Oddychovky

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
76%
Hra - A Knights Quest
Video sa načíta

Vitajte u hry A Knights Quest: Quest For Milk. Dostanete na starosť panáčika a budete s ním pochodovať po krajine. Úvodné menu je riešené netradične: každú položku menu symbolizuje nejaká postava, s ktorou si musíte porozprávať. Pohybujete sa smerovými šípkami alebo klávesami W, A, S, D a medzerníkom robíte rôzne akcie.

 
83%
Hra - Slip Slide Sloth
Video sa načíta

Dvojica leňochodov sa do seba zamilovala. Každý sa však nachádza na inom mieste a pretože leňochody sú nesmierne pomalí, potrebujú vašu pomoc. Dole pod vami sa zoskupili krokodíly a očakávajú každú vašu chybu, aby si mohli pochutnať na leňoch. Dostaňte párok leňochodov na rovnaké miesto a vyhráte.

 
70%
Hra - Ghost Flight
Video sa načíta

Táto flash hra môže niekomu prísť trochu ponurá či morbídne, ale neverte všetkému, čo sa môže zdať na prvý pohľad. V hre budete ovládať malého ducha, ktorý zrejme letí do svojho hrobu. Jeho let ovplyvňujete iba stlačením, podržaním či pustením medzerníka. Počas letu sa musíte udržať vo vyznačenej trati a vyhýbať sa nástrahám. Časom začne duch zrýchľovať a cesta sa bude zužovať. Doletíte s duchom až na koniec cesty?

 
70%
Hra - Coin Pusher Mania
Video sa načíta

Máš rád jarmočné výherné automaty na mince? Tak v tejto hre môžeš hrať a vyhrávať, ako dlho budeš chcieť a úplne zadarmo! Princípom je hádzať mince do otvorov pre to určených a posúvať nimi na pohyblivej doske ostatné mince, čo už v automate sú. Ako sa drobné vŕšia a doska sa pohybuje, tak sa mince posúvajú ku kraju a vypadávajú von. Skús za časový limit dosiahnuť to, aby čo najviac mincí z automatu vypadlo, a potom si za ne nakupuj vybavenie do svojho herného izbičky. Tak hraj a nenechaj svoju izbu prázdny! Ovládanie myš

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
72%
Hra - Marmoot
Video sa načíta

Pred dlhými rokmi dediny Marmoot prosperovala a bola príjemným domovom pre roztomilá morčiatka. Teraz sa ale časy zmenili. Nešťastie, hladovanie a mor sa objavujú na každom rohu. Všetko to začalo pred tromi rokmi, keď hladná myšou rodinka dorazila do dediny. Dedinčania sa o ne postarali a dali im domov. Za dva roky už myši dominovali celej dedine. Vašou úlohou je to zmeniť.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

76%
Hra - Flying Candy
Video sa načíta

Flying Candy je veľmi zábavná hra, ktorú si rozhodne nemôžete nechať ujsť. Kliknite niekde v blízkosti fialových bublín. Snažte sa, aby ste zasiahli čo najviac bublín naraz. Tie sa rozstrel a zároveň zasiahnu aj farebné guľôčky, ktoré je nutné zbierať. Aby ste postúpili do vyššieho levelu, musíte splniť určitý počet bodov, stanovených pre konkrétnu level. S touto hrou zažijete veľa zábavy. Dajte sa do toho.

 
61%
Hra - Sunny Harmony
Video sa načíta

Tvojou úlohou v hre Sunny Harmony bude premieňať dažďovej mraky do bielych obláčikov. Chyť si kúsok dažďového mraku a odhoď ho preč. Tvojou hlavnou úlohou bude ochrániť slniečko pred dažďovými mrakmi. Akonáhle narazíš na klokanieho bossa, musíš na neho hádzať kúsky mrakov, aby zmizol. Zbieraj aj peniaze, ktoré sa objavia.

 
80%
Hra - Learn to Fly 2
Video sa načíta

Ak chcete byť svedkom evolúcie, mali by ste si zahrať túto flash hru. Môžete v nej totiž pomôcť tučniakovi vymyslieť najlepší spôsob, ako doletieť čo najďalej. Letiaceho skúšobného panáka ovládate šípkami alebo písmenami A a D. S každým úspešným pokusom zarobíte peniaze, za ktoré si potom môžete kúpiť lepšie a lepšie pomôcky, ktoré vaše snaženie podporí.

 
52%
Hra - Crossroads:2D
Video sa načíta

Staň sa hrdinom dávnych legiend v hre Crossroads: 2D. Dostaneš na starosť malú postavičku, s ktorou sa vydáš na dobrodružnú výpravu. Pohybuješ sa po mape za pomoci smerových šípok, medzerníkom vykonávaš akcie a klávesa Z slúži na vyvolanie inventáru. Zorientuješ sa na hernej obrazovke a dokážeš hrdinu k víťazstvu?

 
84%
Hra - Frogtastic 2
Video sa načíta

Pekná rozprávková online hra, v ktorej vystupuje spanilá princezná a zakliaty princ. Tvojou úlohou je zo štyroch prísad namiešať elixír, ktorý zruší prekliatie. Vďaka kúzlu objavíš rúž, ktorou sa namaluješ (pohyb myšou doľava a doprava). Potom pobozkáš žabku (klikaním). A teraz sa už môžeš tešiť, čo z kúzla vzíde ... : O)

 
77%
Hra - Dillo Hills
Video sa načíta

Zvieratka by rada lietala. Niektoré to od prírody vie, iná by rada lietala tiež. Môžete si vyberať zo štyroch dostupných zvieratiek - pásavec, korytnačka, veverička, tučniak. Čím rýchlejšie budete lietať, tým šťastnejší zvieratka budú. Dávajte pozor pri dopade, aby ste si neublížili. Zbierajte cestou rôzne bonusové artefakty.

 
88%
Hra - BioGems
Video sa načíta

Na začiatku hry BioGems si vyberiete z dvoch dostupných postavičiek - Ryu alebo Pixel. Každý má svoje špeciálne schopnosti (Ryu má vyšší počet životov, ale nižšia obranu, zatiaľ čo Pixel má vysokú hodnotu špeciálneho útoku a nízke poškodenie). Vašou úlohou bude bojovať proti nepriateľským votrelcom na planéte tým, že budete zoraďovať drahokamy.