Vtipy

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
78%
Hra - Princess Christmas Beards
Video sa načíta

Tri princezné spolu oslávili vďakyvzdanie a dnes sa prebudili a zistili, že im niekto pomiešal nápoje a teraz majú fúzy. V hre Princess Christmas Beards pomôžeš princeznám fúzy vylepšiť tak, aby to vyzeralo, že ich majú naschvál a zachrániš tak ich Vianoce.

 
85%
Hra - Prince Drag Queen
Video sa načíta

Dnes si pre teba chlapi pripravili vtipnú súťaž. V hre Prince Drag Queen budeš mať za úlohu obliecť a nalíčiť troch chlapov do dievčenského oblečenia. V podstate musíš z chlapov urobiť princezné. Podarí sa ti vytvoriť štýlové a zábavné outfity pre všetkých?

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)