Nové

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Spin The Color
Video sa načíta

V hre Spin The Color budeš mať za úlohu točiť s kruhom, na ktorom sú 4 farby tak, aby sa do kruhu dostali guľôčky práve danej farby. Keď budeš klikať na ľavej strane hry, budeš točiť do ľava. Na pravej strane budeš točiť doprava. Koľko guličiek sa ti podarí dostať do kruhu?

 
82%
Hra - Fruit Slashing
Video sa načíta

Fruit slashing je parádna postrehovka, v ktorej bude tvojou úlohou rozseknúť ovocie vo vzduchu a zaistiť tak, že ovocie nedopadne na zem celé. Zároveň sa budeš musieť vyhýbať bombám, ktoré keď rozsekneš, tak ťa zabijú. Koľko ovocia sa ti podarí rozsekať?

 
80%
Hra - Valentines Hidden Harts
Video sa načíta

V hre Valentines Hidden Harts budeš mať za úlohu nájsť Valentýnske srdce v rôznych obrázkoch s témou lásky. Niektoré obrázky sú veľmi jednoduché, pri iných to už bude trochu zložitejšie. Koľko obrázkov sa ti podarí vyriešiť?

 
80%
Hra - HighSchool Cheerleader Dressup
Video sa načíta

V hre highschool Cheerleader Dessup budeš mať za úlohu pomôcť roztlieskávačke na strednej škole vybrať vhodné oblečenie, aby dobre reprezentovala svojho priateľa, hráča amerického futbalu. Podarí sa ti vykúzliť scénu ako z filmu?

 
78%
Hra - Harajuku Princess
Video sa načíta

V hre Harajuku Princess budeš mať za úlohu obliecť 3 princezné do Harakuju štýlu, ktorý pochádza z Japonska. V Harajuku sú dôležité aj vlasy, takže si na nich daj naozaj záležať. Podarí sa ti potom doladiť zvyšok oblečenia k účesu?

 
80%
Hra - Black Fashion for Vogue Cover
Video sa načíta

V hre Black Fashion for Vogue Cover sa z teba stane dizajnérka a tvojou úlohou bude pomôcť dvom slečnám, Bonnie a Emme, pomoct vybrať krásne oblečenie na prebal módneho magazínu Vogue. Farba je daná jasne - čierna. Podarí sa ti urobiť dvoje originálne čierne šaty?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
75%
Hra - Shoe Designer
Video sa načíta

V hre Shoe Designer bude tvojou úlohou nadizajnovať nové módne kúsky. Konkrétne budeš navrhovať topánky na podpätku a vzhľadom na to, že máš na výber celkom dosť možností, tak sa do toho môžeš naozaj oprieť a vytvoriť rovno celú kolekciu.

 
85%
Hra - Winter Jigsaw
Video sa načíta

V hre Winter Jigsaw na teba už čaká 10 krásnych obrázkov so zimnou tématikou. Prvý obrázok môžeš hneď začať riešiť. Za jeho úspešné vyriešenie zíksáš peniaze, ktoré potom môžeš použiť na odomknutie ďalších obrázkov.

 
80%
Hra - Christmas Fashion Runaway
Video sa načíta

Christmas Fashion Runaway je parádna, módna obliekačka, v ktorej bude tvojou úlohou obliecť 4 modelky do Vianočného oblečenia. Modelky sa potom budú prechádzať po móle a predstavovať tak tvoju novú kolekciu, takže by si si na nej mala dať naozaj záležať.

 
75%
Hra - Lolita Princess Party
Video sa načíta

V hre Lolita Princess Party bude tvojou úlohou pomôcť Lolite a ďalším 3 princeznám s výberom vhodného oblečenia na ich princeznovskej párty. Uisti sa, že im vyberieš aj vhodný účes a vyberaj z veľkého množstva oblečenia.

 
85%
Hra - Jenners Sisters Matching Monster High
Video sa načíta

Jenners Sisters Matching Monster High je skvelá obliekačka, kde bude tvojou úlohou najskôr nájsť všetky bábiky Monster High a potom budeš musieť obliecť sestry Jennersove tak, aby vyzerali ako tie bábiky.

 
80%
Hra - Ear Doctor
Video sa načíta

V hre Ear Doctor bude tvojou úlohou pomôcť pacientom s ušnými problémami. K dispozícii budeš mať celý rad nástrojov, s ktorých pomocou budeš liečiť najrôznejšie zápaly a iné ušné problémy. Podarí sa ti pomôcť všetkým pacientom?

 
75%
Hra - Big Farm Link
Video sa načíta

V hre Big Farm Link bude tvojou úlohou spájať zeleninu, ktorá je vedľa seba. Spájať môžeš do kríža, ale aj diagonálne. Čím viac zeleniny spojíš, tým viac peňazí dostaneš. Za peniaze si potom môže kupovať rôzne vylepšenia, aby si mohla spájať ešte viac.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)