Manikúra

85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
76%
Hra - Anna Princess Nail Design
Video sa načíta

Anna by chcela pozmeniť vzhľad svojich nechtov. Na vás bude ich upraviť, tak sa poriadne snažte ..

 
76%
Hra - Princess Nail Spa
Video sa načíta

V tejto hre budete upravovať princeznej nechty, tak sa poriadne snažte.

 
70%
Hra - Fashion Nail Salon 2
Video sa načíta

Postarajte sa o túto zákazníčku vo vašom nechtovom štúdiu. Bude len na vás, ako sa o ňu postaráte.

 
72%
Hra - Baby Anna Nail Shop
Video sa načíta

Dokážete splniť všetky želania klientkám, ktoré chcú vymodelovať tie najkrajšie nechty? Musíte sa riadiť podľa predlohy a jedine vďaka tomu budete mať úplne spokojnú klientelu, ktorá sa bude vracať.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
75%
Hra - Beach Nail Polish
Video sa načíta

Dokážete namiešať niekoľko originálnych lakov na nechty? Potom ich stačí naniesť a kochať sa. Môžete ich tiež porovnávať medzi sebou a prelakovať.

 
Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

69%
Hra - Pretty Nail Salon Makeover
Video sa načíta

Ozdobte nechtíky krásnym farebným lakom a rôznymi dekoráciami na nechty a na ruku. Farby môžete rôzne kombinovať, použiť môžete aj vzory.

 
76%
Hra - Superb Pedicure Nail Salon
Video sa načíta

Upravte nechty zákazníčke a upravte ich najlepšie ako viete. Najskôr sa pustíte do pedikúry a následne potom do zdobenia a lakovania. Príjemnú zábavu.

 
76%
Hra - Ice Princess Nail Design
Video sa načíta

Zahrajte si parádny hru, v ktorej budete slečne lakovať nechty. Najprv je však musíte upraviť, aby vyzerali pekne. Potom môžete vybrať farbu, tvar alebo dekoračný doplnok.

 
75%
Hra - Magic Nail Salon

V hre Magic Nail Salon si môžeš vyskúšať, aké by to bolo vlastniť salón na lakovanie a opravu nechtov. V úlohe kozmetickej expertky budeš zákazníčkam vyberať najvhodnejšie farebné varianty, ktoré im potom pomôžeš aj aplikovať.

 
75%
Hra - Fashion Nail Art
Video sa načíta

Fashion Nail Art je hra zameraná na kreativitu a precíznosť. Tvojou úlohou tu bude pomôcť klientke urobiť nové a štýlové nechty. Klientka si želá len to, aby nechty vyzerali dobre a tak bude na tebe, ako ich urobíš.

 
85%
Hra - Magic Nail Spa
Video sa načíta

Splň svojim zákazníčkam ich túžbu po tom, aby ich nechty vyzerali úplne božsky. V hre Magic Nail Spa budeš mať k dispozícii nechtové štúdio vybavené do poslednej bodky a nič ťa tak nebude zdržovať od tvojej tvorivej práce.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)