Soliter

Hero Zero
Video sa načíta

Super hra, s parádny kreslenú grafikou, v ktorej budete riadiť život úplného chudáka. Bude však vo vašich silách jeho… (viac)

75%
Hra - Aloha Solitaire
Video sa načíta

Kartová hra, v ktorej budete spájať vždy dve rovnaké karty. Tým sa vám postupne budú odkrývať ďalšie karty.

 
76%
Hra - Tingly Solitaire
Video sa načíta

Máme to parádny hru, v ktorej budete skladať karty podľa ich hodnoty. Cieľom je naskladať ich všetky do horných chlívečků. Môžete si vybrať aj obtiažnosť.

 
74%
Hra - Cute Kitten Solitaire
Video sa načíta

Zahrajte si s mačičkou parádny solitér! Vašou úlohou je poskladať všetky karty podľa farby do horných domčekov. Počnúc esom a končiac kráľom.

 
74%
Hra - Super Mega Solitaire
Video sa načíta

Jednoduchá kartová hra, v ktorej skladáte karty na seba podľa hodnoty a farby. Snažte sa otáčať spodné karty a nakoniec všetky poskladať do horných chlievikov od esa až po kráľa.

 
72%
Hra - Tri-Fruit Solitaire
Video sa načíta

V tejto kartovej hre sa snažíte vyprázdniť karty z hernej plochy. Karty skladáte na otočenú kartu z balíčka. Ak nemôžete zložiť kartu z plochy, musíte vytiahnuť kartu z balíčka.

 
74%
Hra - 3 Pyramid Tripeaks 2
Video sa načíta

Kartová hra, v ktorej budete skladať karty z hracej plochy na karty z balíčka. Vždy však musíte zložiť na kartu hodnotu väčšiu alebo menšiu o jedno číslo. Nezáleží na farbe.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
71%
Hra - Sea Tower Solitaire
Video sa načíta

V tomto druhu hry solitaire bude karty skladať na seba podľa hodnoty a farby. Ak budete potrebovať, môžete si odložiť 4 karty do pripravených políčok.

 
72%
Hra - Moorhuhn solitaire
Video sa načíta

V tejto parádnej hre si zahráte klasický solitaire s motívom sliepok. Vašou úlohou bude skladať karty na seba podľa čísel a striedať farbu. Následne musíte všetky karty naskladať od esa až po kráľa do herných riadkov.

 
77%
Hra - 1 Suit Spider Solitaire
Video sa načíta

V tejto kartovej hre budete mať za úlohu odstrániť z hracej plochy všetky karty. Aby sa vám to podarilo, musíte na seba skládať karty od najvyššej po najnižšiu. V prípade, že nebudete môcť spraviť žiadny ťah, musíte vyložiť na plochu ďalšie karty.

 
68%
Hra - Solitaire
Video sa načíta

Kto z vás má rád solitaire tak neváhajte a zahrajte si ho rovno u nás. Ako vždy budete skladať karty zostupne a rozdielne podľa farieb. Dokážete sa zbaviť všetkých kariet?

 
70%
Hra - Solitaire Golf
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádnu kartovú hru! Vašou úlohou bude skladať karty z hracej plochy. Karty umiestňujete na kartu, ktorá je vedľa balíčka. Ak je tam karta s hodnotou 5, tak na ne môžete umiestniť karty 4 alebo 6. Hra obsahuje dve obtiažnosti.

 
70%
Hra - Olaf Solitaire
Video sa načíta

Ako v každom inom solitaire aj tu máte za úlohu přeskládat balíčky kariet. Môžete si pomôcť na pomocných balíčkoch dole. Dôležitý je najmä postreh a schopnosť trochu premýšľať.

 
75%
Hra - King Of Solitaire
Video sa načíta

Zahrajte si tento neobvyklý solitaire. Vašou úlohou bude čo najrýchlejšie odstrániť všetky karty z poľa. A to tak, že budete skladať karty podľa čísel zostupne alebo vzostupne na spodný balíček. Nezáleží na farbe ale na hodnotách. Akonáhle vám dôjdu možnosti, tak si môžete vytiahnuť zo spodného balíčka ďalšiu kartu, na ktorú budete hrať.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)