Tvé obľúbené hry
90%
Hra - Super Onion Boy

Skákačka v štýle Super Maria, ktorý je obľúbený naprieč všetkými generáciami. Zachráň princeznú pred nepriateľmi a zbieraj počas svojej cesty zlaté hviezdy. Dôjdeš až na koniec 15. úrovne?

 
90%
Hra - Princess Cool Graffiti

Staň sa street artistka v tejto hre! Vyber si niektorý z nápisov na stenu, ktorý potom vyfarbi pomocou sprejov. Výsledný obrázok si môžeš uložiť do svojho počítača.

 
90%
Hra - Bonnie and Friends Kith Fashion

Vyskúšaj rôzne trendy outfity a make-up s Bonnie. Ako bude dievča vyzerať? Na výber máš v tejto make over hre z množstva možností.

 
90%
Hra - Dotted Girl Ambulance For Superhero

Superhrdina Dotted Girl má opravdu! Naléhavě zavolej sanitku a vezmi dívku do nemocnice. V nemocnici je vše, co žádá k léčbě superhrdiny. Pro identifikaci zlomenin použít rentgenové paprsky. Ošetři rány Dotted Girl a aplikuj sádru. Buď jako skutečná doktorka!

 
85%
Hra - Warrior Princess Dressup

Mia, Emma a Bella sa dnes premení vo statočné bojovníčka vďaka novým outfitom, ktoré si kúpili. Ako budú dievčatá vyzerať určíš len tie. Na výber máš z mnohých kusov oblečenia a nevyhnutných vojnových doplnkov.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Rise Egg Up

Krehké vajíčko letia nahor skrz mnoho nebezpečných predmetov. Našťastie si si požičala obranný štít od kapitána Ameriky, a tak hravo odkloníš všetky nebezpečné predmety, ktoré na inak bezbrannej vajíčko v hre čakajú.

 
95%
Hra - Connect Animals Onet Kyodai

Zahraj si zjednodušený Mahjong so zvieratkami. Nájdi vždycky dve rovnaké dosky a spoj je dohromady. To sa ti podarí len v prípade, že cesta medzi jednotlivými doskami je voľná. V prípade, že nebudeš môcť pokračovať ďalej, budeš môcť použiť žolíka, ktorý ti uvoľní cestu.

 
95%
Hra - Perfect Princess Makeup

Candy už nebaví jej aktuálny vzhľad. Musí nájsť nový a lepší. Vyber jej makeup a doplň ho vhodným oblečením, aby v novom outfite žiarila pred svojimi kamarátkami.

 
80%
Hra - Dotted Girl Highschool Room

Pomôžeš Dotted Girl s upratovaním jej izby, aby stihla všetky svoje domáce úlohy do školy? Zbieraj odpad, setri prach a pretriedi jej oblečenie.

 
90%
Hra - Love Animals

Dostaň zamilovaná zvieratka k sebe. Nakresli im ceruzkou cestu alebo naopak pomocou prekážok zabráň ich pádu. Snaž sa toho nakresliť čo najmenej, aby si získala plný počet hviezd.

 
75%
Hra - Ellie Toddler Vaccines

Ellie prišla so svojou mamičkou na pravidelné očkovanie. Nič pri očkovaní malé dievčatká Nezabudni a dokáž jej, že sa nie je čoho báť.

 
87%
Hra - My Dolphin Show
Video sa načíta

Nádherná hra s delfínmi! V tejto hre sa staneš jedným z delfínov, ktorý musí predviesť bezchybné vystúpenie pred náročnými divákmi! Plň zadané úlohy, medzi ktoré patrí preskakovaní kruhom, hra s balónmi a ďalšie a tiež pozor na časový limit! Za odmenu dostaneš rybičky a nezabúdaj zbierať dôležité hviezdičky! Akého skóre si schopná dosiahnuť?

 
80%
Hra - Back From Wonderful Vacation

Obliekačka s dievčaťom, ktorá sa práve vrátila z dovolenky. Aký outfit jej zvolíš pre jej prílet z prázdninové destinácie?

 
90%
Hra - Jumpy Kangaroo

V tejto skákačce pre najmenších přeskakuješ s klokánka medzi ostrovčekmi umiestnenými vo vode. Klokánek skáče úplne sám, musíš ale určiť miesto jeho doskoku tak, aby sa trafil na ostrovček.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)