Monster High

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
74%
Hra - Invisi Billy - Monster High
Video sa načíta

Zástupcom študentov obľúbenej seriálovej strednej školy Monster High je tentoraz chlapec - Invisi Billy. Práve jemu teraz môžete zmeniť účes aj s farbou vlasov, vybrať najlepšiu kombináciu oblečenia alebo nasadiť čiapku a okuliare. Bude nakoniec vyzerať ako v seriáli alebo ho radšej trošku zmeníte? ;)

 
96%
Hra - Monster High Avatar
Video sa načíta

Vytvorte si vlastnú postavu z Monster High. V tejto super hre môžete ovplyvniť naozaj všetko. Vyberte si z veľkej ponuky tvarov tváre, farbu, tvar uší, očí, vlasy, pery aj nos. Všetko navyše môžete na tvári podľa seba zväčšovať, zmenšovať, meniť polohu ... Tak na čo čakať?

 
75%
Hra - Cleo De Nile Hairstyle
Video sa načíta

Cleo de Nile - jedna z najobľúbenejších študentiek Monster High je opäť tu, aby si od vás nechala poradiť, ako zmeniť svoj vzhľad. Nebojte sa pre ňu vybrať niektorý z nových originálnych účesov a zmeniť ju aj farbu vlasov. Čaká na vás taky spousta typického oblečenia. Takže je určite na čo sa tešiť ....

 
86%
Hra - Draculaura Hairstyles
Video sa načíta

Ďalšie bezchybná kadernícka hra s hlavnou hrdinkou z Monster High je tu. Študentkou, ktorej vlasy si vezmete na starosť je tentoraz Draculaura. Čaká vás umývanie, sučení, česanie a potom kreatívne výber zaujímavého účesu, farby vlasov, make upu aj oblečenie s doplnkami. Tak sa do toho dajte;)

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
74%
Hra - Howleen in 13 Wishes
Video sa načíta

Užite si ďalšiu zo super obliekačiek so študentkami strašidelnej strednej školy Monster High v hlavnej úlohe. Ujmite sa Howleen a vymyslite pre ňu najlepšiu kombináciu super účesu, typických sexy šiat, topánok aj pančúch, aby jej to čo najviac pristalo. Zmeniť jej napríklad môžete aj farbu vlasov a pozorovať, ako veľmi sa tým zmení ;)

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

86%
Hra - Operetta Tattoo Shop
Video sa načíta

Vítejte v tetovacím salónu, který si právě otevřela Operetta z Monster High pro ostatní své spolužačky ze strašidelné střední školy. Vyberte si, kterou spolužačkou začne a pusťte se do tetování. Nemusíte se bát, že byste to nezvládly. Hra vás každkým krokem podrobně provede, takže si můžete všechno pořádně užít :)

 
76%
Hra - Monster High Twyla
Video sa načíta

Všetky milovníčky seriálu Monster High budú mať určite radosť, pretože je tu ďalšie super oblíkačka so študentkou tejto strašidelnej strednej školy v hlavnej úlohe. Tou je tentoraz Twyla. Vyberte podľa vlastnej chuti pre túto neobvyklú krásku ten najlepší účes, farbu vlasov, topánky, typické doplnky a samozrejme niektoré zo zaujímavého oblečenia.

 
91%
Hra - Robecca's Steamin' Makeover
Video sa načíta

Všetkým milovníčkam seriálu Monster High, ktoré si navyše potrpia na starostlivosť o vzhľad, sa určite bude páčiť táto Holičské hra s Robecco Steamin v hlavnej úlohe. Pomôžte jej s vyčistením a úpravou jej zanedbanej pleti. Nakoniec pre ňu budete môcť vybrať aj to najlepšie oblečenie, účes a líčenie.

 
80%
Hra - Monster Party Cleanup
Video sa načíta

Pomôžte Draculaure z Monster High s upratovaním po super večierku, ktorý usporiadala pre svojich spolužiakov u seba doma. Najskôr je potrebné upratať kuchyňu a potom môžete pokračovať jej izbou, ... Na upratanie každej miestnosti máte obmedzený časový limit a obmedzené množstvo možných omylov. Nájdete správne miesto pre všetky veci?

 
82%
Hra - Monster High Love Potion
Video sa načíta

Dokážete namiešať ten pravý nápoj lásky pre Cleo de Nile z Monster High a jej vyvoleného. Musíte použiť správne ingrediencie, aby sa do Cleo jej spolužiak zamiloval. Stačí jedna chyba a môžu sa stať naozaj nesprávne veci ...

 
87%
Hra - Skelita Calaveras Boney Makeover
Video sa načíta

Myslíte si, že Skelita zo strašidelnej strednej školy Monster High nemôže mať problémy s pleťou? Potom si skúste túto super makeover hru a presvedčte sa o opaku. Použite svoje znalosti z kozmetiky a líčenia a urobte z nej hviezdu triedy.

 
81%
Hra - Gigi Tattoo Shop
Video sa načíta

Je tu ďalší tetovací salón, tentoraz s Gigi v čele. Pomôž vybrať jej kamarátkam tá správna tetovanie a nakoniec im je urob. Myslíš, že to zvládneš? Bude sa zákazníčkam tvoj návrh páčiť?