Tvé obľúbené hry
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 265
Video sa načíta

A je tu streda. Ešte štvrtok a piatok a už zase bude víkend! Aby sme ale príliš nepredbiehali, tak musíme urobiť to, čo každú stredu - vyriešiť najnovší diel logickej adventúry Monkey Go Happy. Pomôžeš nám aj dnes nájsť všetkých 10 opičiek?

 
80%
Hra - Vintage vs Swag fashion Battle
Video sa načíta

Je tu ďalší módny súboj! Tentoraz bude tvojou úlohou pomôcť dvom slečnám v hre Vintage vs Swag Fashion Batlle vybrať klasické a moderné oblečenie. Nakoniec bude odborná porota hodnotiť tvoj výsledok. Ako nakoniec dopadneš?

 
82%
Hra - Audrey's Valentine
Video sa načíta

V hre Audrey 's Valentine budeš mať za úlohu pomôcť Audrey s prípravou perfektného Valentínskeho rande. Najskôr pomôžeš obliecť Audrey tak, aby sa do nej jej partner zamiloval. A potom budeš mať za úlohu obliecť priateľa od Audrey tak, aby Audrey nerobil hanbu. Zvládneš to?

 
85%
Hra - Dotted Girl Valentine Dinner
Video sa načíta

Čarovná Lienka bola pozvaná na rande s čiernym Kocúrom. Aby všetko dopadlo dobre, tak jej v hre Dotted Girl Valentine Dinner budeš musieť pomôcť s prípravou večere a ozdobením celej miestnosti. Podarí sa ti zariadiť, aby sa do seba mladý pár zamiloval?

 
80%
Hra - Flappy Cupid
Video sa načíta

V hre Flappy Cupid bude tvojou úlohou pomôcť Amorovi nájsť cestu cez nebeské stĺpy, aby mohol roznášať lásku po svete. Ak však narazíš do stĺpu, tak budeš musieť začať úplne od znova. Koľko stĺpov sa ti podarí prekonať?

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
95%
Hra - Monkey Go Happy Stage 264
Video sa načíta

Tešila si sa na nový diel Monkey Go Happy? My tiež a tak ti ho prinášame v celej paráde. Dnes sa vydáš do westernového mestečka, kde stretneš barmana a pianistu. A mimo ich potreby budeš musieť tiež nájsť 10 opičiek. Tak sa do toho rýchlo pusť, nech to stihneš.

 
88%
Hra - Boyfriend Spell Factory
Video sa načíta

Valentín sa blíži a ty stále nemáš niekoho s kým by si ho oslávila? V hre Boyfriend Spell Factory si môžeš vykúzliť 12 rôznych tajných chlapcov a jedného z nich si potom vybrať. A zaručene na Valentína nezostaneš sama.

 
85%
Hra - The Little Pet Shop in the Woods
Video sa načíta

V hre Thé Little Pet Shop in the Woods sa pokúsiš spolu so Snehulienkou rozbehnúť úspešný obchod so zvieratkami. Najskôr budeš nakupovať rôzne zvieracie časti, z ktorých potom budeš skladať zvieratká, ktoré budeš ponúkať na predaj.

 
82%
Hra - Princess Cover Girl Makeover
Video sa načíta

V hre Princess Cover Girl Makeover budeš mať za úlohu pripraviť dve princezné na fotenie pre obálku prestížneho módneho časopisu. Zameriavať sa budeš na tvár, takže sa priprav na precízny makeup a potom budeš musieť vybrať to najvhodnejšie oblečenie.

 
92%
Hra - Fireboy and Watergirl 5: Elements
Video sa načíta

Už je to nejaký ten piatok, kedy sa naposledy objavilo vodné dievča s ohnivým chlapcom na plátne HPD. Dnes však nadišiel čas pre nový diel 5. série obľúbenej hry Fireboy and Watergirl. Dnešný diel nesie názov elements a rozhodne to nebude prechádzka ružovým sadom. Trúfneš si?

 
85%
Hra - Valentines Puzzle Challenge
Video sa načíta

Valentín je už za dverami a my sme si pre teba pripravili parádne puzzle, v ktorom bude tvojou úlohou poskladať najrôznejšie zamilované obrázky. Ak teda ešte nemáš plán na Valentína, tak môžeš pouvažovať o tomto.

 
80%
Hra - Hospital Frenzy 4
Video sa načíta

Je tu štvrtý diel populárnej hry Hospital Frenzy. V tejto hre bude tvojou úlohou ošetriť všetkých pacientov, ktorí navštívia tvoju nemocnicu. Táto hra ťa tiež naučí niečo o time menagementu, pretože budeš musieť pracovať čo najefektívnejšie, aby si na seba nemocnica zarobila.

 
86%
Hra - Fish Coloring Book
Video sa načíta

A je tu ďalšia omaľovánka z dielne hier Coloring Book. Dnešný diel je na tému "fish", v preklade ryby, a tvojou úlohou bude vyfarbiť 12 obrázkov rôznych rýb. Na výber budeš mať zo 16 farieb a záleží len na tvojej šikovnosti, ako sa ti podarí spracovať obrázky.

 
97%
Hra - Monkey Go Happy Stage 262
Video sa načíta

Tešila si sa na stredu? My vieme, že áno, pretože my sa tešili tiež. A tak ako každú stredu, tak aj dnes bude tvojou úlohou vyriešiť veľa logických hádaniek a úloh aby si potom našla všetkých desať opičiek.

 
Ďalšie hry
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)