Bábiky

Shakes a Fidget
Video sa načíta

Každý dnes určite pozná skvelú hru Shakes a Fidget . Málokto však vie , že táto hra vznikla na motív rovnomenného… (viac)

66%
Hra - Fairy doll
Video sa načíta

Malé víly si chcú zariadiť svoj domček, ale nevedia si rady. Skús im pomôcť. Hra sa ovláda ľavým tlačidlom myši. Vždy je nutné kliknúť na danú časť nábytku a popotáhnout tam, kde má stáť. Takto je potrebné upraviť aj záhrada.

 
62%
Hra - Bewitched Doll Near The House
Video sa načíta

Nájdite všetky predmety, ktoré sú napísané v dolnej lište. Hľadanie nebude jednoduché pretože väčšina predmetov je dobre ukrytých a navyše sú slovíčka napísané v angličte. Naučte sa nové slovíčka a nájdite všetky predmety.

 
65%
Hra - Princess Doll House 2
Video sa načíta

Upravte tento domček pre bábiky podľa vašich predstáv. Môžete si vybrať jeden z dvoch, ktorý budete upravovať. Tak sa pekne snažte a upravte ho tak, aby vyzeral dobre.

 
82%
Hra - Superhero Doll Hospital Recovery
Video sa načíta

Mladá superhrdinka si tak letí nad mestom a zrazu sa pred ňou objaví reklamné stĺp, do ktorého samozrejme narazí. Razom sa tak ocitne v nemocnici, kde ju musíte pomôcť. Dáte ju prášky proti bolesti a ošetríte ju zranenia. Vytiahnete črepy z rán a obväzy zlomeniny.

 
85%
Hra - Goodgame Empire
Video sa načíta

V hre Goodgame Empire si musíš najprv vytvoriť svoj herný účet. Úvodné veci sú kompletne v českom jazyku, takže by nemal byť s ničím problém. V tejto hre sa prenesieš do stredoveku, kde dostaneš na starosť malý hrad a niekoľko poddaných. Dokážeš si v nezvyklej úlohe poradiť a dovedieš svoj ľud k úspechu?

 
80%
Hra - Superhero Doll Closet
Video sa načíta

Aj superhrdinka musí mať šatník, v ktorom má všetky svoje obleky. Než sa však dostanete k vyskúšaniu, musíte nájsť všetky postrácané veci.

 
90%
Hra - Goodgame BigFarm
Video sa načíta

GoodGame štúdio má novú pecku a tou je skvelá hra, v ktorej sa budete starať o vlastnú farmu!! Na začiatku máte iba malé hospodárstvo s hlavnou budovou, kurníkom a jedným poľom. Vďaka prepracovanému tutoriale (nápoveda) sa však veľmi rýchlo rozrastie na hospodársku usadlosť s niekoľkými budovami a poli. Tým to však nekončí, veľká farma potrebuje veľa priestoru, preto môžete kupovať pozemky a rozširovať tak svoju usadlosť.

 
82%
Hra - Halloween Doll Creator
Video sa načíta

V tejto hre budete mať 3 slečny, ktoré musíte pripraviť na halloween! Každé z nich musíte vybrať tú nejstrašidelnější masku a prevlek. Tiež môžete zvoliť rôzne doplnky.

 
83%
Hra - Superhero Doll Real Makeover
Video sa načíta

Krásna superhrdinka potrebuje rýchlo makeup! Pomôžete ju? Najskôr ju musíte tvár vyčistiť a naniesť pleťovú masku. Potom môžete využiť rôzne druhy makeupu.

 
96%
Hra - Doll Fashion Look
Video sa načíta

V hre Doll Fashion Look je vašou úlohou obliecť 3 dievčatá, aby vyzerali krásne ako bábiky. Vyberať si môžete z veľkého množstva topov, nohavíc, šiat, kabeliek a topánok.

 
78%
Hra - Baby Doll Creator
Video sa načíta

V hre Baby Doll Creator sa zahráš na návrhárku detských bábik. Tvojou úlohou bude vybrať bábike účes, tvar a farbu očí, farbu pokožky, potom budeš rozhodovať, či bude mať šaty, pyžamo, alebo iné oblečenie a nakoniec zvolíš aké doplnky bude mať.

 
82%
Hra - Elisa Doll Creator
Video sa načíta

V hre Elisa Doll Creator bude tvojou úlohou vytvoriť tak nádhernú bábiku, aby sa s ňou chceli hrať dievčatká po celom svete. Budeš vyberať aký má mať tvár, aké oblečenie bude nosiť a aké doplnky bude používať. Zvládneš to?

 
80%
Hra - Doll Creator Halloween Theme
Video sa načíta

Doll Creator Halloween Theme je parádna hra, v ktorej si budeš môcť vyrobiť svoju vlastnú bábiku! A pretože sa už Halloween blíži rýchlosti blesku, bude téma celkom jasná. Podarí sa ti bábiku nazdobiť, podľa tvojho gusta?

 
83%
Hra - Pocket Anime Maker
Video sa načíta

V hre Pocket Anime Maker bude tvojou úlohou vyrobiť panáčika presne podľa tvojich predstáv. Vyberať si budeš môcť farbu kože, účes, oblečenie, najrôznejšie doplnky a na záver si budeš môcť urobiť fotku, s pozadím, aké si pripravíš.

 
Súhlasím Používame cookies, aby sme mohli prevádzkovať túto internetovú stránku a zlepšiť Vašu užívateľskú spokojnosť. Ak budete pokračovať bez zmeny nastavení, predpokladáme, že súhlasíte s ukladaním súborov cookies z internetových stránok. (Ďalšie informácie)