Hladanie

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

67%
Hra - Where is my Wallet
Video sa načíta

Hra Where is my Wallet ponúka klasický model hľadanie vecí, kde si musíte poradiť v zahltenia prostredí a nájsť všetko čo bude treba. Ide hlavne o veci, ale veľakrát sa tu vyskytujú aj zvieratá. Kompletný zoznam hľadaných vecí nájdete vždy dole.

 
74%
Hra - The Old Castle Treasures
Video sa načíta

Nájsť poklad sa môže zdať ako jednoduché. Zložitejšie je však, ako sa k nemu správne dostať, pretože v hre The Old Castle Treasures sa Vám do cesty postaví debny a tiež obrovské kamene. S kameňom nejde hýbať. Dobre si premyslite cestu, ako sa dostať k pokladom, ktoré sú ukryté na bočných stranách.

 
72%
Hra - Lamp of Aladdin
Video sa načíta

Hra Lamp of Aladdin je plná prekvapení, pretože takých vecí je schopná aj Aladdinova lampa, v ktorej je ukrytý džin. Budete hrať niekoľko menších hier. Napríklad musíte skompletizovať po častiach predmety, ktoré Vám pomôžu dostať sa do ďalších častí hry. Zahráte si tiež bejeweled, v ktorom musíte spojiť vždy 3 drahokamy rovnakej farby.

 
63%
Hra - Vampire Secret Rooms
Video sa načíta

Hľadaním vecí v hre Vampire Secret Rooms si veľmi dobre precvičíte postreh. Budete sa pohybovať po hrade, kde žijú upíri a musíte ukradnúť niektoré z ich artefaktov. Ich zoznam nájdete v spodnej časti. Akonáhle nájdete všetky, môžete sa premiestniť do ďalšej izby.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Find The Candy
Video sa načíta

V pekne spracovanej logickej hre Find The Candy bude vaším cieľom nájsť v každom kole farebný cukrík. Ten je však väčšinou veľmi dobre schovaný, takže budete musieť odsúvať a presúvať rôzne predmety až dokým ho nenájdete. Takteiž sa snažte nájsť i tri hviezdičky.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
69%
Hra - Find the Kitties
Video sa načíta

Hľadanie plyšákov v hre Find the Kitties nie je nič jednoduché. Je nutné hľadať veľmi rýchlo, pretože ste obmedzení aj časom. V prípade, že kliknete na zlého plyšáka, prídete o body. Do ďalšieho kola postúpite po nájdení všetkých plyšákov v časovom limite.

 
91%
Hra - Cooking with Love
Video sa načíta

Ženy majú ťažký život, ale čo by sme nezvládli,že? V tejto hre bude vašou úlohou pomáhať tejto slečne s výberom oblečenia na varenie, budete s ňou variť a nakoniec sa prezlečiete do pekných šiat a vyberiete pekný make-up pred príjazdom manžela. Dokážete to všetko stihnúť?

 
74%
Hra - Hidden Words Christmas
Video sa načíta

V hre Hidden Words Christmas musíte nachádzať malé obrázky, ktoré sú ukryté na vianočne ladenom pozadí. Vždy je na obrázku niekoľko druhov ukrytých tvarov. Akonáhle nájdete všetky tvary jedného druhu, dôjde k odkrytiu písmenka vo vianočnom slove, ktoré je na počiatku ukryté celé.

 
67%
Hra - Trace of Evidence
Video sa načíta

V hre Trace of Evidence si dokonale precvičíte postreh. Musíte hľadať predmety zo zoznamu, ktoré sú ukryté na pozadí medzi ďalšími vecami. Preto si dávajte dobrý pozor, aby ste našli všetko. Keď sa ocitnete v úzkych, môžete využiť nápovedu.

 
67%
Hra - Exposed Evidence
Video sa načíta

Nájdenie všetkých predmetov ukrytých na obrázku je pomerne veľký problém. Je nutné, aby ste prehľadali miesto vedľa miesta. Ak sa ocitnete v úzkych, môžete použiť nápovedu, ktorá sa časom dobíja.

 
71%
Hra - Christmas Day Mickeys
Video sa načíta

Krásne obrázky s Mickey Mousom nájdete v hre Christmas Day Mickeys. Cieľom je hľadať na nich malé zákusky a maškrty, ktoré musíte zbierať. Akonáhle sa Vám podarí ich všetky nájsť, môžete postúpiť do ďalšieho kola.

 
91%
Hra - Magical Diamond Nails
Video sa načíta

Krásne nechty sú základom krásy u každej ženy preto niet divu, že je manikúra tak obľúbená. Spravte tejto sympatickej slečne manikúru a vyberte jej nakoniec, pekné šaty, účes a doplnky.