Skákačky

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
76%
Hra - Polar Pogo
Video sa načíta

Ľadový medveď Pekka potrebuje vašu pomoc pri skákaní. Stratil sa a tak potrebuje nájsť cestu za svojou rodinou skôr, než sa roztajou ľady. Kliknite a držte ľavé tlačidlo myši na nastavenie sily a smeru vášho skoku. Dávajte pozor, aby ste nespadli do vody alebo aby vás nesmtely plávajúce ľady. Čas od času sa ľady pohnú.

 
78%
Hra - Paper Mario World 2
Video sa načíta

Každý pozná skvelého inštalatéra Super Mario Brose. Prinášame vám ďalší zo série dobrodružstiev, v ktorých zmeria sily s hordami nepriateľov. Cestou zbierajte červené muchotrávky, ktoré vám pridajú životné body. Ničte krabice s otáznikmi a dostanete mince, ktoré zbierate tiež. Prepínače prekvapivo prepínajú, ale nikdy dopredu neviete čo.

 
74%
Hra - Topsy Turvy
Video sa načíta

Život bol skvelý a svet Turv bol vynikajúcim miestom pre život. Topsy nemal problémy, ale vedel, že stačí malá zmena a veci sa môžu pohnúť zlým smerom. Jedného dňa sa poobzeral a objavil malý portál, ktorý tam nikdy predtým nebol. Aby Topsy zistil, čo sa stalo, rozhodol sa vkročiť priamo do portálu. Ďalej sa ho už ujmete.

 
64%
Hra - Dora saves the Prince
Video sa načíta

Zlá čarodejnica uväznila princa vo veži a len ty ho môžeš zachrániť. Ale pozor! Čarodejnice ti hádže pod nohy rôzne prekážky, ktoré musíš preskočiť. Na konci cesty si vyskoč na kľúč, ktorý ti otvorí dvere k ďalšej výprave. Si zase o kúsok bližšie k záchrane princa. Na konci dobrodružstva ti ostáva už len vybrať ten správny kľúč k otvoreniu dverí a princ je voľný.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Cuboy Quest
Video sa načíta

Ukážte rýchle reflexy a presnú mušku v hre Cubo Quest. Dostanete na starosť virtuálneho kovboja, ktorý sa chce dostať do dverí. V prvej úrovni tam jednoducho dôjdete, ale v ďalších úrovniach už budete musieť strieľať na cieľ, aby ste odomkli uzavreté dvere. Nenechajte si červené ciele uletieť, inak zlyháte.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

66%
Hra - Deinos
Video sa načíta

Dinosaurie vajcia sa záhadným spôsobom dostalo preč z hniezda. Vy si vajcia vezmete na starosť a budete o neho starať. Pohybujte sa po obrazovke smerovými šípkami, klávesou X skáčte, C slúži k útoku. Hra vám dovolí sa zlepšovať, čím budete vylepšovať svoje doterajšie schopnosti. Ak budete ranení, na čas sa zneviditeľníte.

 
Hra - Woodcutter
Video sa načíta

Drevorubač sa v práci začal nudiť, a preto sa vydáva na dobrodružnú výpravu. Zbierajte cestou žalude, to bude hlavnou náplňou vášho dobrodružstva. V ľavom hornom rohu máte zobrazené, koľko žaluďov musíte zozbierať, aby ste mohli postúpiť do ďalšej úrovne. Hra vám bude počítať čas a získané body. V prvej misii sa naučíte ovládanie.

 
75%
Hra - Chicken Adventure
Video sa načíta

a to kura krákoře a behá v našej hre ... Zbiera pri tom veľa hviezdičiek a vy mu v tom zbieranie musíte pomôcť! Kuriatko sa hýbe presne podľa toho, ako šípku zmáčněte. Ak chcete donútiť kurča skákať, stlačte X. Kurča je veľmi šikovné a vie skákať aj od steny k stene - čo sa vám bude veľmi hodiť. Občas sa stretnete aj s nepriateľom, v takom prípade na neho použite chmat písmenom C. Čím rýchlejšie level odohráte a čím viac pri tom pozbierate hviezdičiek, tým lepšie bude vaša skóre.

 
82%
Hra - Mario Zone
Video sa načíta

Táto hra je skutočnou klasikou - kto by niekedy nehral nesmrteľného panáčika Maria? Chlapíka v červenej čiapke ovládate šípkami, beháte, skáčete a zbierate spústy zlatých mincí a ďalšie bonusy. Pozor dávajte na nepriateľov, ktorí vás môžu pripraviť o život a odsunú späť na začiatok hry. Hrou postupujte v smere šípok a užijete si veľa zábavy.

 
80%
Hra - Plumet 2
Video sa načíta

Hra Plumet sa dočkala už druhého pokračovania a vy si ho práve teraz môžete vyskúšať. Hra sa kompletne ovláda smerovými šípkami. Ak by ste sa rozhodli hrať v dvoch hráčoch na jednom počítači, druhý hráč musí použiť kombináciu klávesov A, W, S a D. Vaším cieľom je doskákat, čo najnižšie to pôjde. Hra sa postupne zrýchľuje.

 
88%
Hra - Rhinos Rollerball
Video sa načíta

V tejto hre sa stretnete s postavami z filmu Bolt - pes pre každý prípad. Hlavným hrdinom je škrečok Bivoj (v angličtine Rhino), ktorému sa stratil kamarát Bolt. Bivoj je zavretý v plastovej guli a vy mu pomáhate sa pohybovať cez rôzne prekážky. Nezabudnite cestou zbierať hviezdičky, za ktoré dostanete bonusové body.

 
76%
Hra - Sewer Escape
Video sa načíta

Ďalší z rady hier, v ktorej sa hlavnej úlohy ujme škrečok. Vaším cieľom je pomôcť škrečkovi utiecť preč zo stoky a dostať sa čo najvyššie na oblohu. Potom, čo vypustíte škrečka, kliknite na neho, aby sa dostal naozaj vysoko. Zbierajte bonusy a vylepšenia klikaním na ne alebo dotykom sa ich škrečkom. Veľa šťastia!

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)