Malá morská panna

90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
83%
Hra - Ariel Love Rivals & Elsa
Video sa načíta

Elsa a Ariel sa zamilovali do rovnakého chlapca a preto sa rozhodli, že si urobia menšiu súťaž o tom, ktorá z nich zaujme Erica viac. Pomôž im s výberom oblečenia a nechaj Erica, aby si vybral svoju vyvolenú.

 
76%
Hra - Ariel and Jasmine Mall Shopping
Video sa načíta

Jasmína a Ariel potrebujú nové oblečenia a preto šli na spoločné nákupy. Poradíš každej z nich aké oblečenie, by si mala kúpiť, aby pôsobila krajšie?

 
87%
Hra - Ariel's Spring Fashion
Video sa načíta

Ariel sa už nevie dočkať, kedy príde jar a bude si môcť obliecť krásne šaty alebo top so sukňou. Pomôžte jej s kombináciou outfitu, aby vyzerala ako z módneho žurnálu.

 
89%
Hra - Princess Ariel Masquerade Ball
Video sa načíta

Eric pozval Ariel na bál a preto jej úloha spočíva v tom, aby si vybrala krásne šaty a make-up. Pomôžete jej, aby z nej bola kráska.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
85%
Hra - Ariel Modern Makeover
Video sa načíta

Ariel chce ísť s Ericom na ples a preto potrebuje krásny make-up a k tomu šaty. Poradíte jej aj tentoraz, aký outfit by si mala vziať, aby sa Ericovi páčila?

 
4Story
Video sa načíta

Máme tu ďalšiu super hru, ktorá vás zabaví na niekoľko dlhých večerov. V tejto hre sa budete môcť vžiť do kože tvrdého… (viac)

79%
Hra - Ariel's Fashion Crush
Video sa načíta

Máme tu ďalší parádny Obliekačka, v ktorej sa nám ukáže šatník nejaké ďalšie slávne slečny. Tentoraz to bude Ariel, morská víla, ktorá nám ukáže svoje kúsky. Vybrať si budete môcť z niekoľko druhov celých šiat. Obliecť ju však môžete aj tričká, šaty alebo nohavice. Samozrejmosťou sú aj lodičky alebo účes. Potom len pridáte nejaké doplnky, ako sú šperky alebo okuliare.

 
86%
Hra - Jasmine and Ariel Wardrobe Swap
Video sa načíta

Jasmína a Ariala na sebe trochu žiarlia. Dnes ale dostali zaujímavý nápad - vymenia si na jeden deň svoje šatníky. Pomôžte princeznám vyskúšať si najviac štýlové kusy zo šatníka tej druhej. Môžete dokonca kombinovať oblečenie z oboch skríň naraz! Užite si novú, zábavnú hru Jasmine and Ariel Wardrobe Swap!

 
90%
Hra - Year Round Fashionista: Ariel
Video sa načíta

Herna séria Year Round Fashionista je veľmi obľúbený druh obliekačiek! Vašou úlohou je vybrať postupne pre princeznú fantastický účes, potom aj šaty a doplnky. A to nie len jedny, ale hneď dvanásť - pre každý mesiac roku jedny. Už ste si u nás mohli takto obliecť Elsu a Locika. Dnes vám prinášame Ariel. Užite si obliekanie!

 
80%
Hra - Ariel and Mysterious Perfume
Video sa načíta

V hre Ariel and Mysterious Perfume bude tvojou úlohou zaujať chalana, ktorý o Ariel zatiaľ nejaví záujem. Pomôž jej vybrať krásne šaty, ladiace topánky, perfektný účes a štýlové doplnky. Nakoniec príde čas na tajné kúzlo. Perfektný parfum, ktorým ho nielen zaujmeš, ale úplne oslníš.

 
82%
Hra - Ariel and Eric Wedding
Video sa načíta

V hre Ariel and Eric Wedding na teba bude čakať Eric, ktorému musíš pomôcť nájsť rôzne veci, aby zlá veľryba pustila jeho snúbenicu. Keď nájdeš všetky veci, už nič nebude brániť tomu, aby sa vzali. Aby ale bola ich svadba čo najkúzelnejšia, môžeš im ešte pomôcť s prípravou šiat.

 
80%
Hra - Ariel Princess vs Mermaid
Video sa načíta

Ariel Princess vs Mermaid je skvelá obliekačka v ktorej bude tvojou úlohou pomôcť vybrať oblečenie a účes princeznej Ariel a morskej panne. Nakoniec budú tie dve súťažiť, ktorá vyzerá lepšie, takže sa pri oboch musíš snažiť.

 
70%
Hra - Little Mermaid Mystery
Video sa načíta

V hre Little Mermaid Mystery bude tvojou úlohou pomôcť Malej morskej panne so zbieraním morských zvieratiek. Len si budeš musieť dať pozor na žraloka. Ak ťa žralok chytí trikrát, prehrala si.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)