Prekonávanie prekážok

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
84%
Hra - Unicorn Kingdom
Video sa načíta

Vitajte v kráľovstve jednorožcov! Celkom na vás čakajú tri rôzne rozprávková kráľovstva, kde budete prekonávať jednotlivé úrovne. Vždy musíte pozbierať dva druhy drahokamov, ktoré vám otvoria cestu do ďalšieho levelu. Musíte si dávať pozor na prekážky, ktoré sú tak vo vzduchu tak aj na zemi.

 
80%
Hra - Royal Cats
Video sa načíta

Máme tu parádny hru, kde sa tri kráľovské mačičky snaží získať večeru, ktorá pôvodne patrí samotnému kráľovi. Každá mačička si na seba vzala jeden kus zbroje a sú na ceste do kuchyne pre jedlo. V ceste im však stojí veľa prekážok, ktoré musí prekonať.

 
80%
Hra - Badland CZ
Video sa načíta

Zahrajte si parádny postřehovka, v ktorej sa nesmiete nikde zaseknúť. V ceste vám však bude stáť mnoho prekážok. Môžete však naraziť na mnoho bonusov, ktoré vám v tom pomôžu.

 
82%
Hra - Frozen Rush
Video sa načíta

Vašou úlohou je pozbierať všetky diamanty, ktoré môžete s danou postavou a tiež čo najviac vločiek. Samozrejme sa musíte dostať do cieľa. Za vločky potom môžete jednotlivým postavám z Ľadového kráľovstva vylepšiť vlastnosti.

 
82%
Hra - Trapped In Halloween
Video sa načíta

Pomôžete dievčatku dostať sa z Halloweenske pasce? Musíte prejsť všetky levely a pozbierať čo najviac sladkostí. Dávajte si pozor na prekážky.

 
91%
Hra - Rio 2016: Běhání
Video sa načíta

Porazte všetkých svojich súperov v prekážkovom behu a zabehne najlepší čas! Môžete si tiež len zatrénovať, pretože tréning vás nepripraví o energiu. Tiež sa môžete zapojiť do turnajov a duelov.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

55%
Hra - Gym Class Racers
Video sa načíta

Vyberte si postavičku a vyhrajte s ňou preteky v každej úrovni. Dávajte si pozor a nezabúdajte na to, že každá postava má inú rýchlosť a schopnosť.

 
77%
Hra - Leo's Red Carpet Rampage
Video sa načíta

Herecká cesta Leonarda za oscarom bola ťažká a zložitá preto si nemyslite si nemyslite, že tu budu podmienky ľahšie. Aby ste získali oscara musíte sa neustále vyhýbať rôznym prekážkam a novinárom. Podarí sa vám ho pre Lea získať?

 
72%
Hra - Go Go Plant
Video sa načíta

Pomôžte kvetine v kvetináči, aby prekonala všetky nástrahy. Využite svoju rýchlosť a bystrosť a priblížte ju k víťazstvu.

 
80%
Hra - Crazy Cat
Video sa načíta

V tejto hre sa snažíte dosiahnuť čo najväčšieho počtu odrazení. Odrážať sa budete s mačičkou od jednotlivých ostrovčekov, ktoré sa môžu aj pohybovať.

 
73%
Hra - Nutmeg
Video sa načíta

Postrehovka, v ktorej sa s káčerom snažíte dostať do cieľa za svojou milou. V ceste vám však stojí veľa prekážok, ktoré budete musieť prekonať. Tiež sa snažte na svojej ceste nazbierať čo najviac hviezdičiek.

 
70%
Hra - Nut Rush
Video sa načíta

Veverička je hladná a preto potrebuje nazbierať čo najviac orieškov. Pomôžete jej? Musíte jej pomôcť preskakovať z jednej plošiny na druhú a pritom nespadnúť dole.

 
89%
Hra - Flynn And Maximus Saving Rapunzel
Video sa načíta

Flynn sa zamiloval do Rapunzel a preto ju chce zachrániť. Najskôr sa k nej musí dostať s maximom. Vezmite za neho oťaže a pomôžte Maximovi s prekonaním všetkých prekážok.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)