DIY

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - DIY Raincoat

Prší ako z krhly. Minimálne v tejto hre. Rýchlo pomôž trom kamarátkam urobiť tie najkrajšie pláštenky do dažďa, ktoré dokážeš urobiť. Na záver môžeš pláštenku ozdobiť vhodnými farbami či tvarmi a všetkým trom kamarátkam urobiť pekný outfit.

 
85%
Hra - Annie and Eliza DIY Dress Embroidery

Kto by nepoznal roztomilú rozprávku Ľadové kráľovstvo, v ktorej sa objavili dve krásne princezné Annie a Elsa. Práve o týchto dvoch bude dnešná hra. Princezné sa rozhodli, že preberú svoj šatník a pokúsi sa zo starých šiat urobiť nové a krásne. Pomôžeš im v tomto neľahkom úlohe?

 
84%
Hra - Princesses Stylish Sunglasses

táto hra bude po vás chcieť jediné. Tri krásne princezné si chcú urobiť vlastné okuliare, ktoré potom budú nosiť. Všetkým trom princeznám pomôž vyrobiť tie najkrajšie okuliare a potom je vhodne obleč, aby spoločne ladili. Hru ovládaš myšou.

 
85%
Hra - Blonde Princess #DIY Royal Dress

V tejto hre si zahráme na domáceho krajčíra. Krásne princeznej sa rozhodli, že si skúsi z látok, ktoré majú doma, urobiť vlastné šaty a to podľa ich vkusu. Pomôžeš im? Najskôr si vyber látku a urob vlastný strih. Hru ovládaš myšou.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.