io hry

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
100%
Hra - Agar.io
Video sa načíta

Dokážte, že ste v tejto hre najlepší a porazte všetkých ostatných nepriateľov. Spočiatku bude hra náročná pretože vás budú ohrozovať väčšie gule, ale časom sa môžete vypracovať na väčšiu veľkosť a ohrozovať ostatných hráčov. Prekvapí ich napríklad delenie alebo strieľanie. Dokážte, že ste najlepší.

 
78%
Hra - Wormax.io
Video sa načíta

V tejto hre bude vašou úlohou zničiť a zjesť všetky ostatné hady. Môžete používať rôzne bonusy, ktoré sa v hre objavujú alebo sa spoliehať na svoj postreh a byť proste najlepší.

 
90%
Hra - Paper.io 2
Video sa načíta

Paper.io 2 je parádna akčná hra, v ktorej budeš mať za úlohu zaberať väčšie a väčšie územie. Keďže sa jedná o multiplayerovú hru, na tvojej ceste k víťazstvu budeš musieť poraziť všetkých ostatných. A nezabudni: čo nie je zakázané, to je povolené.

 
86%
Hra - Snowheroes.io

SnowHeroes.io je bojová hra na snehové gule vyrábaná spoločnosťou Night Steed Games. Hra pozostáva z zväčšenia veľkosti snehovej gule zbieraním farebných gulí. Môžete vylúčiť ostatných hráčov tým, že ich udriete alebo dupnete na ne.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Snakez

Táto hra je v princípe veľmi jednoduchá. Cieľom je zničiť čo najviac ostatných hadov. Dajte si však dobrý pozor na to, aby niekto predtým nezničil vás. Hru ovládate pohybom myšou, pravým tlačidlom dosiahnete krátkodobého zrýchlenie vášho hada.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Coronar.io

Postav sa koronavírusy, ktorý na teba útočia zo všetkých strán v tejto postrehovej klikacie hre. Budeš ovládať chlapca, ktorý sa rozhodol čeliť tomuto zabijakovi. Vystreľujte guličky ničivé protilátky a nič všetko, čo sa k tebe snaží dostať. Cieľom hry je prežiť čo najdlhšie.

 
85%
Hra - Paint.IO

Dokážeš obsadiť celé územie herného poľa a stať sa absolútnym šampiónom v tejto IO hre? Na začiatku si vyber jednu z pripravených roztomilých postavičiek a potom sa hoď do bojisko. Šípkami si označuješ svoje územie, ktoré sa potvrdí, ak sa dostaneš späť do svojho poľa.

 
85%
Hra - Animal.IO

Bojuj proti ostatným zvieratkám v tejto IO hre. Na začiatku každej hry zbieraj čo najväčšie množstvo dobrôt, vďaka ktorým sa bude tvoj chvost zväčšovať. Až je dostatočne veľký, máš silu na to svojím chvostom zostreliť ostatné zvieratká z plošiny a práve to je cieľom tejto hry.

 
85%
Hra - Dogod.io

Podarená zábavná IO hra, v ktorej sa musíte prebojovať na vrchol rebríčka ničením vašich súperov, ktorí sa vás budú tiež snažiť zničiť. Zbierajte cukrovinky, vylepšujte si svojho psíka a ukážte všetkým, kto je tu pánom.

 
79%
Hra - Trains.io

Zničte všetky vaše nepriateľov v zábavnej IO hre. Vašou úlohou bude zbierať čo najviac ľudí a tým tak zväčšovať svoj vlak a potom sa snažiť zničiť všetky ostatné. Dokážete predbehnúť všetkých nepriateľov a získať si tak prvé miesto?

 
85%
Hra - Angry Chickens

Dnes nás čaká zábavná IO hra, v ktorej musíte dostať všetkých svojich nepriateľov do úzkych a zničiť ich pomocou svojich sliepok. Zbierajte vajíčka a dostaňte sa na prvú priečku na mape.