Tvé obľúbené hry
80%
Hra - Valentine Sweet Hearts Puzzle

Je to tu, dnes je Valentýn, deň všetkých zamilovaných. Preto sa hodí zahrať si zvlášť pěknou valentýnskou hruškou. Určitě jste vždy držela v rukách puzzle. Hromada dílků, které musíš poskládat, čaká každú na tebe. Všetko z majetku tvého počítače. Výsledný obrázok si môžete uložiť a ukázať svoje kamarádce alebo kamarádovi.

 
85%
Hra - Princess Wedding Dress Design

Svadba je vždy nádherná udalosť, ktorá zanechá nádherné spomienky. Pomáhaj role módneho návrhára a ušije neveste a družičkám tie najkrajšie šaty, ktoré ním budú všetci závidieť. Nakoniec všetky nalíčiš a môže sa konať svadba.

 
85%
Hra - Mermaid Sea Adventure

Zatúžili ste niekedy poznať, čo všetko sa skrýva na morskom dne? Tak teraz máte jedinečnú možnosť. V tejto hre sa spoločne vydáme na morské dno, kde sa toho nachádza naozaj veľa. Odpadky, stratené veci, morské panny skrývajúci sa pred zvedavými ľudskými očami. Môžete tu obliecť svoju morskú pannu, ozdobiť morské dno, trochu tu pouklidit odpadky, ktoré tu nahádzali ľudia alebo sa postarať o chorých rybičky.

 
85%
Hra - Princess on SPA

Starostlivosť o svoje zdravie je veľmi dôležitá. Princezná si toho vedomá a preto než vyrazia na večernú bál, zájde si do salónu krásy. Pomáhaj role odborníka cez starostlivosť o zdravie a módu a pomôž princeznej so všetkými procedúrami. Na záver ju obleč tým najkrajším, čo nájdeš a potom hurá na ples.

 
85%
Hra - Princess Girls Safari Trip

Tieto štyri modelky sa chystajú na výlet do Safari. Potrebujú ale niekoho, kto by im pomohol s make-upom, výberom vhodného oblečenia a poriadne ich nazdobil, aby si každé zvieratko všimlo ich krásy. Pomôž im s týmito neľahkými úlohami. Odmenou ti bude pamätnú fotografie, ktorú si môžeš uložiť aj do svojho zariadenia.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Shot the Angry Cat

Skúste si predstaviť, že vaša obľúbená mačička má superschopností. Skúste si ju predstaviť ako supermana, ktorý lieta po oblakoch a zachraňuje nebohej v núdzi. Tahle mačička síce nezachraňuje potrebné v núdzi, ale dokáže obdivuhodne lietať. Len jej k tomu budete musieť trochu pomôcť. Prakom budete mačičku prostřelovat obručami a zbierať hviezdy. Vaša mačička chce nazbierať v každom kole všetky hviezdičky. Pomôžeš jej s jej neľahkou úlohou?

 
75%
Hra - Rocket Road

Máme tu štart do nového týždňa a keďže nám vonku počasie moc farebné krásy nedopraje, ponúka sa nám táto pekná farebná hra, v ktorej máš za úlohu so svojou vesmírnou raketkou prechádzať pretekársku trať, zbierať guličky rovnakej farby, ako je tvoje raketky a vyhýbať sa všetkým nástrahám, ktoré na teba číhajú.

 
84%
Hra - Princess #InstaYuuum Macarons & Flowers

Ella, Beauty a Blondie majú chuť na sladkosti !! Pomôžte im ozdobiť macaron, vytvoriť si vlastný Macaron a len s žmurknutím oka sladkosti dodávať ku dverám.

 
84%
Hra - Akihabara Tokyo Fashion

Naše dievčatá, Yuki, Audrey a Galaxy, sa musia pripraviť na Akihabara Fashion Week. Pomôžte im vybrať perfektné oblečenie, vybrať si nejaké doplnky kawaii a vďaka vám budú dievčatá pripravené žiariť pod reflektormi!

 
78%
Hra - Veggie Pizza Challenge

Bola otvorená nová pizzerie! Zúčastnite sa novej Veggie Pizza Challenge. Pripojte sa k dievčatám Noelle a Jessie a vytvorte pizzu, ktorú porota ohodnotí ako najlepší.

 
85%
Hra - Valentine's Handmade Shop

Dievča menom Dotter práve otvorila úplne nový obchod venovaný všetkým zamilovaným. Pomôžte jej vytvoriť jedinečné darčeky na Valentína, ako sú kvety, roztomilí medvedíky, milostné listy, vankúše či lahodná čokoláda. Predajte je zákazníkom a urobte im radosť.

 
84%
Hra - Boyfriend Does My Makeup

Anna sa chce zúčastniť nové výzvy, ktorá letí internetom. Jej priateľ sa ju pokúsi urobiť make-up. Ste zvedaví zistiť, ako to bude vyzerať? Zahráte si novú hru!

 
84%
Hra - Princess Girls Trip To Europe

Pripojte sa k princeznám v ich dobrodružnej ceste po Európe. Pomôžte im obliecť sa, vyberte si pre každú dievča pekný make-up. A potom sa vyfotografujte, pridajte nejaké luxusné filtre a pozadia.

 
91%
Hra - Princess Maker 4

Aký by bol tento svet bez princezien? Vytvorte si svoju obľúbenú postavu, vyberte si farby, účesy, oblečenie a doplnky, ktoré splnia vaše sny!

 
Ďalšie hry
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)