Tučniaci

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
90%
Hra - Tokio Penguin Dinner
Video sa načíta

Náš Penguin si otvoril novú reštauráciu uprostred Tokia. Nemá veľa skúsenosti s obsluhou a vedením podniku a preto potrebuje vašu pomoc. Vašou úlohou bude usadiť zákazníkov, podať im jedlo a nakoniec zobrať peniaze. Musíte podávať dobré služby pretože inak vaši zákazníci odídu.

 
72%
Hra - Polar Rescue
Video sa načíta

Polar Rescue je skákačka v hlavnej úlohe s neohrozeným tučniakom, ktorý sa vrhá do všetkého po hlave. Severnej pologule je naozaj kruté miesto plné nástrah a nepriateľov, s ktorými sa budete musieť potýkať. Podarí sa vám dostať do konca?

 
76%
Hra - Rocketeer
Video sa načíta

Malý tučniak v hre Rocketeer sa rozhodne nebojí výšok. Jeho snom je pozrieť sa na Mesiac. K tomuto potrebuje Vašu pomoc aby ste ho navigovali a pomohli mu zbierať mince. Za mince a skúsenosti si následne kúpite aj vylepšenia, vďaka ktorým bude cesta na mesiac jednoduchšie.

 
75%
Hra - Penguin Heroes
Video sa načíta

Tučniak, ktorý vie lietať? Nie je to výmysel, v hre Penguin Heroes je to skutočnosť, pretože tučniaky na sebe majú lietacie prístroja. Cieľom je doletieť sa nimi čo najďalej a pozbierať po ceste čo najviac vecí, ktoré zvyšujú skóre. nezabudnite kontrolovať tiež ukazovateľ paliva, nech nespadnete do mora.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Penguin Wars 2
Video sa načíta

Cieľom hry Penguin Wars 2 je dostať dvoch tučniakov cez levely plné prekážok a nástrah. To bude vyžadovať nielen vyhýbanie sa rozličným prekážkam, ale predovšetkým spoluprácu medzi oboma hlavnými hrdinami.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

70%
Hra - Penguin skate 2
Video sa načíta

Zahrajte si aj vy túto športovú hru s milým tučniakom, ktorý rád jazdí na snowboarde. Vašou hlavnou úlohou je s tučniakom nespadnúť a cestou zozbierať veľké množstvo lízaniek.

 
72%
Hra - Santa Snow Ride
Video sa načíta

Pretekanie na snehu medzi tučniakom a Santom je o to zaujímavejšie, že musíte ešte zbierať darčeky. Ten kto ich nazbiera viac, bude mať rýchlejšie doplnené turbo. Do ďalšieho kola sa dostanete iba vďaka víťazstvu, takže s turbom zaobchádzajte ako najlepšie to pôjde.

 
73%
Hra - Penguin Cubes
Video sa načíta

Postreh, ale tiež trocha myslenia sa skrýva za úspechom v hre Penguin Cubes. Musíte pomôcť tučniakovi skladať ľadové bloky. Ak zložíte vždy minimálne tri rovnaké bloky vedľa seba, dôjde k ich odobratiu. Prázdna herná plocha je vstupenkou do ďalšieho kola.

 
81%
Hra - Hungry Penguin
Video sa načíta

Penguinova najlepšie pochúťka je zmrzlina a preto ju chce všetku pozbierať. Pomôžte mu so zberom a vyhýbajte sa prekážkam, ktoré vám stoja v ceste.

 
91%
Hra - Farm Frenzy 3 Ice Age
Video sa načíta

Opäť ďalší vydarený diel tejto úspešnej strategickej hry! Tentoraz sa budete starať o farmu na Antarktíde plnú tučniakov a samozrejme aj ďalšieho nebezpečenstva, ktorá táto drsná zem skrýva. Cieľom je ako vždy poriadny zisk a výroba produktov. Samozrejme sa môžete tiež tešiť aj na množstvo vylepšení. Hlavne nezabudnite kupovať tučniakom jedlo zo studne!

 
75%
Hra - Penguin Care
Video sa načíta

Kto z vás sa dokáže postarať o tohto krásneho tučniaka? Musíte ho pekne nakŕmiť a starať sa o neho.

 
72%
Hra - Big Hero 6 Fly Adventure
Video sa načíta

Dokážeš dostať letiaceho Baymaxe skrz všetky nebezpečné levely, aby sa zároveň vyhol všetkým možným prekážkam? Ak budeš dostatočne rýchla a všímavá, určite túto hru zvládneš bez problémov.