Soliter

97%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
80%
Hra - Solitaire HD
Video sa načíta

Vašou úlohou je urobiť karty podľa ich hodnoty a farby. Farba však musí byť na skoku, tj červená až čierna. V horných tyčinkách máte eso a kartu založenú na najnižšej hodnote a rovnakej farbe.

 
80%
Hra - Hotel Solitaire
Video sa načíta

Máme tu super kartovú hru, ktorú určite všetci poznáte. Vašou úlohou je skladať na karty na seba podľa hodnoty, kým nezložíte všetky karty z hracej plochy. Celkom si môžete zahrať 5 variantov.

 
75%
Hra - Aloha Solitaire
Video sa načíta

Kartová hra, v ktorej budete spájať vždy dve rovnaké karty. Tým sa vám postupne budú odkrývať ďalšie karty.

 
76%
Hra - Tingly Solitaire
Video sa načíta

Máme to parádny hru, v ktorej budete skladať karty podľa ich hodnoty. Cieľom je naskladať ich všetky do horných chlívečků. Môžete si vybrať aj obtiažnosť.

 
74%
Hra - Cute Kitten Solitaire
Video sa načíta

Zahrajte si s mačičkou parádny solitér! Vašou úlohou je poskladať všetky karty podľa farby do horných domčekov. Počnúc esom a končiac kráľom.

 
74%
Hra - Super Mega Solitaire
Video sa načíta

Jednoduchá kartová hra, v ktorej skladáte karty na seba podľa hodnoty a farby. Snažte sa otáčať spodné karty a nakoniec všetky poskladať do horných chlievikov od esa až po kráľa.

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

72%
Hra - Tri-Fruit Solitaire
Video sa načíta

V tejto kartovej hre sa snažíte vyprázdniť karty z hernej plochy. Karty skladáte na otočenú kartu z balíčka. Ak nemôžete zložiť kartu z plochy, musíte vytiahnuť kartu z balíčka.

 
74%
Hra - 3 Pyramid Tripeaks 2
Video sa načíta

Kartová hra, v ktorej budete skladať karty z hracej plochy na karty z balíčka. Vždy však musíte zložiť na kartu hodnotu väčšiu alebo menšiu o jedno číslo. Nezáleží na farbe.

 
71%
Hra - Sea Tower Solitaire
Video sa načíta

V tomto druhu hry solitaire bude karty skladať na seba podľa hodnoty a farby. Ak budete potrebovať, môžete si odložiť 4 karty do pripravených políčok.

 
72%
Hra - Moorhuhn solitaire
Video sa načíta

V tejto parádnej hre si zahráte klasický solitaire s motívom sliepok. Vašou úlohou bude skladať karty na seba podľa čísel a striedať farbu. Následne musíte všetky karty naskladať od esa až po kráľa do herných riadkov.

 
77%
Hra - 1 Suit Spider Solitaire
Video sa načíta

V tejto kartovej hre budete mať za úlohu odstrániť z hracej plochy všetky karty. Aby sa vám to podarilo, musíte na seba skládať karty od najvyššej po najnižšiu. V prípade, že nebudete môcť spraviť žiadny ťah, musíte vyložiť na plochu ďalšie karty.

 
68%
Hra - Solitaire
Video sa načíta

Kto z vás má rád solitaire tak neváhajte a zahrajte si ho rovno u nás. Ako vždy budete skladať karty zostupne a rozdielne podľa farieb. Dokážete sa zbaviť všetkých kariet?

 
70%
Hra - Solitaire Golf
Video sa načíta
Hra na skóreHra o medaily

Zahrajte si parádnu kartovú hru! Vašou úlohou bude skladať karty z hracej plochy. Karty umiestňujete na kartu, ktorá je vedľa balíčka. Ak je tam karta s hodnotou 5, tak na ne môžete umiestniť karty 4 alebo 6. Hra obsahuje dve obtiažnosti.

 
Súhlasím Táto webová stránka používa na analýzu návštevnosti súbory cookie. Používaním tohto webu s ich použitím súhlasíte. (Ďalšie informácie)