Tvé obľúbené hry
80%
Hra - Car Model Dress Up
Video sa načíta

V hre Car Model Dress Up budeš spolupracovať s modelkou, ktorá sa musí pripraviť na výstavu áut. Tvojou úlohou ako módnej poradkyne bude pomôcť vybrať modelke šaty, správny účes, topánky a nakoniec doplnky, ako náušnice alebo náhrdelníky.

 
90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 228
Video sa načíta

A je tu nedeľa. Na HPD ale nemusíš zúfať, pretože práve v nedeľu na teba čaká úplne nový diel logickej hry Monkey Go Happy. V tomto pokračovaní na teba čakajú opičky schované v rôznych miestnostiach a úkrytoch, ktoré budeš musieť otvoriť pomocou súradníc.

 
80%
Hra - Bonnie in Riverdale
Video sa načíta

V hre Bonnie in Riverdale bude tvojou úlohou pomôcť roztlieskávačke Bonnie s výberom vhodného oblečenia do školy na futbalový zápas. Najprv budeš voliť účes a podľa toho si potom môžeš vybrať štýl, do akého chceš Bonnie obliecť.

 
75%
Hra - Modern Beauty Nails Spa
Video sa načíta

Modern Beauty Nails Spa je skvelá hra, v ktorej sa staneš majiteľkou nechtového štúdia. Pretože sa ale jedná o malé štúdio, budeš sa musieť o svoje zákazníčky postarať sama. Budeš im musieť najskôr opraviť nechty a potom vymyslieť krásne lakovanie, ktoré sa im bude páčiť.

 
75%
Hra - Noelle Real Dentist
Video sa načíta

V hre Noelle Real Dentist bude tvojou úlohou pomôcť Noelle s opravou zubov. Najskôr jej urobíš prehliadku a potom sa pustíš do všetkých problémov, ktoré objavíš. Nezabudni, že oprava zubov je bolestivá záležitosť a musíš teda dbať na to, aby sa Noelle cítil komfortne.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Girl Dress Up
Video sa načíta

V hre Girl Dress Up je dievča, ktorá potrebuje módnu poradkyňu. Ujmeš sa toho? Ak áno, tak jej budeš musieť pomôcť vybrať šaty, vlasy, oči, okuliare, topánky a ďalšie doplnky. A ak sa ti náhodou niečo nepodarí, vždy môžeš začať odzačiatku.

 
90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 227
Video sa načíta

S piatkom prichádza ďalší skvelý diel obľúbenej logickej adventúry Monkey Go Happy. V 227. pokračovaní sa vyberieš spolu s opičkami do prapodivnej krajiny, kde sú zvláštne stvorenia a na stromoch rastú prsty. Podarí sa ti nájsť všetkých 10 opičiek?

 
70%
Hra - Halloween Princess Makeover
Video sa načíta

V hre Halloween Princess Makeover budeš mať za úlohu pomôcť princeznej s prerobením tváre. A pretože sa už blíži Halloween, tvojimi pomocníkmi budú rôzne pavúky a ďalšie príšerky. Nebudeš sa báť?

 
82%
Hra - Prank the Nanny - Baby Jessie
Video sa načíta

V hre Prank the Nanny - Baby Jessie budeš pomáhať so žartíkmi na pani na stráženie. Jessie je v dobrej nálade a tak sa chce trošku zabaviť. Potom sa spolu pustíte do výberu účesov a oblečenia.

 
80%
Hra - Beauty Guru Make Up Tips
Video sa načíta

V hre Beauty Guru Make-up Tips sa naučíš zaručené tipy, ako správne robiť make-ip od makeupového guru. Ukáže ti, aké prípravky používa, ako ich aplikuje a aký je potom konečný výsledok. Tak čo, vedela si už všetko alebo si sa niečo nové priučila?

 
90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 226
Video sa načíta

Je tu ďalší skvelý diel logickej adventúry Monkey Go Happy. Dneska sa za opičkami vydáš do väzenia, kde na tvoju pomoc čaká troll. Aby si našla všetkých 10 opičiek, budeš musieť vyriešiť všetky úlohy, ktoré v tomto pokračovaní sú.

 
70%
Hra - Princess Mermaid Skin Doctor
Video sa načíta

Princess Mermaid Skin Doctor je hra na starostlivosť, v ktorej sa z teba stane doktorka a tvojou úlohou bude pomôcť malej morskej víle s uzdravením a prerobením tváre. Na pomoc budeš mať najrôznejšie prípravky, s ktorými môžeš skrášlovať tváre.

 
75%
Hra - Hidden Objects Mysterious Artifact
Video sa načíta

V hre Hidden Objects Mysterious Artifacts bude tvojou úlohou hľadať staré artefakty v rôznych izbách, jaskyniach a ďalších miestach. Predmety sú niekedy vidieť hneď celé a niekedy bude možné vidieť len kúsok daného predmetu. Koľko miestností sa ti podarí vyriešiť?

 
72%
Hra - Being Pretty Bride
Video sa načíta

V hre Being Pretty Bride bude tvojou úlohou pomôcť neveste s prípravou na svoj veľký svadobný deň. Pomôžeš jej vybrať účes, šaty a doplnky. A ak by sa ti náhodou niečo nepodarilo, tak to môžeš skúsiť znova s iným štýlom.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)