Meme

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
72%
Hra - ShooTrollin
Video sa načíta

V logickej hre ShooTrollin budete mať za úlohu získať čo najviac bodov za odstránenie postavičiek. Tie budú na hracej ploche neustále pribúdať, takže musíte byť dostatočne rýchly a presný, aby ste ich stíhali odstraňovať. Aby postavičky zmizli, musíte spojiť minimálne tri rovnaké.

 
80%
Hra - Meme Generator
Video sa načíta

MEME generátor je skvelá vychytávky pre tých, čo si chcú vytvoriť vlastný meme komix. Obsahuje mnoho meme postavičiek a tvárí. Tiež môžete používať klasické "bubliny" a vkladať do nich text.

 
50%
Hra - Trollface

Máme tú skvelú trolící hru. Počkajte si, akonáhle sa vám hra načíta a následne si ju pustite.

 
92%
Hra - Trollface Quest
Video sa načíta

Zabavte sa netradičnou hrou a prekonajte všetkých 20 úrovní, ktoré si pre vás tvorcovia pripravili. Dokážete hlavnému hrdinovi pomôcť?

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
84%
Hra - Trollface Quest 3
Video sa načíta

Zabavte sa s hlavným hrdinom tretieho pokračovania a zažite nové dobrodružstvá. Počas hier narazíte na rôzne úlohy, ktoré musíte riešiť iným než logickým spôsobom.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

85%
Hra - Trollface Quest 4
Video sa načíta

V ďalšej časti sa budete nachádzať na olympijských hrách, ktoré môžu nabrať pekný spád. Vašou úlohou, ako už obvykle je vytvoriť nečaknú reakciu, ktorá vás posunie ďalej. Dokážete hru dohrať do konca?

 
23%
Hra - Trollface Quest 13
Video sa načíta

Pokúste sa prekonať ďaľšiu hru s tajuplným, ale za to zábavným obsahom. Aby ste postúpili ďaľej riešenie je vždy nečakané.

 
82%
Hra - Trollface Quest TV Show
Video sa načíta

Opäť tu máme ďalší Trollface hru, v ktorej tentoraz budete trolit aktérmi zo známych televíznych relácií. Podarí sa vám potrolit doktora House alebo Adamsová rodinu!

 
86%
Hra - My #Fun Meme Review

Vtipné meme obrázky a videá dnes hýbu internetom. Vyskúšajte si na vlastnej koži, ako je výroba týchto meme a ich vymýšľanie vlastne zložité. Každé z princezien vytvorte vlastný meme, ktoré potom nahráte na internet a môžete sledovať reakcie ostatných.