Čarodejnice

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

78%
Hra - Baby Witch Magic Potion
Video sa načíta

Pomôžte mladej čarodejnici zozbierať všetky potrebné bylinky pre chorú mačičku. Aby ste ju vyliečili musíte uvariť lektvar. Nakoniec môžete vybrať oblečenie aj mladej čarodejnici.

 
84%
Hra - Historical Witch Creator
Video sa načíta

Postarajte sa o túto stredovekú čarodejnicu, ktorá potrebuje vybrat pekné oblečení a typické doplnky. Pomôžete jej so správnym výberom ?

 
78%
Hra - Witch Dress Up
Video sa načíta

Cieľom tejto hry je pripraviť najoriginálnejší komplet pre čarodejnicu, ktorá sa chce zúčastniť každoročného zjazdu. Dokážete vymyslieť ten správny vzhľad a vybrať doplnky, ktoré k sebe budú ladiť?

 
53%
Hra - Witch to Beauty Manicure
Video sa načíta

Postarajte sa o nechty bájnej čarodejnice. Najskôr jej nechty vylepšíte a následne potom aplikujete lak, podľa svojho výberu.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Olivia's Magic Potion Shop
Video sa načíta

V tejto hre budete v úlohe čarodejnice predávať rôzne elixíre. Najprv si kúpite rôzne prísady, aby ste mohli nápoj vyrobiť a potom ho budete predávať. Z predaja elixírov zarobíte peniaze a z tých opäť nakúpite ďalšie prísady, kým nebudete mať v ponuke všetky druhy.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Audrey's Spell Factory
Video sa načíta

V hre Audrey 's Spell Factory budeš pomáhať Audrey s nájdením 15 rôznych kúziel. Každé kúzlo ťa premení v niečo iné a každé kúzlo sa bude skladať z iných ingrediencií. Podarí sa ti všetky kúzla nájsť?

 
85%
Hra - The Night of The Witches Jigsaw

Dnes si budeme spoločne skladať puzzle. A to nie hocijaké puzzle. Budeme spoločne skladať puzzle nádherných obrázkov čarodejníc. Najskôr si vyberiete jeden z mnohých pripravených obrázkov, potom zvolíte obtiažnosť a potom hurá do hry.

 
87%
Hra - Princesses Witchy Dress Design

Opäť sa nám po roku nezadržateľne blíži Halloween a s ním aj mnoho príprav na túto každoročnú udalosť. Aj krásnej princeznej sa rozhodli, že nenechajú nič na náhodu a začali vyrábať strašidelné kostýmy čarodejníc. Pomôžeš im s prípravami?

 
85%
Hra - InstaGirls Halloween Dress Up

Pomôžte princeznej s výberom vhodného outfitu pre večerné Halloweens oslavu. Dokážete to?