Tvé obľúbené hry
80%
Hra - Jewel Explode
Video sa načíta

Jewel Explode je klasická spojovačka diamantov. Vždy musíte dostať do radu minimálne 3 rovnaké diamanty, aby zmizli. Táto hra je na levely a v každom leveli musíte dosiahnuť určitého počtu bodov, aby ste sa dostali do ďalšieho.

 
80%
Hra - Monkey GO Happy Stage 166
Video sa načíta

V ďalšom dieli hry Monkey Go Happy sa pozriete do hradu. Bude tu na vás čakať správca, ktorý chce, aby ste mu naliali pivo a babička, ktorá chce plný košík húb. Ak potom ešte aj správne vyluštíte všetky hádanky, uvidíte sa so všetkými opičkami!

 
78%
Hra - Monkey Go Happy Stage 165
Video sa načíta

V ďalšom dieli logickej hry Monkey Go Happy sa pozriete k moru. Budete musieť hľadať a loviť ulity, ktoré potom odovzdáte námorníkovi, tiež budete musieť opraviť loď, vyriešiť pár hádaniek a nakoniec nájsť opäť všetkých 10 opičiek.

 
70%
Hra - Princess And Celebrity BFFs
Video sa načíta

V tejto hre budete vyberať dvojičky princezien a celebrít, ktoré budete následne strojiť. Dvojičky vyberiete tak, že budete vyberať veci, ktoré by mali mať spoločné. Potom začnete obliekať prvú z dvojičiek, potom oblečte aj druhú a nakoniec ich vyfotíte na peknom mieste. Potom môžete začať zase od začiatku s inou dvojičkou.

 
74%
Hra - Girly House Cleaning
Video sa načíta

V hre Girly House Cleaning budete mať za úlohu upratať celú dievčenskú izbu, potom kúpeľňu a nakoniec obývaciu izbu. Najprv budete upratovať neporiadok, potom budete vysávať a nakoniec umývať okná. Nakoniec sa váš byt bude zase blýskať ako nový.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
85%
Hra - Monkey Go Happy Stage 164
Video sa načíta

Je tu pokračovanie logickej hry Monkey Go Happy. V tomto dieli sa ocitnete v strašidelnom zámku, kde budete musieť pomôcť smrtke nájsť 20 kostí, budete musieť otvoriť sejf a nájsť všetkých 10 opičiek.

 
82%
Hra - Jelly Bomb
Video sa načíta

Jelly Bomb je logická hra, kde budete mať za úlohu rozstreliť všetkých želatínových medvedíkov. Každý medvedík potrebuje 3 želatínové guľôčky, aby mohol byť rozstrelený a potom sa rozdelí na 4 želatínové guličky, kde každá bude smerovať iným smerom. V hre je celkovo 75 levelov.

 
80%
Hra - Bomb It 6
Video sa načíta

V hre Bomb It 6 budete mať za úlohu likvidovať nepriateľov, ničiť múry a brať bonusy. To všetko môžete robiť s pomocou bômb, ktoré máte k dispozícii. Proti vám budú vždy 3 nepriatelia a vy musíte čo najviac z nich pozabíjať. K tomu vám budú služiť aj spomínané bonusy.

 
72%
Hra - Cute Puppy Care - Html5
Video sa načíta

V hre Cute Puppay Care sa budete starať o malého psíka. Psík bude potrebovať vykúpať a vyčistiť, zastrihnúť pazúriky, ošetriť a zalepiť rany, budete mu musieť dať najesť a napiť a nakoniec ho pekne vystrojiť. Táto hra je skvelá príprava na to, keby ste doma chceli mať malého psíka.

 
70%
Hra - Noelle's Real Haircuts
Video sa načíta

V hre Noelle 's Real haircuts pomôžete Noelle s novým účesom. Noelle chce zmenu, ale úče nechá na vás. Vlasy môžete strihať nožnicami aj strojčekom, môžete ich česať, farbiť, kulmovať a žehliť. Nezabudnite tiež vlasy najprv umyť a vysušiť fénom.

 
85%
Hra - Jewel Hunt
Video sa načíta

V hre Jewel hunt budete spájať podľa zadania rôzny počet a rôzne druhy diamantov. V každom leveli máte dopredu obmedzený počet ťahov do ktorého sa musíte zmestiť, aby ste dané kolo zvládli. Podľa počtu využitých ťahov potom získate aj ohodnotenie.

 
90%
Hra - My Hospital
Video sa načíta

V hre My Hospital sa stanete majiteľkou celej nemocnice. Začínať budete s jednou ordináciou a jedným doktorom, ale postupom času sa budete postupne rozširovať. Budete otvárať nové ordinácie, najímať nových doktorov a sústrediť sa na čo najefektívnejšie zarábanie peňazí pre ďalšie budovanie.

 
82%
Hra - Monkey Go Happy Stage 163
Video sa načíta

V ďalšom dieli logickej hry Monkey Go Happy sa pozriete do pivnice za veľkým trollom. Budete musieť vyriešiť systém odomykania dverí, nájsť všetky kľúče a ako vždy, nájsť 10 opičiek. V tomto pokračovaní budete hrať za opičiu starenku. Podarí sa vám ju rozveseliť?

 
82%
Hra - Audrey Beauty Salon
Video sa načíta

V hre Audrey Beauty Salon budete mať za úlohu pomôcť Audrey sa namaľovať, učesať a nalakovať nechty. Začínať budete očami a končiť nechtami. Nezabudnite, že by všetko malo spolu ladiť. Nakoniec vyberiete aj doplnky ako sú prstienky a hodinky.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)