Obliekačky

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

70%
Hra - My Dress Shop
Video sa načíta

V tejto super on-line hre Kitana, Sky Breeze, Kellie a La-ling idú do obchodu a chcú odísť len s tými najviac cool handričky. Obleč je podľa svojich najlepších predstáv, aby mohli ukázať svetu, ako veľmi im to pristane a nájsť si nové chlapcov na večernú návštevu kina.

 
71%
Hra - Kukuya 10
Video sa načíta

Koki sa prechádza po lúke. Jej mamička by však nebola rada, keby ju videla len takhle stroho oblečenú. Doobleč ju trošku a podľa chuti urob neba a miesto kvetinkové aleje poriadnu záhradku. Peknú zábavu pri hraní on-line hry pre dievčatá!

 
51%
Hra - Kukuya 12
Video sa načíta

V tejto Oblékací hre pre najmenších nebudeš strojiť žiadnu modelku, ale namiesto nej to bude malé bábätko. Ak rada obliekaš bábiky do roztomilých dupačiek, alebo sa ti páči miniatúrne topánočky na batoľacie nožičky, tak táto hra je tu pre teba. Tiež môžeš dieťatku na hlavičku nasadiť čiapočku a dať okolo neho kvety, aby malo pekné prostredie a bolo šťastné. Tak hraj a nastroj bábätko do pekných oblečkov! Ovládanie myš

 
53%
Hra - Kukuya 13
Video sa načíta

Oblíkaček už si určite hrala milión, ale v ktorej z nich si obliekala bábiku? V tejto roztomilej on-line hre pre dievčatá práve svoju bábiku obliekaš. Topánočky a šatičky vyber pochopiteľne podľa toho, čo máš na sebe tie. Nech k sebe pekne ladíte.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
55%
Hra - Kukuya 15
Video sa načíta

Nové pokračovanie hernej série Kukuya práve prichádza na obrazovky vašich počítačov. Už po pätnástykrát sa stretávame s malou dievčaťom, ktorú musíte prezliecť presne podľa svojich predstáv. K dispozícii dostanete rôzne topánočky, celé šatôčky a kostýmy, premiestňovať môžete dokonca aj malú dievčatko alebo rastlinky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
55%
Hra - Kukuya 16
Video sa načíta

Oblékací hier sa na našom serveri nachádza celá rada, a preto máte možnosť vybrať si, ktorá zo sérií vám sedí najviac. Ak ste si obľúbili sériu Kukuya, môžete si spustiť už šestnásty diel. Na výber nemáte príliš veľa možností. Môžete voliť zo šiat či topánok a pridať plyšáčka na spanie alebo kabelku na cestu.

 
52%
Hra - Kukuya 17
Video sa načíta

Obľúbená Oblékací hernej série, ktorá nesie názov Kukuya prichádza s ďalším pokračovaním, tentokrát už sedemnástym. V tomto diele si opäť na starosť vezmete malú dievčatko, ktorú máte za úlohu obliecť. Nemáte príliš možností výberu, ale ak ste si hru obľúbili, tak vám to určite nemôže príliš vadiť.

 
71%
Hra - Kukuya 18
Video sa načíta

Hra Kukuya je vhodná pre všetky dievčatká, ktoré si rady obliekajú svoje bábiky. V hre Kukuya dostanete jednu takú bábiku na obrazovku a vašou úlohou bude, aby ste bábike obliekli krásne šatôčky, ozdôbky a topánočky. Všetky potrebné veci máte zobrazené na obrazovke a môžete ich na bábiku obliecť.

 
84%
Hra - Witch Style
Video sa načíta

Ktorú dievča by nebavilo obliekania bábik? Tu si vyber dievča a potom ju obleč podľa toho, na ktorú príležitosť sa chystá. Máš možnosť prežiť zaujímavú úlohu stylistky a radiť dievčatám ako sa majú obliecť.

 
49%
Hra - Wedding Dressup 4
Video sa načíta

Svadba je najdôležitejším dňom v živote každej holky. Princeznovské šaty, krásne šperky, biely dlhý závoj a krásna svadobná kytica. Veľa hostí, veľká oslava a kopce jedla. Skúste si v tejto svadobné oblíkačce, ako budete vyzerať v ten Váš svadobný deň vy. Vyberte si tie najúžasnejšie šaty. Potom až budete mať svoj veľký deň, budete to mať natrénované.

 
72%
Hra - Zimná obliekačka
Video sa načíta

Je zima a naše dievča sa chce ísť von. Pomôž jej ako správna stylistka a obleč ju moderne a pritom vkusne. S outfitom môžeš zladiť aj farbu vlasov, pleti a tiež líčenie. Tiež voľba vhodnej obuvi je dôležitá.

 
Hra - Super Model 8
Video sa načíta

Supermodelky sa najčastejšie vyskytujú na prekrásnych piesočnatých plážach. Jednu takú talentovanú modelku dostanete na starosť v hre Super Model 8. Môžete dievčaťu upravovať farbu pokožky, vlasy, zvršky a spodky, klenoty alebo topánky. Ak by sa vám nepáčilo pozadie, na ktorom sa dievča nachádza, môžete ho tiež zmeniť.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)