Vtipy

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
78%
Hra - Princess Christmas Beards
Video sa načíta

Tri princezné spolu oslávili vďakyvzdanie a dnes sa prebudili a zistili, že im niekto pomiešal nápoje a teraz majú fúzy. V hre Princess Christmas Beards pomôžeš princeznám fúzy vylepšiť tak, aby to vyzeralo, že ich majú naschvál a zachrániš tak ich Vianoce.

 
85%
Hra - Prince Drag Queen
Video sa načíta

Dnes si pre teba chlapi pripravili vtipnú súťaž. V hre Prince Drag Queen budeš mať za úlohu obliecť a nalíčiť troch chlapov do dievčenského oblečenia. V podstate musíš z chlapov urobiť princezné. Podarí sa ti vytvoriť štýlové a zábavné outfity pre všetkých?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)