Tvé obľúbené hry
80%
Hra - Ice Princess Hidden Objects
Video sa načíta

V hre Ice Princess Hidden Objects bude tvojou úlohou pomôcť Else hľadať najrôznejšie veci v miestností ľadového hradu. Podarí sa ti nájsť všetky veci, ktoré Elsa potrebuje?

 
85%
Hra - BTS Birds Coloring Book
Video sa načíta

BTS Birds Coloring Book je skvelá hra s omaľovánkami. Dnes budeš vyfarbovať rôznych vtáčikov a ako vždy aj teraz si budeš môcť zvoliť akékoľvek farby a výsledné obrázky tak budú čisto tvoja práca.

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 312
Video sa načíta

A je tu druhý diel tohto týždňa. Dnes sa v Monkey Go Happy vydáš do praveku a tvojou úlohou bude pomôcť domorodcovi vyrobiť oštep, aby si mohol uloviť dobrú večeru. On ti za to dá jednu opičku a ak sa ti teda podarilo predtým nájsť zvyšných 9, tak je dnešný diel vyriešený.

 
80%
Hra - Prints From Head To Toe
Video sa načíta

V hre Prints From Head to Toe budeš mať za úlohu nalíčiť a obliecť princezné do krásneho, vzorovaného oblečenia. Princezné sú kamarátky a tak sa snaž aby zároveň ladili aj k sebe.

 
84%
Hra - Snakeskin Pattern Fashion
Video sa načíta

Máme tu opäť skvelú obliekačku. Dnes pomôžeš Jasmíne a Harley Quinn s výberom krásneho make-upu a vhodného oblečenia. Dnešná téma je kúpeľ do hadej módy, takže sa budeš musieť snažiť, aby si obe slečny krásne obliekla.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Hiking In Style
Video sa načíta

Vydaj sa spolu s Elsou a Čarovnou Lienkou na výlet do hôr. V hre Hiking In Style pomôžeš obom princeznám s prípravou. Najskôr im urobíš pekný makeup a potom im pomôžeš s oblečením. Nezabudni, že sa ale jedná o náročný výlet.

 
80%
Hra - Princess Steampunk
Video sa načíta

Inšpiruj sa industriálnym Anglickom a vymysli krásne steampunkové outfity pre štyri princezné. Ak nevieš čo je to Steampunk, potom sa jedná o módu vychádzajúcu z železných tovární a najrôznejších oceľových tvarov. Podarí sa ti takto obliecť všetky 4 princezné?

 
80%
Hra - Art Birds Puzzle
Video sa načíta

Máme pre teba nové skladačky puzzle. V hre Art Birds Puzzle budeš skladať nádherné obrázky vtákov a budeš si môcť vybrať celkom z troch obtiažností skladania, takže sa nemusíš báť, že by si nejaký obrázok nezvládla.

 
80%
Hra - Mermaid Pet Shop
Video sa načíta

V hre Mermaid Pet Shop budeš mať za úlohu pomôcť malej morskej panne s prevádzkovaním jej obchodu s domácimi miláčikmi. Za zarobené peniaze budeš obchod rozširovať a tým budeš zarábať viac peňazí.

 
98%
Hra - Monkey Go Happy Stage 310
Video sa načíta

V dnešnom dieli logickej hry Monkey Go Happy sa vydáš do sídla starčeka, ktorý po tebe potrebuje, aby si mu pomohla sprevádzkovať rôzne zariadenia. A ak sa ti to podarí a nájdeš k tomu všetkých 10 opičiek, môžeš dnešný diel považovať za vyriešený.

 
90%
Hra - Eg Girl Dress Up
Video sa načíta

V hre Eg Girl Dress Up bude tvojou úlohou obliecť mladú slečnu, vybrať jej pekný účes a pridať parádne doplnky, nech sa môže vybrať von medzi ľudí. Budeš môcť zvoliť aj typ postavy a dokonca farbu nechtov. Tak dúfame, že budeš s výsledkom spokojná!

 
85%
Hra - My Princess Selfie
Video sa načíta

My princess Selfie je veľmi zaujímavá tvorivá hra, kde bude tvojou úlohou najskôr namodelovať princeznú a potom jej urobiť fotku. V tvorbe budeš mať voľnú ruku a je len na tebe, ako bude nakoniec princezná vyzerať.

 
80%
Hra - Summer Fresh Smoothies
Video sa načíta

S príchodom tropických teplôt pre teba máme tropickú hru. V hre Summer Fresh Smoothies budeš mať za úlohu pripravovať osviežujúce nápoje pre horúce letné dni. Stihneš každý deň obslúžiť všetkých hostí tvojho stánku?

 
80%
Hra - Airport Manager Games
Video sa načíta

V hre Airport Manager Games si budeš môcť vyskúšať viacero robôt z veľkého množstva práce, ktoré sa dajú robiť na letisku. Od odbavovania batožiny, cez čistenie paluby a lietadlá, až po predaj jedla a suvenírov. Toto všetko budeš mať na starosti.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)