Tvé obľúbené hry
81%
Hra - Moody Ally Real Haircuts
Video sa načíta

Ally potrebuje nový účes a tak prišla do vášho kaderníctva. Teraz už je len na vás, či ju vlasy ostriháte, predĺžite alebo odfarbíte.

 
82%
Hra - Rusty Kitten Bath
Video sa načíta

Máme tu ryšavé mačiatko, ktoré potrebuje vašu starostlivosť. Najskôr mu musíte pripraviť horúcu a voňavú kúpeľ. Následne mačiatko vysušíte a pripravíte do postele.

 
82%
Hra - Olivia Real Dentist
Video sa načíta

Olivia musela k zubárovi, pretože ju veľmi bolel zúbok. Zubár zistil, že tam má niekoľko kazov a musí ich odstrániť. Možno bude musieť trhať aj zuby! Snažte sa, aby to pre Oliviu nebol veľmi škaredý zážitok.

 
82%
Hra - Doodle God HTML5
Video sa načíta

Zahrajte si ďalší parádny doodle Parbat! Opäť budete spájať rôzne elementy, veci a materiály, z ktorých budete vytvárať úplne nové. Tentokrát si môžete vybrať z dvoch herných režimov, príbehové úlohy alebo ľahké skladačky.

 
82%
Hra - Mia's Stylish Room
Video sa načíta

Pomôžete mačičke Mii s dekoráciou jej nového bytu? Najskôr však musíte byt upratať a opraviť drobné veci. Potom môžete vybrať vhodný nábytok a vymaľovať steny.

 
80%
Hra - Fashion Magazine 2017
Video sa načíta

Rýchla a krátka hra, v ktorej bude vašou úlohou obliecť dve slečny. Každá sa totiž bude fotiť na hlavnej stránky módneho magazínu a musia teda obe vydať úplne úžasne.

 
82%
Hra - Barbie The Voice
Video sa načíta

Barbie sa chystá na svoj prvý koncert vo svojej profesionálnej kariére! Vy ju musíte pomôcť s jej účesom a líčením. Tiež musíte vybrať ten najlepší outfit, ktorý bude na koncert vhodný.

 
81%
Hra - Colorgama
Video sa načíta

Máme tu veľmi zábavnú hru, v ktorej budete hľadať danej odtiene u každej farby. Celá hra je časovo obmedzená, ale keď správne kliknete, čas sa vám pridá. Tiež sa obtiažnosť s každým okolo zvyšuje. Čo sa týka pojmov, tak ak to po vás chce The Lightest, tak musíte hľadať najsvetlejší odtieň. Naopak pri The Darkest hľadáte odtieň najtmavšie.

 
81%
Hra - Water Park Visit
Video sa načíta

3 kamošky sa rozhodli navštíviť zábavný vodný park. Musí predtým však nakúpiť nejaké plavky. Jedna z nich už nakúpené má a tak môže pomôcť s výberom pre ostatných. Aj vy môžete pomôcť s výberom.

 
82%
Hra - Princess Pool Party Floats
Video sa načíta

Máme tu super párty pri bazéne, ktoré sa zúčastňujú tri krásne slečny. Pre každú z nich musíte vybrať nejaké pekné plavky alebo iný outfit, ktorý sa k bazénu hodí.

 
82%
Hra - Catwoman Pregnant
Video sa načíta

V tejto hre budete musieť starať o tehotnú hrdinku, mačacie ženu. Musíte ju vziať k doktorovi, kde obetujete ako hrdinku, tak i bábätko.

 
80%
Hra - Ice o Matik
Video sa načíta

V tejto hre budete ovládať stroj na zmrzlinu a plniť tak priania zákazníkov. Každý zákazník má iné chute.

 
82%
Hra - Equestria Girls Avatar Maker
Video sa načíta

Skvelá hra, kde môžete obliecť toľko, koľko chcete. Môžete si vybrať ľubovoľnú farbu pleti. Samozrejme dochádza k zmene tvaru tváre, očí, úst alebo dojčenstva.

 
80%
Hra - Pizza Party HTML5
Video sa načíta

Tentokrát budete slúžiť zákazníkom, ktorí majú radi skvelú pizzu. Každý zákazník má iný vkus a musíte si pamätať všetky recepty. Čím rýchlejšie pripravíte pizzu, tým viac bodov dostanete.

 
81%
Hra - GoldBlade
Video sa načíta

Dokonca aj princezné môžu byť bojovníci! S jedným z nich budete skúmať nebezpečné krajiny a bojovať s rôznymi príšerami. Musíte tiež zbierať drahokamy a dávajte si pozor na prekážky.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)