Tvé obľúbené hry
70%
Hra - Fashion Girl New Dress
Video sa načíta

V hre Fashion Girl New Dress pomôžeš trom kamarátkam s výberom nového oblečenia. Vybrať im môžeš aj nový účes a môžeš tak skúšať rôzne kombinácie. Každej slečne budeš vyberať oblečenie na 3 rôzne príležitosti.

 
85%
Hra - Princess Designer
Video sa načíta

Princess Designer je skvelá hra, kde bude tvojou úlohou vytvoriť si vlastnú princeznú. Môžeš si vybrať farbu pokožky, zvoliť si akýkoľvek účes a vybrať ľubovoľné oblečenie. To samozrejme nie je všetko, ale všetky možnosti by sa sem nevošli.

 
92%
Hra - Monkey Go Happy Stage 243
Video sa načíta

Je tu prvá adventná nedeľa a s ňou prichádza ďalší skvelý diel logickej adventúry Monkey Go Happy. V dnešnom pokračovaní na teba čaká opustený hrad, kde budeš musieť nájsť okrem 10 opičiek napríklad aj 25 mincí. Podarí sa ti vylúštiť všetky hádanky?

 
80%
Hra - Around the World: German Fashion
Video sa načíta

Je tu ďalší diel hry Around the World! Dnešný diel - German Fashion - sa bude zameriavať na klasickú nemeckú módu. Budeš si môcť vyskúšať nielen rôzne typy oblečenia, ale aj make-up a rôzne doplnky.

 
82%
Hra - Crystal Flu Doctor
Video sa načíta

V hre Crystal Flu Doctor sa vžiješ do úlohy ošetrovateľky a tvojou úlohou bude pomôcť mladej pacientke Crystal s vyliečením chrípky. Najskôr ju poriadne vyšetříš a potom jej pomôžeš navrhnúť takú liečbu, aby bola čo najskôr opäť zdravá.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Kids Coloring Book 2
Video sa načíta

Kids Coloring Book 2 je skvelá kniha omalovániek, kde si môžeš vybrať z 12 obrázkov. Vyberať si môžeš zvieratka, ľudí alebo domčekov. Vyfarbuje sa myškou a musíš si dávať pozor, aby si vyfarbila len to, čo treba. Podarí sa ti vymaľovať všetky obrázky?

 
75%
Hra - Candy Match
Video sa načíta

V hre Candy Match bude tvojou úlohou spájať vždy 3 (alebo aj viac) sladkosti tak, aby boli v jednom riadku alebo stĺpci. V každom leveli budeš mať za úlohu dostať viac bodov a tvojim cieľom bude prejsť všetky levely. Podarí sa ti to?

 
82%
Hra - Victorian Royal Ball
Video sa načíta

V hre Victorian Royal Ball si vyskúšaš obliecť Annu a Elsu do klasického viktoriánskeho oblečenia. A pretože ide práve na ples, tak si na tom budeš musieť dať zvlášť záležať. Podarí sa ti vystihnúť všetky dobové prvky?

 
78%
Hra - Princess Soup Kitchen
Video sa načíta

Princess Soup Kitchen je skvelá hra, v ktorej bude tvojou úlohou pomôcť princeznej s prípravou polievky. Princezná má k dispozícii množstvo surovín, ktoré môžeš použiť a keď to budeš mať hotové, zamiešaj polievku a nechaj princeznú, nech ju ochutná. Podarila sa?

 
94%
Hra - Monkey Go Happy Stage 242
Video sa načíta

Je tu posledný diel skvelej logickej hry Monkey Go Happy pred Vianocami. V dnešnom pokračovaní na teba čakajú rôzne okrúhle miestnosti plné logických úloh, ktoré budeš musieť vyriešiť. Okrem toho budeš opäť musieť nájsť všetkých 10 opičiek.

 
80%
Hra - Chrismtass Number Crouch Rounding
Video sa načíta

V hre Christmass Number Crouch Rounding budeš mať za úlohu zaokrúhľovať čísla. Najskôr si vyberieš či chceš zaokrúhľovať na desiatky, stovky alebo tisícky a potom sa pustíš do práce. Podarí sa ti všetko vyriešiť správne?

 
85%
Hra - Ice Princess In NYC
Video sa načíta

Ice Princess in NYC je skvelá hra na starostlivosť, v ktorej budeš mať za úlohu pomôcť Else zahnať nudu a vziať ju nakupovať do New Yorku. Pomôž jej vybrať nové oblečenie, urobiť nový účes a nakoniec ju nechaj vychutnať si dobrú kávu.

 
80%
Hra - Guess Who Multiplayer
Video sa načíta

Guess Who Multiplayer je skvelá verzia hry Hádaj kto. Hra je celá v angličtine a tak okrem logiky budeš musieť zapojiť aj znalosť anglického jazyka. Tvojou úlohou v hre je uhádnuť postavu, ktorú vybral tvoj oponent skôr, ako on uhádne tú tvoju.

 
80%
Hra - Mermaid Halloween Parties
Video sa načíta

V hre Mermaid Halloween Parties bude tvojou úlohou pomôcť morskej princeznej pripraviť oblečenie na 5 halloweenskych večierkov, ktoré ju čakajú. Podarí sa ti na každý večierok prísť v správnom zábavnom oblečení?

 
Ďalšie hry
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)