbenú postavičku, preskakujte sa na plošinkách, ale daj veľký pozor na Šmolko a Teletubbies. V tejto hre totiž nie sú dobrí.

 
70%
Hra - The Smurfs: Greedy Bakeries
Video sa načíta

Ďalšie super hra, v ktorej nájdeš svoje animované kamoša - Šmolkovia. Tentoraz je tvojou úlohou pomôcť šmoulům chytať všetko jedlo, ktoré padá z oblohy. Je to taká roztomilá šmolkovský hra.

 
76%
Hra - Smurfs Handy Car
Video sa načíta

Pekná online hra, v ktorej hrá hlavnú úlohu kutil Šmolko a jeho auto. Myslíš, že sú Šmoulové dobrí vodiči?