Nové

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
84%
Hra - Jessie and Audrey's Social Media Adventure
Video sa načíta

V hre Jessie and Audrey 's Social Media Adventure bude tvojou úlohou pomôcť dvom kamarátkam najskôr vybrať štýlové oblečenie podľa zadania, ktoré si každé dievča vylosuje a zároveň tvojou úlohou bude získať čo najviac lajkov pre každú slečnu.

 
75%
Hra - Candy Bubble
Video sa načíta

V hre Candy Bubble budeš mať za úlohu strieľať farebné guličky do ďalších guličiek. Tvojou úlohou je z celej plochy odstrániť všetky guľôčky a tie odstrániš tak, že do nich strelíš guličku rovnakej farby. Podarí sa ti vyriešiť všetky levely?

 
82%
Hra - A Day In a Life of a Princess College
Video sa načíta

A Day In a Life of a Princess College je parádna hra, kde si vyskúšaš aké to je byť v koži princeznej študujúcej vysokú školu. Celkom budeš mať za úlohu obliecť tri dievčatá. Pri každom si budeš musieť dávať pozor, aby jej oblečenie ladilo k postave i farbe pleti a vlasom.

 
80%
Hra - Little Girl Superhero vs Princess
Video sa načíta

V hre Little Girls Superhero vs Princess budeš mať za úlohu pomôcť malému dievčatku vymyslieť dva prevleky. Jeden pre jej normálny deň, kedy chce vyzerať ako princezná a druhý pre jej nočné zachraňovanie mesta. Podarí sa ti oba obleky doladiť tak, aby sa dievčatku páčili?

 
80%
Hra - Eg Tappy Plane
Video sa načíta

V hre EG Tappy Plane bude tvojou úlohou klikať tak, aby sa tvoje lietadlo dostalo bezpečne medzi všetky prírodné prekážky. Tvojou úlohou je zároveň doletieť čo najďalej a vytvoriť tak čo najlepšie skóre. Koľko bodov sa ti podarí nahrať?

 
85%
Hra - Photo Puzzle
Video sa načíta

Photo Puzzle je parádna logická hra, kde bude tvojou úlohou skladať puzzle z fotiek. Oproti klasickej hre puzzle sa budeš musieť trošku viac namáhať, pretože dieliky puzzle sú vždy rovnaké a nemajú klasické rozlišovacie tvary.

 
Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

80%
Hra - Ellie Ruined Wedding
Video sa načíta

Ellie sa pokazila svadobná hostina. Všetko sa rúca a ona teraz potrebuje tvoju pomoc, aby si jej pomohla dať všetko opäť dokopy. Najskôr sa spolu vydáte do reštaurácie, kde všetko nachystáte a opravíte, potom sa pustíte do opravy torty a nakoniec jej vyberieš perfektné šaty.

 
80%
Hra - Music Memory Challenge
Video sa načíta

Music Memory Challenge preverí tvoje postrehové a pamäťové schopnosti v klasickej hre pexesao. Dnes si za tému zvolili hudobné nástroje a dali ti na výber z troch možností. Zvládneš ľahkú, strednú alebo najťažšiu obtiažnosť?

 
80%
Hra - Bonnie Rocker Chick
Video sa načíta

Bonni Rocker Chick je skvelá obliekačka, v ktorej bude tvojou úlohou obliecť dievčenskú kapelu do poriadneho rockového odevu. Dievčatá čaká koncert a na koncerte musia predsa vyzerať dobre! Pomôžeš im, aby sa koncert naozaj vydaril?

 
85%
Hra - Around the World: Fashion in France
Video sa načíta

V hre Around The World: Fashion in France ťa vezme do svetovej metropoly známej hlavne pre svoju módu. Paríž si hneď zamiluješ a môžeš tak pomôcť modelke predstaviť klasické francúzske oblečenie, make-up a celkovo francúzsku módu.

 
78%
Hra - Visit to the Mall
Video sa načíta

V hre Visit to the Mall budeš mať za úlohu pomôcť slečne s výberom vhodného oblečenia. V obchodnom dome si budeš môcť vybrať zo širokej ponuky rôzneho oblečenia a doplnkov. Podarí sa ti pre slečnu vytvoriť nádherný outfit, v ktorom by mohla rovno odísť?

 
80%
Hra - Rome Fashion Girls
Video sa načíta

Rome Fashion Girls je parádna obliekačka, v ktorej budeš mať za úlohu pomôcť vybrať nové oblečenie a módne doplnky slečne z Ríma. Iste vieš, že Rím má do módy čo hovoriť a tak by tvoj výber mal byť veľmi vydarený a vkusný.

 
85%
Hra - Pretty Princess Jigsaw
Video sa načíta

Skladáš rada puzzle? Alebo máš malého súrodenca, ktorého to baví? V hre Pretty Princess Jigsaw môžeš ukázať svoj potenciál pri skladaní 15 obrázkov. Na výber budeš mať z troch variantov. Podarí sa ti poskladať všetky obrázky?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)