Tvé obľúbené hry
82%
Hra - Become a Dentist
Video sa načíta

Staň sa zubárkou v hre Become a Dentist a pomôž deťom opraviť ich kazy a ďalšie zubné problémy. V každom leveli budeš musieť riešiť o niečo ťažšie problémy a nikdy nesmieš zabudnúť, že zákrok nesmie bolieť!

 
82%
Hra - Descendants Hair Salon
Video sa načíta

V hre Descendants Hair Salon sa vžiješ do úlohy kaderníka, ktorý má pred sebou tri zákazníčky a musí im urobiť svieži, nový a hlavne štýlový účes. Pustíš sa do toho alebo ti táto výzva nič nehovorí?

 
80%
Hra - Basic Snake
Video sa načíta

Basic Snake je postrehová hra ktorá vychádza z klasickej mobilnej hry Snake. Tvojou úlohou je zbierať jedlo a vyhýbať sa všetkým ostatným hadom. A cieľom je mať čo najviac bodov za jedno kolo. Aké bude tvoje najlepšie skóre?

 
82%
Hra - Ariel and Eric Wedding
Video sa načíta

V hre Ariel and Eric Wedding na teba bude čakať Eric, ktorému musíš pomôcť nájsť rôzne veci, aby zlá veľryba pustila jeho snúbenicu. Keď nájdeš všetky veci, už nič nebude brániť tomu, aby sa vzali. Aby ale bola ich svadba čo najkúzelnejšia, môžeš im ešte pomôcť s prípravou šiat.

 
80%
Hra - Strong Lions Jigsaw
Video sa načíta

Strong Lions Jigsaw je skvelé puzzle, v ktorom si môžeš vybrať z 3 obrázkov s levmi a možnosťou výberu počtu dielikov. Pre začiatočníkov je tu ľahké puzzle, ktoré má 16 dielov. Pre pokročilých je tu puzzle s 36 a 64 dielmi a pre profíkov je tu puzzle so 100 dielikmi.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Mermaid Princess Heal and Spa
Video sa načíta

V hre Mermaid Princess Heal and Spa sa budeš musieť postarať o morskú vílu, ktorá sa zamotala a zašpinila. Najskôr ju pomôžeš očistiť a ošetriť a potom jej zrevitalizuješ tvár. Nakoniec jej ešte vyberieš skvelé oblečenie a pustíš ju zase do vody.

 
92%
Hra - Monkey Go Happy Stage 207
Video sa načíta

Je tu ďalšie pokračovanie logickej hry Monkey Go Happy. Tentoraz sa vydáš do čarovného lesa, kde v jednom zo stromov býva malý, zelený škriatok. Keď mu pomôžeš pozbierať ovocie, pomôže ti nájsť opičku.

 
78%
Hra - Princess vs Mermaid Outfit
Video sa načíta

V hre Princess vs Mermaid Outfit bude tvojou úlohou nastrojiť morskú pannu a princeznú a potom sledovať, kto bude krajší. Pri oboch si budeš môcť vybrať aké chceš oblečenie, ale musíš byť nestranná a obe vyparádiť ako len najlepšie vieš.

 
82%
Hra - Mermaid Princess New Makeup
Video sa načíta

V hre Mermaid Princess New Makeup budeš mať za úlohu pomôcť jednej morskej panne s účesom, farbou plutvy a nakoniec s celým mejkapom. Podarí sa ti to urobiť tak, aby vynikla medzi všetkými?

 
80%
Hra - Girls Fashion Adviser
Video sa načíta

V hre Girls Fashion Adviser sa vžiješ do úlohy módnej radkyne. Tvojou úlohou bude poradiť jednému chalanovi, ako sa obliecť. A pretože chlapci o móde veľa nevedia, bude to celé na tebe. Zvládneš ho upraviť tak, aby vyzeral dobre?

 
90%
Hra - Monkey Go Happy Stage 206
Video sa načíta

Je tu ďalší diel skvelej logickej adventúry Monkey Go Happy. Teraz sa pozrieš do ľudoprázdneho mestečka, kde na teba čaká množstvo logických hádaniek. Tiež tu stretneš smrtku, ktorá zbiera mrkvy.

 
76%
Hra - Sister Night Out Party
Video sa načíta

V hre Sister Night Out Party bude tvojou úlohou pomôcť sestrám Else a Anne z Ľadového Kráľovstva v prípravách na párty. Najskôr im pomôžeš s mejkapom a potom vyberieš vhodné oblečenie.

 
80%
Hra - Vincy Cooking Birthday Rainbow Cake
Video sa načíta

V hre Vincy Cooking Birthday Rainbow Cake bude tvojou úlohou pomôcť Vincy upiecť krásnu dúhovú tortu. Vlastne Vincy vôbec piecť nebude. Bude sa pripravovať na oslavu a celá príprava torty tak ostane na teba.

 
80%
Hra - Princess Safari Style
Video sa načíta

V hre Princess Safari Style sa stretnú dve kamarátky a dohodnú sa, že si spravia novú foto súťaž. Tentoraz si vybrali tému safari a ty im budeš musieť pomôcť s výberom vhodného oblečenia a doplnkov.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)