Tvé obľúbené hry
75%
Hra - Potato Chips Maker
Video sa načíta

V hre Potato Chips Maker bude tvojou úlohou vyrobiť lupienky a predať ich. Výrobu ale vezmeš od samého vykopávania zemiakov, krájania a vyprážania, až sa nakoniec dostaneš aj k samotnému predaju tvojich vlastnoručne vyrobených lupienkov.

 
80%
Hra - Mini Summer Vacation
Video sa načíta

Leto už je za nami, ale to by proste nemohli byť Mimoni, keby si to nepomýlili. Pomôž im s prípravou na ich "letnú" dovolenku pri mori. Pretože sa jedná o plavkovú dovolenku budeš sa musieť zamerať aj na ich vizáž pod tričkom...

 
98%
Hra - Brain Twister
Video sa načíta

Brain Twister je náročná logická hra v ktorej bude tvojou úlohou správne usporiadať vopred daný počet farebných korálikov. Pre usporiadanie korálok môžeš využiť dve nápovedy a 9 pokusov na vyriešenie.

 
80%
Hra - How Smart Are You?
Video sa načíta

Zahraj si anglickú hru How Smart Are You? kde bude tvojou úlohou odpovedať na otázky na najrôznejšie témy. Všetky otázky sú v angličtine a ty môžeš vyberať vždy jednu zo 4 možností.

 
80%
Hra - Awesome Breakout
Video sa načíta

V hre Awesome Breakout bude tvojou úlohou rozbíjať tehličky pomocou guličky a dosky. S doskou budeš hýbať tak, aby si vždy odrazila guličku správnym smerom. Na každý level budeš mať ale len obmedzený čas, tak si daj pozor, nech to stihneš.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Spot The Patterns
Video sa načíta

V hre Spot The Patterns na teba čaká rad úloh, kde tvojou úlohou bude vždy správne doplniť vzorec. K tomu ti bude ubiehať čas a na správne riešenie tak budeš musieť uvažovať rýchlejšie, než tí to je možno príjemné.

 
80%
Hra - Crazy Match 3

Crazy Match 3 je zábavná spájačka, v ktorej je tvojou úlohou spájať kamene rovnakej farby. V hre platí pravidlo, čím viac kameňov spojíš naraz, tým viac bodov dostaneš a tým viac času dostaneš. Spojiť však musíš vždy minimálne 3 kamene.

 
80%
Hra - Princess Trendy Social Networks
Video sa načíta

V hre Princess trendy Social Networks bude tvojou úlohou obliekať princezné do štýlového oblečenia tak, že budeš plniť rôzne úlohy a ak úlohu splníš dobre, princezná dostane nový kus oblečenia s ktorým sa potom predvedie na sociálnych sieťach.

 
80%
Hra - My Princess Room Decoration
Video sa načíta

V hre My Princess Room Decoration bude tvojou úlohou nadekorovať a ozdobiť izbu pre jej výsosť - princeznú. Od tapiet, cez podlahu až po lustre a nábytok, tvojou úlohou bude vytvoriť také miesto a by sa princezná cítila skvele.

 
80%
Hra - Fun Monsters Jigsaw
Video sa načíta

V hre Fun Monsters Jigsaw budeš mať za úlohu skladať hlavolamy s najrôznejšími příšerkami. Na výber máš vždy z troch možností - podľa toho, koľko dielov zvládneš poskladať. Podarí sa ti poskladať všetky obrázky?

 
82%
Hra - Falling Cube
Video sa načíta

Falling Cube je logická hra, ktorá vychádza z prapôvodnej hry Tetris. Tá bola jednu dobu najhranejšou hrou na celom svete! Možno tiež preto, že veľa iných hier ani nebolo. Skladaj jednotlivé tvary tak, že vždy vytvoríš jednotlivú líniu.

 
80%
Hra - Tiger Jigsaw
Video sa načíta

Tiger Jigsaw je puzzlová hra, v ktorej budeš skladať najrôznejšie obrázky tigrov. Na začiatku si vyberieš, či chceš skladať puzzle z 25, 49 alebo 100 dielikov a potom sa už pustíš do práce. Podarí sa ti vyriešiť všetky puzzle?

 
80%
Hra - Save The Whale
Video sa načíta

Postaraj sa v hre Save The Whale o veľrybu o ktorú sa usilujú najrôznejšie pytliaci. Pomôž jej vyhýbať sa raketám a nastraženým mínam a zbieraj ochranu a veľrybie jedlo. Aké najlepšie skóre sa ti podarí nahrať?

 
80%
Hra - Fatboy Dream
Video sa načíta

Zdalo sa ti niekedy o jedle? Tlsťoškovi áno. A dnes mu budeš musieť v jeho sne tak trošku pomôcť. Tlsťoch bude skákať z donutu na donut a pri tom pojedať malé donutky, ktoré po ceste nájde. Koľko šišiek mu pomôžeš zjesť?

 
Ďalšie hry
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)