Skákačky

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
Hra - Kid Adventure
Video sa načíta

Dobrodružstvo láka nejedného z Vás. A preto si to môžete vyskúšať v tejto hre. Troška adrenalínu v krvi neuškodí. Vžite sa do úlohy malého panáčika, ktorý v tejto chodičce prekonáva rôzne nástrahy. Jeho nepriatelia sú ražni druhy zeleniny NBO potrebné strašiak do kapusty. Bojovať proti nim Muis pomocou meča alebo iných zbraní. Nenechajte sa dostať zákernou zeleninou a porazte ju.

 
71%
Hra - Lilly Allen skákačka
Video sa načíta

Lilly Allen sa nezmazateľne zapísala do dejín populárnej hudby niekoľkých hity. Lilly Allen sa stala aj hlavnou postavou nasledujúce hry. Musíte jej pomôcť prekonať strach. Použite smerové šípky na skákanie z plošinky na plošinku. Dávajte si pozor na alkohol a bodáky, ktoré by vás mohli spomaliť na ceste.

 
75%
Hra - Maple Story
Video sa načíta

Malý, ale veľmi statočný chlapec s veľkým mečom sa rozhodol vydať na cestu necestou. Pomôžte mu prežiť čo najviac kôl bez úhony. Bojovníka ovládate klávesovými šípkami. Mečom útočíte písmenom X. Ak z nepriateľa niečo vypadne, zoberiete to písmenom Z. Medzerníkom preskočíte každú strž a prepadlinu. Dostaňte sa na koniec leveloch čo najrýchlejšie - čas beží.

 
60%
Hra - Naruto Battle
Video sa načíta

Vitajte na bojovom poli v hre Naruto Battlegrounds! Cieľom hry nie je nič prostšího, ako dosiahnuť konca hry a poraziť záverečného bossa. Smerovými šípkami sa môžete pohybovať po hernom svete, pričom ak by ste chceli zrýchliť a behať, musíte spolu so smerovou šípkou stláčať kláves W. Dokážete si vybojovať svoje miesto na Slnku?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
64%
Hra - Supermario Bros 1
Video sa načíta

Božský inštalatér Super Mario Bros sa opäť vydáva na dobrodružnú výpravu. Zbierajte s ním peniažky. Dávajte pozor na jeho zdravie, nesmie vám klesnúť na nulu. V ceste vám bude stáť celá rada nepríjemností, napríklad mäsožravé kvety alebo bezodnej priepasti. Dokážete doviesť Maria k ďalšiemu slávnemu víťazstvu?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

78%
Hra - Ninja Keys
Video sa načíta

Japonský bojovník ninja sa vydáva na nebezpečné dobrodružstvo. Pohybujte sa ľahko ako mačka a zbierajte zlate sa trblietajúce kľúča. Dávajte pozor na nepriateľa, ktorý vám môže ublížiť, máte k dispozícii len tri životy. Máte tiež obmedzený herný čas, ktorý vám rýchlo uteká. Ak sa necháte zlikvidovať, hra končí.

 
Hra - Pie Craving
Video sa načíta

Túžba po torte vás dovedie na dobrodružnú cestu. Postavičku ovládajte smerovými šípkami a zbierajte koláče. Zbieraním koláčov sa môžete zlepšovať. Za paradajka získate ďalších sto bodov, za kúsok melónu dvesto a za fľašu mlieka celých tristo bodov! Vyhýbajte sa nepriateľským stvorením. Zbrane používajte medzerníkom.

 
Hra - Tamus
Video sa načíta

Mesačné svet, kde žijú pán Mesiac a hviezdičky, potrebuje zachrániť. Hviezdičky sa zatúlali a potrebujú pomôcť s návratom domov za pánom Mesiacom. Tvojou úlohou je zbierať hviezdičky a dopraviť ich cez jednotlivé kolesá až domov. Prekonávajte prekážky a mier na Mesiaci, to je tvoj cieľ cesty. Postupuj z kola do kola a snaž sa hviezdičky dostať až do cieľa. Ovládanie šípky - pohyb medzerník - skákanie

 
73%
Hra - Taz Tropical Havoc
Video sa načíta

Všetci určite dobre poznáte obľúbenú postavičku zo seriálov Walta Disneyho - Taze. Tento tasmánsky čert pristál na dávno stratenom tropickom ostrove. Pomôžte mu vyhnúť sa domorodým lovcom. Nájdite potravu a utečie z ostrova! Utiecť z ostrova sa vám nepodarí skôr, než zničíte všetky kamenné sochy.

 
Hra - Weirdville
Video sa načíta

Vitajte vo Weirdville. Cieľom hry je dostať sa k červenému ukazovateľmi smeru. Pochodujte s postavičkou pomocou smerových šípok, šplhejte po líniách, posúvajte červené štvorčeky a skáčte na trampolíne. V hre existuje ešte veľa ďalších možností vyžitia, ale nebudeme vám ich všetky prezrádzať dopredu.

 
67%
Hra - Wolverine Car Smash
Video sa načíta

Komiksová postavička Wolverine sa vydáva na likvidačný výpravu. Vašou úlohou bude ničiť všetky automobily, ktoré sa vám postavia do cesty. Na ničenie máte vopred stanovený časový limit. Pohybujete sa smerovými šípkami, útočíte klávesmi Shift a Control, skáčete pomocou medzerníka, leziete sa klávesom Alt.

 
59%
Hra - Sonic Shadowxs
Video sa načíta

Kamarátka ježka Sonik, Amy Rose, bola unesená! Kto ju uniesol? No predsa vy, temný ježko Sonik XS! Teraz musíte utiecť cez ohnivú úroveň do bezpečia svojho diabolského brlohu. Cestou zbierajte mince, aby ste získali body. Ponáhľajte, máte len šesťdesiat sekúnd, než vás Sonik dostihne! Čím rýchlejší čas urobíte, tým viac bodov získate.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)