Loptové

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
70%
Hra - Basket & Ball
Video sa načíta

Zahrajte si americkú hru a dokážte, že viete strielať na koš. Počas hádzania budete musieť zbierať hviezdičky a vyhýbať sa nástrahám. Zvládnete to?

 
82%
Hra - Love Balls 2
Video sa načíta

V hre Love Balls 2 bude tvojou úlohou zaistiť, aby sa vždy stretli dve loptičky. Loptičky vždy začínajú v určitej polohe a ty prostredníctvom čiar, ktoré môžeš kresliť, budeš tvoriť cestu tak, aby sa loptičky nakoniec dostali k sebe.

 
82%
Hra - Rise Higher
Video sa načíta

V hre Rise Higher bude tvojou úlohou ochrániť nafukovací balónik stúpajúci stále vyššie k nebu. Po ceste bude čakať rad obtiažnych levelov, v ktorých musíš odpratať akékoľvek predmety preč od balónika. Stačí totiž jediný kontakt a celý výstup sa končí.

 
80%
Hra - Red Ball Forever 2

Máme tu pokračovanie úspešnej plošinovky Red Ball. V tejto hre budeš musieť prejsť všetky levely kotúľaním loptičky, zbierať hviezdy, ktoré sú rozmiestnené na hernom poli a vyhýbať sa pritom všetkým nástrahám, ktoré na teba číhajú. Vyhni sa všetkým příšerkám a bodcům a dostaň sa do konca úrovne. Za nazbierané hviezdy získavaš body, vďaka ktorým odemykáš novej vzhľady svojho loptičky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Pull The Pin

Farebné loptičky majú za úlohu dostať sa dole do tunela. K tomu im ale bráni všemožne rozmiestnené tyče zapichnuté do rôzne tvarovaných nádob. Pomôžeš im? Vyťahujte tyče v správnom poradí, aby si docielil maximálnej efektívnosti dolapenie guličiek do tunela. Dokážeš to?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

83%
Hra - Sort IT

Dokážeš vo všetkých pripravených leveloch zoradiť guličky vždy takým spôsobom, aby boli vždy v jednej čašu guličky iba jednej a tej istej farby? Na prvý pohľad to znie veľmi jednoducho, ale už po pár pokusoch rýchlo zistíš, že to zase tak jednoduché nie je. V hre je dôležité logicky premýšľať a plánovať dopredu, ktorú guličku kam umiestniš. Tak hor sa do toho.

 
80%
Hra - Ball Fill

V tejto hre budeš musieť prísť na spôsob, ako v každom z mnohých levelov dostať vždy určitý počet loptičiek do nádoby. K tomu ti môže dopomôcť odrazové terče, ktorými môžeš ľubovoľne posúvať v určitom smere. Vďaka tomu môžeš dostať farebné loptičky do nádoby a postúpiť tak do ďalšieho levelu.

 
85%
Hra - Balls Bricks Breaker 2

Zničte čo najväčšie množstvo blokov predtým, než sa dostanú k vám nadol. Zbieraním bielych loptičiek zvyšujete počet loptičiek, ktoré na jeden hod vystrelíte. Ako vysoké bude vaše skóre?

 
88%
Hra - Create Balloons

V tejto podarené puzzle hre budete musieť vyplniť všetky medzery tak, aby vám žiadny z farebných loptičiek nespadol na zem. Dokážete splniť túto úlohu vo všetkých leveloch?

 
85%
Hra - Basket Puzzle!

Podarená puzzle hra, v ktorej musíte posúvať jednotlivé predmety a dostať tak loptu do koša. Hru ovládate myšou.