Nové

4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

80%
Hra - Baby Lily Care
Video sa načíta

V hre Baby Lily Care bude tvojou úlohou postarať sa o malé dieťa meno Lily. Najskôr ju vykúpeš a usušíš, potom oblečieš, nakŕmiš a nakoniec sa s ňou zahráš. Rob všetko tak, ako keby to bolo tvoje dieťa.

 
88%
Hra - String Art
Video sa načíta

String Art je skvelá logická hra, v ktorej bude tvojou úlohou kresliť najrôznejšie obrazce na jeden ťah. V hre je celkom 60 levelov, ktoré preveria tvoje logické a kreatívne myslenie a za nás musíme povedať, že niektoré levely nás preverili skutočne dôkladne.

 
85%
Hra - BTS Trucks Coloring
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu hru pre tých menších z vás. V hre Back To School Truck Coloring bude tvojou úlohou vyfarbovať rôzne nákladné autá. Na výber budeš mať z veľkej palety farieb a to, ako budú autá vyzerať, je len na tebe.

 
85%
Hra - Hidden Objects Super Thief
Video sa načíta

Hidden Objects Super Thief je skvelá postrehovka, v ktorej bude tvojou úlohou hľadať rôzne predmety ukryté v najrôznejších miestnostiach. Aby si sa dostala do ďalšieho levelu, budeš musieť predchádzajúci miestnosť zvládnuť vždy na určitý počet hviezdičiek.

 
85%
Hra - Sleepy Princess Secret Wardrobe
Video sa načíta

V hre Sleepy Princess Secret Wardrobe budeš mať za úlohu pomôcť Šípkovej Ruženke s triedením jej oblečenia. Urči čo dáš do skrine a čo už musíš vyhodiť. A potom princeznej vyber vkusný outfit pre dnešný deň.

 
80%
Hra - Sweet Candy Challenge
Video sa načíta

V hre Sweet Candy Challenge sa budeš musieť postarať o to, aby si vždy vytiahla stanovený počet zákuskov z veľkej hormady jedla. V hre si budeš môcť otestovať svoj postreh, ale hlavne to, ako dobrá si v hľadaní.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Folding Block Puzzle
Video sa načíta

Folding Block Puzzle je veľmi zaujímavá logická hra, v ktorej bude tvojou úlohou otáčať farbené doštičky tak, aby si zaplnila celú plochu farbou, ale pritom aby si nikde nemala farbu navyše alebo aby si nikde nepochybila.

 
85%
Hra - Roller Splat
Video sa načíta

V hre Roller Splat budeš mať za úlohu vyfarbiť celú plochu daného levelu jednou farbou na jeden ťah. Pri hre budeš musieť trošku uvažovať a plánovať si ťahy dopredu, ale nejedná sa o nič nemožné a myslíme si, že zvládneš prejsť všetky levely.

 
85%
Hra - Princess Spell Factory
Video sa načíta

Vitaj pri ďalšej Spell Factory hre! Dneska sa zameriame na rozprávky a tvojou úlohou bude kombinovať tri rôzne predmety, z ktorých ti vždy vzíde jedna princezná. Ak si chceš vykúzliť nejakú konkrétnu princeznú, tak popremýšľaj o tom, čo je pre ňu najviac typické.

 
85%
Hra - Knot
Video sa načíta

Poskladaj správne laná tak, nech sú uzly v poriadku a nech celý obrázok dáva zmysel. Každé lano musí niekde začať a niekde končiť a nesmie byť prerušené. Jedine tak sa dostaneš do ďalšieho levelu.

 
82%
Hra - Animal Trends Social Media Adventure
Video sa načíta

V hre Animal Trends Social Media Adventure bude tvojou úlohou pomôcť dvom kamarátkam vybrať oblečenie, ktoré sa bude hodiť ku zvieratku, ktoré si princezné vylosujú. Podarí sa ti vybrať im také oblečenie, ktoré nazbiera najviac lajkov?

 
85%
Hra - Eg Jelly Match
Video sa načíta

Ukáž, ako rýchlo dokážeš nájsť potenciálne trojičky v hre Eg Jelly Match, ktorá preverí predovšetkým tvoj postreh a kombinačné schopnosti. Tvojou úlohou je spájať vždy minimálne 3 rovnaké kúsky želé k sebe a tým uvoľniť miesto pre nové.

 
80%
Hra - Princess Steampunk
Video sa načíta

Inšpiruj sa industriálnym Anglickom a vymysli krásne steampunkové outfity pre štyri princezné. Ak nevieš čo je to Steampunk, potom sa jedná o módu vychádzajúcu z železných tovární a najrôznejších oceľových tvarov. Podarí sa ti takto obliecť všetky 4 princezné?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)