Tvé obľúbené hry
83%
Hra - Mini Brain Doctor
Video sa načíta

Mimoň sa necíti dobre a potrebuje operáciu mozgu. Stante sa doktorom a naučte sa používať lekárske nástroje. Pripravte sa na operaciu tým, že zmeriate jeho teplotu, pulz a zbavíte ho vlasov. Potom už operácia môže začať. Na konci sa Mimoň už určite bude cítiť lepšie.

 
84%
Hra - Barbie And Elsa Wedding Crashers!
Video sa načíta

Kamarádky Barbie a Elza sa rozhodli prekaziť svadbu. Aby sa im to podarilo, musia perfektne vyzerať. Vy im s tým musíte pomôcť. Vyberte im elegantné šaty vhodné na svatbu, pridajte doplnky a nakoniec aj dokonalý účes. To všetko v noje výbornej hre Barbie And Elsa Wedding Crashers!

 
81%
Hra - Monkey Go Happy Stage 77
Video sa načíta

Monkey Go Happy Stage 77 je ďalší diel z výbornej série logickej hry v ktorej je vašou úlohou zachrániť desať malých opičiek. Tentokrát musíte získať popol pre kňaza, ktorí vám zaň dá kľúč, no ešte stále nebudete mať úplne vyhrané!

 
78%
Hra - Aurora Becomes A Cat Person
Video sa načíta

Aurora Becomes A Cat Peson je nová ošetrovateľská a obliekacia hra. Princenzná Aurora našla na ceste mačiatko Beauty a rozhodla sa o neho postarať. Musí ju osprchovať, vyčistiť hrebeňom, ošetriť a nakŕmiť. Nakoniec musíte Autoru aj Beauty obliecť na prechádzku. Užite si veľa zábavy s novou hrou!

 
81%
Hra - Barbie's Reading Nook
Video sa načíta

Barbie má popri móde veľmi rada aj čitanie. Ibaže nemá kde v kľude čítať. Vašou úlohou v tejto hre je naprv jej čítací kútik pekne zariadiť, potom Barbie na čítanie správne obliecť a nakoniec jej aj vybrať čo bude čítať. Užite si veľa zábavy hraním novej perfektnej hry Barbie's Reading Nook!

 
79%
Hra - Barbie 4 Seasons Makeup
Video sa načíta

Barbie potrebuje nový makeup a vy jej máte pomôcť ho získať. Vytvorte jej nový, unikátny vzhľad pre každé ročné obdobie. Zahrajte si novú parádnu hru s názvom Barbie 4 Seasons Makeup a preskúmajte možnosti pre všetky štyri ročné obdobia v jednej hre!

 
80%
Hra - Restaurant Makeover
Video sa načíta

Thomas A Jeane otvorili reštauráciu a chcú rozbehnúť nové podnikanie. Vás si, ako profesionálne dizajnéry najali, aby ste im pomohli ich novú reštauráciu zariadiť. Navrhnite interiéry, aj jedlá na otvárací deň. Zahrajte si novú hru Restaurant Makeover!

 
72%
Hra - Elsa And Barbie Blind Date
Video sa načíta

Elza a Barbie sú najlepšie kamarátky a rozhodli sa, že spolu zažijú super zábavné dobrodružstvo. Čo by mohlo byť viac vrušujúcejšie než dvojité "rande naslepo"? Pomožte im pripraviť sa. Vyberte pre každú z nich nádherný make-up a pekné oblečenie s krásnym doplnkom!

 
82%
Hra - Monkey GO Happy Stage 76
Video sa načíta

Ďalší výborný diel do rodiny Monkey GO Happy Stage. Zachrániš opäť všetky opičky? Tentokrát sa opička nachádza v Japonsku a nato aby porazila ninju musi nájsť 16 shurikenov.

 
78%
Hra - Crystal Adopts a Bunny
Video sa načíta

Pomôžte Crystal starať sa o strateného zajačika, ktorého práve našla. Potrebuje, aby sa o neho niekto postaral, vyčistil ho a nakŕmil ho mrkvou. Potom sa môžete s Crystal a zajačikom zahrať. Bavte sa!

 
81%
Hra - A New Beginning: From Sad To Fab
Video sa načíta

Barbie a Ken majú problémy a rozišli sa. Barbie je z toho veľmi smutná a začala sa zanedbávať. Pomôžte jej vrátit jej pôvodnú krásu a radosť. Zahrajte si novú barbie hru s názvom A new Beginning: From Sad To Fab a urobte z Barbie znovu najkrajsnejšie dievča, ktorej Ken nedokáže odolať.

 
85%
Hra - Year Round Fashionista: Elsa
Video sa načíta

Rok má štyri ročné obdobia a dvanásť mesiacov. Oblečte Elzu, vašu obľúbenú postavu, pre každé z nich. Do najchladnejšej zimy, do letných horúcich dňov, pre každý mesiac sa dá vytvoriť krásna kombinácia, aby sa Elza vždy cítila dobre. Nezabudnite pridať príslušenstvo pre každú sezónu, aby Elza mala vždy ten najlepší štýl.

 
74%
Hra - Ladybug Super Recovery
Video sa načíta

Kúzelná lienka a Čierny kocúr je jedným z najobľúbenejších detských seriálov. Hlavná hrdinka, Marinette zažíva so svojim parťákom Adrianom mnoho dobrodružstiev. Pri jednej takejto akcii sa Marrinette zraní a ocitne sa v nemocnici. Vašou úlohou je Kúzelnú lienku co najlepšie ošetriť, aby sa môhla vrátiť späť do akcie.

 
83%
Hra - Kylie's Favourite Car
Video sa načíta

Kylie ide predstavovať nový kabriolet. Pomôžte sa jej pripraviť na prehliadku, upracte neporiadok, vylepšite kabriolet presne podla vašich predstáv a oblečte Kylie Jenner do tých najkrajších šiat!

 
79%
Hra - Monkey Go Happy Stage 75
Video sa načíta

Mimozemšťan zajal opičku a ty ju môžeš zachrániť, ak nájdeš jeho stratenú zbraň.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)